Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 09:53:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 317113 пъти)
 
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #660 -: октомври 18, 2017, 12:28:07 »

Здравей, CHRIS! Много съжалявам, че сте все още в същата ситуация. Аз съм писала по-горе, ние бяхме в аналогична ситуация с Жоро Ставрев, но след 5 месеца си получихме видеото. Просто не знам какъв съвет да дам. Предполагам сте подали вече жалба в прокуратурата. Ако не ви притесняват медийните изяви, можете да се свържете с Господари на ефира. Колкото повече шум се вдигне, толкова по-малко вероятно е други хора да попаднат в същата схема, а и най-вече - дано се стреснат и ви дадат това, за което сте платили. Умът ми не побира защо, по дяволите, някой, който МОЖЕ да си свърши работата, не я върши и се вкарва сам в такива сериозни проблеми... Мързел ли, що ли... Но безумна наглост е безобразие!
Активен
madelyn
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #661 -: ноември 09, 2017, 23:28:35 »

Здравейте дами,
включвам се с планиране на сватба през Август, всичко ще се прави отдалечено евентуално ще се прибера в БГ през Април за рокля. В момента търся ресторант градина и хотел на едно, че ще имаме много пътуващи та съм се спряла на Екзотик и Сватбен дом дали имате впечатления на живо? Гледах и wedding gardens но ми се струва много изкуствено там ...
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #662 -: ноември 10, 2017, 23:51:48 »

За Сватбен дом Водолей ли става въпрос, добро място е, разбира се. Екзотик също, мога да кажа само добри думи за тях. На коя дата през август 2018 е вашето тържество?
Активен
madelyn
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #663 -: ноември 11, 2017, 00:03:26 »

да, за същия
нямаме още дата, ще е края на август, защото живеем в Англия и децата тук започват училище около 5ти септември, като отсъствията са крайно нежелателни smile
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #664 -: ноември 11, 2017, 19:05:43 »

И двата комплекса са чудесни за сватбени тържества, който и да наемете, няма да сгрешите. Събота и неделя в края на август са 25-ти и 26-ти , следващите са 1,2-ри септември  Bravo  Bravo  Bravo
Датата е важна също и за наемaне на фото, видео и DJ, обикновено това са най-желаните дати. Желая ви успех в организацията, пишете ми ако имате конкретни въпроси.
« Последна редакция: ноември 11, 2017, 19:10:02 от djdimi » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #665 -: ноември 11, 2017, 22:32:50 »

Здравейте дами,
включвам се с планиране на сватба през Август, всичко ще се прави отдалечено евентуално ще се прибера в БГ през Април за рокля. В момента търся ресторант градина и хотел на едно, че ще имаме много пътуващи та съм се спряла на Екзотик и Сватбен дом дали имате впечатления на живо? Гледах и wedding gardens но ми се струва много изкуствено там ...
Ако, ще ангажирате ресторант април, когато се приберете, то със сигурност няма да намерите свободен.  Екзотик вече се казва " Марково"  и е обновен.  За Garden Weddings за август няма нито една свободна дата. Колкото до това, че ще организирате нещата от далече не се тревожи, защото ако имате ресторант, видео, фото и дж значи всичко е ок smile
Активен
Dayanag
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #666 -: декември 01, 2017, 21:15:45 »

Здравейте,

Планираме сватба през краят на август или началото на септември в Пловдив или околността. Не сме впечатлени от нито един от ресторантите в Пловдив и за това се започваме да клоним към градинска сватба. Интересувам се дали някой има информация за Bessa Valley винарна. Миналото лято бяхме на тур на винарната и видяхме, че се подготвя и сватба, но в интернет не можах да намеря никаква информация.
Активен
madelyn
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #667 -: декември 05, 2017, 00:31:09 »

здравейте, искам да попитам по-запознатите, звънях в Сватбен Дом Водолей и ми казаха че за моята дата е свободна зала Приказка, която е на 3ти етаж, аз искам изнесена церемония

това означавали, че само церемониите ще са навън, а след това ще сме на горе, а не на двора?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #668 -: декември 05, 2017, 22:27:06 »

здравейте, искам да попитам по-запознатите, звънях в Сватбен Дом Водолей и ми казаха че за моята дата е свободна зала Приказка, която е на 3ти етаж, аз искам изнесена церемония

това означавали, че само церемониите ще са навън, а след това ще сме на горе, а не на двора?
Там само церемонията е навън. Сватбите винаги са вътре. smile
Активен
madelyn
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #669 -: декември 06, 2017, 01:04:44 »

ох, започвам да се отчайвам
предложете място с хотелска част а сватбата и ритуалите да са навън? angry
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #670 -: декември 06, 2017, 15:02:01 »

В Сватбения дом тържество вън няма как да се направи (правили са инцидентни пъти), защото вечер си е направо студено, излиза и вятър.
Назад в темата има предложения, но не са много. В повечето случаи има ограничаване на музиката след определен час, а и повечето хора предпочитат климатизирана зала.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #671 -: декември 06, 2017, 15:17:59 »

 Аз бих предложила Мидалидаре. Сватбите там са много красиви, има и хотел, но основно са навън. Та прегледай и тях. Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #672 -: декември 06, 2017, 19:03:18 »

Аз бих предложила Мидалидаре. Сватбите там са много красиви, има и хотел, но основно са навън. Та прегледай и тях. Wink

Ако днес организирах сватбата ни щях да искам да е там... НЕВЕРОЯТНО място  LOVING LOVING LOVING
Активен
madelyn
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #673 -: декември 06, 2017, 19:50:48 »

ауч, изглежда божествено, благодаря!
Активен
Dayanag
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #674 -: декември 24, 2017, 05:04:37 »

Здравейте,

Нашата сватба ще е през септември във винарната Bessa Valley-Пазарджик. Бихте ли ми препоръчали кейтъринг компании?
Активен
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines