Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:35:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 317436 пъти)
 
Emilia_
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #75 -: февруари 21, 2014, 21:25:02 »

Писа ми, че парите и за пробния, и за нормалния са същите, както тези по-горе, за които ти споменах. Аз мислих да се правя при Слави или Коцето, но някак си на жена повече имам доверие. Коцето колко ти взе за пробния?
Активен
vladimira_hofman
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #76 -: февруари 21, 2014, 21:30:06 »

Коцето ми взе 35 лв. за пробна прическа,но след като се видях,той ми развали прическата, не давал да се излиза от салона с пробната,което ми стана супер странно,но всеки си има някаква политика на работа. А относно слави етох добри коментари,но май взимал около 100 лв с миглите,но не съм ан 100% сигурна.
Активен
Emilia_
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #77 -: февруари 21, 2014, 21:32:22 »

Толкова му е цената на Слави, с миглите, като пробната също е толкова, но можел в последния момент да отмени ангажимента, тъй като бил много зает
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: февруари 21, 2014, 21:33:13 »

Слави редовно отменя в последния момент ангажименти
Активен
vladimira_hofman
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #79 -: февруари 21, 2014, 21:40:57 »

Доста некоректно от негова страна.Ама професионалистите са така изглежда
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: февруари 21, 2014, 21:42:59 »

Да, но пък и цената му не е ниска , за да постъпва така.
Активен
vladimira_hofman
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #81 -: февруари 21, 2014, 21:47:56 »

Да именно,еми всеки сам си преценя.
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #82 -: февруари 21, 2014, 23:20:35 »

Доста некоректно от негова страна.Ама професионалистите са така изглежда
Не само е некоректно , дори е нагло и говори много лошо за "професионализма" на гореспоменатия... а вие уважаеми булки не си ли правите ясни и коректни договори с точните дати, часове и права и задължения за всяка една от страните (възложител и изпълнител)...
Активен
vladimira_hofman
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #83 -: февруари 21, 2014, 23:33:32 »

От организацията ми до сега ,няма нито един договор за някакво сътрудничество,единсвтено някоя друга касова бележка,нищо повече,но може би щото не съм си напатила,не смятам че е необходимо да изисквам такива sad
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: февруари 22, 2014, 07:35:51 »

За отменянето на ангажиментите от Слави са си слухове. Мен ме е гримирал няколко пъти и даже си отмени лична ваканция, за да ме гримира единия.
Активен
vladimira_hofman
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #85 -: февруари 22, 2014, 19:49:48 »

здравейте момичета, днес говорих с една приятелка и тя ме насочи за прическа,към салон Exelencia, някоя от вас да има някаква информация за тях,относно това  как работят.  Благодаря предварително! blum
Активен
Alex_Shmalex
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #86 -: февруари 23, 2014, 00:23:56 »

DjDimi, аз също не съм чувала някой да си прави договори с фризьори и гримьори. За Слави също знам, че постъпва доста некоректно с булките. А и аз съм на мнение, че много прехвалените фризьори и гримьори започват много да се величаят и забравят чии желания трябва да изпълнява. Както има една приказка "Който плаща, той поръчва музиката".

Мен косата и грима съм ги поверила на една от шаферките ми, която по принцип се грижи за косата и външния ми вид. Мислих даже да не ходя на пробна прическа, но тя ме убеди да си направя.

А ние вече си имаме сватбена агенция- Нина Стил
Водещ- Бояна Мерджанова

Тази седмица започвам обиколка за рокля, обувки и така нататака. Започвам да мрънкам и на бъдещият ми мъж да иди да види за костюм.
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #87 -: февруари 23, 2014, 01:12:04 »

...
А ние вече си имаме сватбена агенция- Нина Стил
Водещ- Бояна Мерджанова

Тази седмица започвам обиколка за рокля, обувки и така нататака. Започвам да мрънкам и на бъдещият ми мъж да иди да види за костюм.


Добре е тази Бояна Мерджанова, да намали големите обещания към бъдещите младоженци и да започне да си изплаща задълженията към колегите с които работи, а сумите които дължи са от преди няколко години...
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #88 -: февруари 23, 2014, 09:39:52 »

 Малко грубичко прозвуча това . Във всички случаи е замесена и музикална компания. Според мен не е редно да се разрешават междуфирмени взаимоотношения тук.
Активен
Alex_Shmalex
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #89 -: февруари 23, 2014, 12:37:31 »

Какви са взаимоотношенията на Бояна с груги хора не ме интересуват, това което е важно за мен е да е коректна към мен и да си свърши добре работата на моята сватба. Била съм на сватби, където е била водеща и съм останала доволна, а това е много повече от обещанията, които дава.

Не съм тука да защитавам или нападам някой, а да давам собственото си мнение по въпроса.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines