Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 02:52:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 318815 пъти)
 
PlanetaHera
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


Когато звездата си ти - herabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: февруари 23, 2014, 16:25:50 »

Добре е тази Бояна Мерджанова, да намали големите обещания към бъдещите младоженци и да започне да си изплаща задълженията към колегите с които работи, а сумите които дължи са от преди няколко години...
Това не са неизплатени суми,а глоба за не изпълнените два ангажимента за озвучаване на изнесен ритуал на тогавашния DJ Дими,за което беше отстранен от екипа на  Планета Хера.
« Последна редакция: февруари 23, 2014, 16:27:27 от PlanetaHera » Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #91 -: февруари 23, 2014, 16:29:27 »

Това не са неизплатени суми,а глоба за не изпълнените два ангажимента за озвучаване на изнесен ритуал на тогавашния DJ Дими,за което беше отстранен от екипа но сватбена агенция Планета Хера.
Каквото и лъжи да пишеш тук, хората знаят за какво става въпрос, проблема си е в теб...
Активен
PlanetaHera
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


Когато звездата си ти - herabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: февруари 23, 2014, 16:35:36 »

Не искам да навлизам в излишни полемики и отговорих точно ,защото хората знаят коя съм  и няма да позволя да ми се петни името и  да знаят хората,че не работим с некоректни изпълнители.Това е от мен.Повече няма да пиша по тази тема.
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #93 -: февруари 23, 2014, 16:40:11 »

Не искам да навлизам в излишни полемики и отговорих точно ,защото хората знаят коя съм...
Много колеги знаят много добре коя си...и да си зареждаш редовно батерийте на микрофона, никой не ти е длъжен да ти осигурява батерии по време на участие.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: февруари 23, 2014, 18:47:17 »

Малко грубичко прозвуча това . Във всички случаи е замесена и музикална компания. Според мен не е редно да се разрешават междуфирмени взаимоотношения тук.
Много точно и ясно е написано! Митко мисля,че този разговор трябва да си го проведете на четири очи,защото и без това останалите няма да разберат,какво точно се е случило и затова не е добре темата да се спами излишно.  good
Активен
vladimira_hofman
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #95 -: февруари 28, 2014, 17:55:27 »

Здравейте момичета,да ви попитам, имате ли на идея от къде мога да си купя малки шишенца ,за да мога да си направя сама подаръчета,в което шишенце ще сложа пожелание,а отвън ще го украся с цветовете на нашата сватба,може да са без капачки,защото те няма да ми влезнат в употреба. 
Благодаря ви предварително!
 
А относно пшодготовката за сватбата,вече си запазих и час за прическа и съм малко по спокойна.
Активен
maninkata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #96 -: март 01, 2014, 00:31:56 »

Здравейте и от мен @}->--наскоро и аз започнах  да разглеждам сватбените форуми защото и на нас ни предстой сватба 2015г и започнах да се информирам от рано защото ние не сме в България и ни трябва повече време и инфо!Виждам че има много щастливи булки тази година :bravo:много се радвам и пожелавам на всички весело изкарване и щастлив семеен живот @}->--аз се интересувам от ресторантите в
Пловдив и искам да получа актуална информация каде е най-добре да се направи сватба в Пловдив интересуваме се най-вече за Империал и искаме да знаем колко са кувертите горе долу и каква украса предлага ресторанта!Много Благодаря на всички предварително heart
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: март 01, 2014, 09:01:30 »

За Империал:
-куверти от 40 до средно 50 лева
- имат украсена арка в градината за изнесен ритуал
- 3 зали , според броя на гостите. Ако са до 100- зала Империал. 100-150- зала Кристал. Над 150-200- зала Бална.
- Оувъртайм след 12 май беше около 100 лева
- апартамент за младоженците
- украса само на малката зала- калъфи на столовете и масата.За Зала Кристал няма украса. Зала Бална -2-3 лева на стол за украса.

- Минус е, че винаги има по 2 булки и става една хамалогия на арката. Била съм на една сватба там и двете булки се изчакваха, за да минат снимки и ритуали.

Като условия Империал е идеален. Аз много исках да съм там, но ще сме само 70 души, а малката зала не ми допада.
Активен
maninkata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #98 -: март 01, 2014, 19:05:13 »

Благодаря много за бързият отговор и за информацията  :)ние сме около 120 човека и за сега Империал ни допада най-много но не е ли скъп куверта на човек аз незнам защото сам много далеч от тази теми!Моля посъветвайте ме!Изискванията ни за ресторант са най-важните да е вкусна храната и залата да изглежда добре!Определено неискаме нещо старовремско *като родопски черги и рога по стените а повечето ресторанти са такива!Моля Ви ако знаете нещо и за Лайпциг да споделите!Благодаря blum
Активен
Alex_Shmalex
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #99 -: март 02, 2014, 08:44:07 »

Аз да се похваля, че вчера си поръчах роклята при София Борисова. Беше любов от пръв поглед и съм много щастлива, че няма да остана без рокляяя  danceg.

Да ви питам казаха ми, че освен младоженските свещи за църквата трябвало да вземем и 200 обикновени свещи от самата църква. Аз като ходих да записвам нищо не ми казаха, но една мнг "веща" позната ми го сервира снощи. Може ли да си зависи от коя църква се жениш? Защото за мен е безумно да взимам 200 свещи като в църквата няма да имам повече от 50 човека сигурна. Не ми е за парите, но не ми се вижда нормално някакси.
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: март 02, 2014, 09:40:21 »

Има много ресторанти, които не са Родопски черги- Лайпциг:
- куверт -25-35 лева
- само техен ДЖ , иначе има такса
- евтин оувъртайм
-апартамент за младоженците
- украса от ресторанта

- няма градина
- ресторанта е добър,но като цяло за мен беше стар - захабен мокет, стари парапети, соц, врата....

Добри ресторанти са още Марица, Тримонциум, Екзотик- Марково, Ленинград,Руж,Джия Бийч....може да има и още но аз като обикалях минах само 3-4.
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: март 02, 2014, 09:41:50 »

Аз да се похваля, че вчера си поръчах роклята при София Борисова. Беше любов от пръв поглед и съм много щастлива, че няма да остана без рокляяя  danceg.

Да ви питам казаха ми, че освен младоженските свещи за църквата трябвало да вземем и 200 обикновени свещи от самата църква. Аз като ходих да записвам нищо не ми казаха, но една мнг "веща" позната ми го сервира снощи. Може ли да си зависи от коя църква се жениш? Защото за мен е безумно да взимам 200 свещи като в църквата няма да имам повече от 50 човека сигурна. Не ми е за парите, но не ми се вижда нормално някакси.


Аз ще съм в Константин и Елена и не са ми казвали такова нещо. Но наистина навсякъде е около 200 лева ритуала..
Активен
maninkata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #102 -: март 02, 2014, 19:37:40 »

Много Ви Благодаря за отговорите на всички!Имате ли някакво мнение за сватбена агенция от Пловдив!Благодаря на всички и на таз годишните булки пожелавам много  незабравими моменти и щастлив семеен живот! heart
 Bravo
Активен
vladimira_hofman
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #103 -: март 02, 2014, 20:12:49 »

Здравей,maninkata,аз лично се обърнах към Агенция Аврора,за нашата сватба и засега съм доволна,но в интернет има доста информация,снимков материа за всички агенции,затова най-добре на базата на това да прецениш ,кое  етвоето място smile
Активен
maninkata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #104 -: март 03, 2014, 05:38:38 »

Благодаря за съвета :)ще може ли да ми кажете какви са цените горе долу защото аз разглеждам но никаде няма ценорапос или има значение какво искате за украса !Пожелавам Ви едно незабравимо сватбено тържество danceg heart
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines