Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:28:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 317467 пъти)
 
ro_sun
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #15 -: януари 22, 2014, 00:29:57 »

Здравейте и от мен ! Живот и здраве  на 07.09  ще марширувам на познатата мелодийка  Сватбаааа biggrin
Активен
cv3te
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #16 -: януари 22, 2014, 09:18:33 »

И аз да се включа със сватба на 06.09.2014год.  danceg danceg yahoo yahoo
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 22, 2014, 11:51:28 »

Заформили сме се доста пловдивски булки за 2014 smile
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 22, 2014, 13:27:17 »

Намерих доста магазини за материали за покани, декорация и други, но все пак бих искала да попитам дали някой знае такъв в Пловдив. Само от Варна, София и други ми излизат. А аз искам да ги избера лично като ги видя. Принципно харесвам пазаруването по интернет, но такива напоследък, това, което се предлага е коренно различно от това, което очакваш.....Предимно ме интересуват сатенени панделки, тюл, дантела и камъчета за декорация( но не мъниста). Освен в Джъмбо?????

Благодаря  girl_wink
Активен
neve
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #19 -: януари 22, 2014, 17:11:26 »

Здравейте момичета,аз имам проблем днес ходихме да гледаме за царква.Спряхме се на Успение Богородично и Св.Марина,но понеже сам католичка а годеника ми е православен не ни разрешават и искат да се покрастя наново,бихте ли ми казали някоя царква която разрешава смесени бракове,ще сам ви много благодарна
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #20 -: януари 22, 2014, 17:32:53 »

За вас е униатската църква. Църквата е много хубава и с разбрани служители.
Намира се на гърба на ПУ, виж в Гугъл good
Активен
neve
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #21 -: януари 22, 2014, 19:56:20 »

благодаря ти много,още утре ще идем да я видим smile
Активен
Mariya_P
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 22, 2014, 23:57:47 »

Записвам се и аз за тази година - 02.05.2014 г.  yahoo
Активен
cv3te
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #23 -: януари 23, 2014, 08:18:08 »

Намерих доста магазини за материали за покани, декорация и други, но все пак бих искала да попитам дали някой знае такъв в Пловдив. Само от Варна, София и други ми излизат. А аз искам да ги избера лично като ги видя. Принципно харесвам пазаруването по интернет, но такива напоследък, това, което се предлага е коренно различно от това, което очакваш.....Предимно ме интересуват сатенени панделки, тюл, дантела и камъчета за декорация( но не мъниста). Освен в Джъмбо?????

Благодаря  girl_wink

 Магазинчета за панделки , тюл , дантелки и какво ли не още има в Тракия "т.ц.Сани" . Аз от там си купих всичко нужно за поканите ,че сама си ги правих smile   За друг магазин , който съм чувала е преди да се качиш  на пешеходния мост от страната на главната (пада се отляво ) , но не съм ходила до там .
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #24 -: януари 23, 2014, 08:34:43 »

Магазинът до пешеходния мост е добре зареден. За лични нужди ползвам и магазинчето на Подлеза към Понеделник пазар, има по- различни неща. За декоративни камъни и изкуствени цветя препоръчвам да се погледне в магазин "Рови- рови" и един за китайски стоки, които са до Кауфланд на Брезовско шосе. Едно време имаше интересни работи в Юзк /в Тракия, до Метро, за пухени възглавници/. Аз ползвах изцяло Ракхива за панделки и тюл и други дреболийки и съм много доволна.
Активен
Alex_Shmalex
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #25 -: януари 23, 2014, 10:29:16 »

Здравейте и от мен, още една бъдеща булка от Пловдив...Сватбата ми е на 08.06.2014 годиа. За сега сме запазали "Балната зала " на Империал, църквата ни е "Свети Спас" и ще е изнесен ритуал. За фотограф се спряхме на Чепишев днеска ще ходим да се дооточним с него. DJ си имаме и това е за сега. Не съм гледала още украси, покани и рокли. За видеото ще се консултирам с фотографа. Надявам се да си споделяме идеи и да имаме незабравими сватбе smile
Активен
wackybabe
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #26 -: януари 23, 2014, 11:31:06 »

Alex_Shmalex с кой от Св. Спас говорихте? Защото ние като пратихме да питат, там казаха че не можело първо да е църковния брак, после гражданския, а ние също искаме с изнесен ритуал. Поздравления за избора за Чепишев  heart
Активен
p3t3nc3t0
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #27 -: януари 23, 2014, 14:47:40 »

Здравейте на всички .От скоро съм във форума и ми предстои сватба май месец smile В момента търсим подходящ Dj .Някой може ли да сподели отзиви от DJ Милко .Ще съм Ви много благодарна за помощта smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #28 -: януари 23, 2014, 15:10:08 »

Alex_Shmalex с кой от Св. Спас говорихте? Защото ние като пратихме да питат, там казаха че не можело първо да е църковния брак, после гражданския, а ние също искаме с изнесен ритуал. Поздравления за избора за Чепишев  heart

Може но се правят на много съвестни. Трябва да ги убедите, покажете другите документи , че имате запазени часове в ритуалната и поговорете. На много места разрешават, но не желаят да се афишира, защото има един стар закон, по който свещенослужителя може да бъде подведен под съдебна отговорност. В по-малки градове, както и в София многократно съм присъствал на мероприятия в които е имало венчавка, при уверение и гаранции , че гражданския брак ще се състои непосредствено след това.
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 23, 2014, 15:45:15 »

....Предимно ме интересуват сатенени панделки, тюл, дантела и камъчета за декорация( но не мъниста). Освен в Джъмбо?????

Благодаря  girl_wink

Аз тези неща ги купих от един магазин на Иван Вазов. Много е зареден, имат всякакви цветове, материи и размери на платове, сатенени панделки, камъни, пеперудки и каквото още се сетиш. Цените също бяха много добри.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines