Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 12:40:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 317120 пъти)
 
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #645 -: януари 10, 2017, 19:06:43 »

Момичета, включвам се с коментар за видео за Пловдив. Нашата сватба беше през 2015 и се доверихме на 7Еp.  http://7eptv.com/  Бяхме много впечатлени от това, което видяхме на сайта им. Условията бяха общо взето добри, макар цената да беше най-високата за Пловдив. Качеството си струваше и решихме да работим с тях. По време на уговарянето на ангажимента комуникирахме с Жоро Ставрев. Той е човекът, който основно движи нещата им. Жоро е много талантливо, интелигентно и чаровно момче, харесахме го и си казахме "Това са нашите хора". Както се досещате, договори не се подписват, всичко е на устна договорка.  Пакетът ни включваше 1 оператор в сватбения ден, но Жоро доведе и втори по свое желание без да изисква допълнително заплащане. Платихме капаро от 100 лв и в сватбения ден, след като всичко приключи, доплатихме остатъка от цялата сума (голяма наша грешка!). По думите на Жоро, щяхме да си получим готовия филм "след поне два месеца". Като минаха 3 месеца и ние нямахме още сватбено видео, мъжът ми започна да подпитва Жоро какво се случва. Имали много работа, работели, скоро щяло да има резултат. Проявихме разбиране. След още месец, през който Жоро по никакъв начин не сигнализираше за развитието на нещата, мъжът ми започна да става по-настоятелен, но отново получаваше същия отговор - имаме много работа, скоро ще сме готови. В един момент започна да дава конкретни срокове - до седмица съм готов. След седмица телефонът му беше изключен и така в продължение на няколко седмици. Никой от тях не можеше да бъде открит, а те нямат офис и комуникирахме само по телефон и фейсбук. Ако случайно благоволеше да отговори по фейсбук, даваше някакъв нов измислен краен срок, който не биваше спазен. В някакъв момент ни изпрати сватбения трейлър, но сватбата ни още не беше готова. В крайна сметка, след много потрошени нерви, си направихме уговорка в един ноемврийски ден, повече от 5 месеца след сватбата ни. Получихме дискове в лъскави кутийки, Жоро много ни се извинява, изтъкна някакви сериозни лични причини, които така и не разкри в конкретика. Можете да си представите каква беше изненадата ни, когато се прибрахме в къщи и пуснахме дисковете, само за да констатираме, че на тях има само около 1/5 от сватбеното ни видео - първата част. Вдигнахме огромен скандал по телефона - бил станал гаф, нещо записвачката не била наред. В крайна сметка на другия ден следобяд ни прати линк, от който успяхме да си свалим цялото видео. Така и не получихме нови дискове с цялата сватба, или флашка, какъвто беше пакетът, но нямахме никакво желание да се занимаваме повече. Видеото е хубаво, но ако сега трябваше да изберем отново сватбен оператор, не бихме се доверили на 7Еп. Твърде много нерви ни коства техния професионализъм. На последната ни среща Жоро каза, че е заснел около 50 сватби за сезона и е готов само с 4. Към днешна дата знам, че има хора със сватби от август миналата година, които още не са си получили записите. Талантливи момчета, но много неорганизирани и некоректни.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #646 -: януари 10, 2017, 19:13:35 »

Момичета, включвам се с коментар за видео за Пловдив. Нашата сватба беше през 2015 и се доверихме на 7Еp.  http://7eptv.com/  Бяхме много впечатлени от това, което видяхме на сайта им. Условията бяха общо взето добри, макар цената да беше най-високата за Пловдив. Качеството си струваше и решихме да работим с тях. По време на уговарянето на ангажимента комуникирахме с Жоро Ставрев. Той е човекът, който основно движи нещата им. Жоро е много талантливо, интелигентно и чаровно момче, харесахме го и си казахме "Това са нашите хора". Както се досещате, договори не се подписват, всичко е на устна договорка.  Пакетът ни включваше 1 оператор в сватбения ден, но Жоро доведе и втори по свое желание без да изисква допълнително заплащане. Платихме капаро от 100 лв и в сватбения ден, след като всичко приключи, доплатихме остатъка от цялата сума (голяма наша грешка!). По думите на Жоро, щяхме да си получим готовия филм "след поне два месеца". Като минаха 3 месеца и ние нямахме още сватбено видео, мъжът ми започна да подпитва Жоро какво се случва. Имали много работа, работели, скоро щяло да има резултат. Проявихме разбиране. След още месец, през който Жоро по никакъв начин не сигнализираше за развитието на нещата, мъжът ми започна да става по-настоятелен, но отново получаваше същия отговор - имаме много работа, скоро ще сме готови. В един момент започна да дава конкретни срокове - до седмица съм готов. След седмица телефонът му беше изключен и така в продължение на няколко седмици. Никой от тях не можеше да бъде открит, а те нямат офис и комуникирахме само по телефон и фейсбук. Ако случайно благоволеше да отговори по фейсбук, даваше някакъв нов измислен краен срок, който не биваше спазен. В някакъв момент ни изпрати сватбения трейлър, но сватбата ни още не беше готова. В крайна сметка, след много потрошени нерви, си направихме уговорка в един ноемврийски ден, повече от 5 месеца след сватбата ни. Получихме дискове в лъскави кутийки, Жоро много ни се извинява, изтъкна някакви сериозни лични причини, които така и не разкри в конкретика. Можете да си представите каква беше изненадата ни, когато се прибрахме в къщи и пуснахме дисковете, само за да констатираме, че на тях има само около 1/5 от сватбеното ни видео - първата част. Вдигнахме огромен скандал по телефона - бил станал гаф, нещо записвачката не била наред. В крайна сметка на другия ден следобяд ни прати линк, от който успяхме да си свалим цялото видео. Така и не получихме нови дискове с цялата сватба, или флашка, какъвто беше пакетът, но нямахме никакво желание да се занимаваме повече. Видеото е хубаво, но ако сега трябваше да изберем отново сватбен оператор, не бихме се доверили на 7Еп. Твърде много нерви ни коства техния професионализъм. На последната ни среща Жоро каза, че е заснел около 50 сватби за сезона и е готов само с 4. Към днешна дата знам, че има хора със сватби от август миналата година, които още не са си получили записите. Талантливи момчета, но много неорганизирани и некоректни.
И аз и доста други колеги сме в същия кошмар. Както и младоженци, които са ги наели. Дано този ужас приключи скоро, защото това просто не е човешко.
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #647 -: януари 10, 2017, 22:17:52 »

И аз и доста други колеги сме в същия кошмар. Както и младоженци, които са ги наели. Дано този ужас приключи скоро, защото това просто не е човешко.
Дано, пожелавам ви го, макар че не бих била оптимист. sad
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #648 -: януари 11, 2017, 00:49:03 »

Ммм, много неприятно, аз се чудех защо не си вдига телефона, а по едно време беше изключен, спрян дори и престанах да му звъня, не отговаряше и във Фейса. Чудех се миналата 2016 година защо не го виждам да снима, а той завалията още сватбите от 2015г. не си е издал, не знам какво да кажа, работехме преди 3-4 год. заедно. Глупаво и безотговорно (меко казано) ми се струва да поемеш над 50 ангажимента през годината и да не си изпълнил дори и 10% от тях. Видеооператорите с които работя напоследък, като Видео Зани, Пламен, Георги, Янус Видео-Калоян и др. си спазват сроковете, макс до 3-ри месеца след събитието!
Активен
radost_joy
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #649 -: януари 17, 2017, 17:46:49 »

Здравейте! Записвам се и аз по темата, защото подготвям сватба през юни  yahoo Започнах подготовката миналата година по това време и вече съм избрала и запазила най-главните неща, но все пак ми остават някои:

Място - Виенски павилион
Фотограф - Георги Вачев
Агенция - Нина Стил
Видеооператор - Димитър Димитров
DJ и осветление - DJ Миро
Грим - Вили Вълкова
Рокля - ще шия при едно младо момиче от Асеновград, Пембе се казва - PK Fashion
Църква - Успение Богородично в Стария град
Изнесен ритуал в градината на Виенски павилион

Много бих се радвала ако ми препоръчате фризьор, защото тази при която ходя от много време, излезе в майчинство.

Ще изникват въпроси и по дребните детайли впоследствие  smile
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #650 -: май 31, 2017, 22:39:39 »

Здравейте момичета  smile ,

Поздравления на всички булки, пожелавам ви едно прекрасно изживяване на сватбеният ден! danceg
На нас също ни предстои сватба това лято в Пловдив, аз не се сещам много да споделям как върви организацията, ако не ме питат   Ashamed по покана на merry_me  smile ще споделя.
Ние не живеем в БГ и си наехме агенция за цялостната организация още миналата година. Това което сме уговорили до момента:

Църква: Кирил и Методии (избрахме я защото съм израстнала в къщата до църквата)
Ритуален дом: не сме запазвали тъй като ще легализираме брака си с документ от тук
Ресторант: Санкт Петербург
Ритуал: на басейна на хотела
Агенция: Ваня Стил
Фото и Видео: Дардов и екип
Дж: Весо и Коко
Грим: Силви Ангелова
Прическа: Сузи
Рокля: Купих я от тук и ще си я нося към БГ
Костюм: младоженецът скоро се прибира и ще си търси от БГ
Поканите сама си ги правих тъй като исках да вложа нещо от себе си. Междудругото гостите ми много ги хареса някои даже не повярваха че сама съм си ги правила  Bravo
Подаръчетата ни сме решили да са бутилчица с ракия за мъжката част и бурканче с мед за женската, това също ще е ръчна изработка от семейството на баща ми с моя помощ, имаха голямо желание, особено за бутилчиците с ракията тъй като чичо ми и баща ми са направили ракия когато съм се родила и се вълнуват много  danceg
По голямата част е уточнена остаха само малки детайли които предполагам повечето ще се свършат като се прибера.  DANCE  
 yahoo
П.С. Radost_Joy ако все още си търсиш фризиор пиши ми на лично да ти дам координатите на моята ако желаеш да видиш какво предлага. Аз я познавам от повече от 15 години и съм много доволна но разни хора различни вкусове  smile
« Последна редакция: май 31, 2017, 22:43:57 от Nijolovateddy » Активен
CHRIS
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #651 -: юни 12, 2017, 13:09:20 »

Здравейте,
Дълго мислих дали да пиша във форума, но накрая реших да го направя. Първо - надявам се да спася от нашия "късмет" други младоженци и второ - не мога да оставя безнаказан този така наречен "видооператор", който наехме за нашата сватба - Костадин Торков / придал си артистизъм като се нарекъл Торкович  nea /. Та нашата сага започна на 02.07.2016 г., денят на нашата сватба, като наехме този..... и аз не знам как да го наричам, ама айде да сме по - културни, този видеооператор - Костадин Торкович. Като да уточня, искахме да наемем Жоро Ставрев, но той беше зает и ни препоръча Торкович, та нашата работа стана от трън, та на глог. След като снима нашата сватба ни беше съобщен срок от 2 - 3 месеца в който видеото трябва да бъде готово. Дотук добре, но само до тук. След като минаха 3 месеца ние започнахме да търсим Торкович за информация, но, ни вест, ни кост. Изключени телефони, никакъв отговор на съобщенията изписани със сто молби поне да си вдигне телефона и да обясни чисто човешки и нормално какво става и какви са причините за забавянето. След упорито издирване успяхме да се доберем до него, като ни беше предоставен някакъв трейлър от сватбеното видео /който не представляваше АБСОЛЮТНО нищо/, обеща ни се, че видеото ще бъде готово в срок от седмица и след това пак в дън земя се покри въпросното операторче. От малкото контакти, които успяхме да осъществим с него след това получавахме нелепи обяснения от рода на това, че не можел да звънне, защото нямал телефон и нямал възможност да си купи друг /жив да го ожалиш/, че имал лични проблеми и други меко казано смешни извинения. Та като ги гледам със Ставрев имат един и същ репертоар да лъжат хората защо не си вършат работата. На няколко пъти ни беше съобщена ТОЧНА дата на която той ще предаде видеото и така до ден днешен ние нямаме видео, защото просто на някой хора не им се работи или просто защото ангажимента, който пое и за който му се плати просто не му е важен, или просто защото като се държиш интелигентно, с разбиране някои дребни тарикати си мислят, че няма проблем да се е****т с теб.
« Последна редакция: юни 12, 2017, 13:16:55 от CHRIS » Активен
marysto
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #652 -: юни 12, 2017, 13:41:50 »

Много тъжно ми стана като прочетох горните редове. Мислех да потърся съвет за достъпни фотографи и видеооператори в Пловдив, вие направо ме отказахте.  sad
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #653 -: юни 15, 2017, 20:49:40 »

Здравейте CHRIS, чета горните редове и "не вярвам на очите си" (както казва професор Вучков) smile Преди беше Жоро Ставрев, сега Костадин Торков със същите номера, не знам какво да коментирам sad ...а вие сигурен ли сте, че казвате цялата истина. Дали някъде по цялата организация на вашето събитие няма проблемни и договорно неизяснени въпроси?

 Към marysto. Винаги можете да намерите качествени и достъпни фотографи и видеографи в Пловдив, а и зависи какво разбирате под "достъпни"?
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #654 -: август 14, 2017, 09:22:05 »

djdimi, ако ти подписваш договори с младоженците, това говори много добре за теб. Масово, обаче, договори не се подписват. При организирането на нашата сватба 2015г. не сме подписвали договори с никой - нито видео, нито DJ, нито фотограф. И да, Торков е точно толкова некоректен, колкото и Ставрев. Аз не съм сигурна дали те не продължават да работят заедно, но Ставрев да стои зад кулисите, заради компроментирания си имидж. Факт е, обаче, че сайта на Торков и каналите му във Вимео и Ютуб отскоро вече не съществуват. Защо ли? Както, между другото, и сайта на 7ep.
Активен
vania_di
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #655 -: септември 09, 2017, 09:56:08 »

Здравейте.  В търсенето ни на фотограф и видеооператор за сватбата през 2018г. прочетохме и разгледахме за Димитър Димитров видеооператор и Димитър Яков фотограф, но ни казаха, че Димитър Димитров бил изключително нагъл и нахален и искал по 2500 лева само за видео. Това била неговата цена и то за 10 часа, а след това за всеки следващ час се плаща още ,колко по-нагъл? За добър фотограф съм много по-склонна да дам 1200-1500 лв, но за видео 2500, това е престъпление. Момичета, какво е това безумие и какви са тези цени??? 2500 лв .за видео са 6 месечни заплати, че и повече. Това е подигравка, какви са тези алчни хора? Някой от вас наистина склонен ли е да даде такава сума над 2500лв само за видео? Ами другите неща? Безумие, безумие!
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #656 -: септември 11, 2017, 17:07:48 »

Здравейте.  В търсенето ни на фотограф и видеооператор за сватбата през 2018г. прочетохме и разгледахме за Димитър Димитров видеооператор и Димитър Яков фотограф, но ни казаха, че Димитър Димитров бил изключително нагъл и нахален и искал по 2500 лева само за видео. Това била неговата цена и то за 10 часа, а след това за всеки следващ час се плаща още ,колко по-нагъл? За добър фотограф съм много по-склонна да дам 1200-1500 лв, но за видео 2500, това е престъпление. Момичета, какво е това безумие и какви са тези цени??? 2500 лв .за видео са 6 месечни заплати, че и повече. Това е подигравка, какви са тези алчни хора? Някой от вас наистина склонен ли е да даде такава сума над 2500лв само за видео? Ами другите неща? Безумие, безумие!
Здравей vania_di, не съм работила с Димитър Димитров, но съм чувала само хубави неща за работата му. Според мен тази цена е много висока аз също не бих се съгласила на такава сума, но ако не си говорила с него лично бих те посъветвала да го направиш и сама да се увериш какво предлага и какъв човек е, ако не те устройва търсиш друг и така. Ние за нашата сватба бяхме решили също като теб да дадем повече за фотограф но се оказа че нашият фотограф ни направи добър пакет с включено видео. Не сме си получили материялите все още и незнам какво се е получило но не са ми взимали овъртайм след 10тия час и носиха много заряд и настроение целият екип  tease , надявам се и снимките и видеото да са станали супер.  good
Активен
vania_di
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #657 -: септември 12, 2017, 11:08:27 »

Благодаря. Но няма да е той, и не само заради тарифата. И други хора се оплакаха от поведението му. 2500 лева за видео няма да дадем. Гледам страниците на видео Зани и Александър Маринов Галекс видео. Препоръчаха ми фотограф Димитър Дардов,който работил със свой екип от видео и били страхотни ,а цената за фотограф и видеооператор общо 2000лв. И тях ще разгледам.
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #658 -: септември 13, 2017, 19:45:43 »

Ние наехме Дардов, нямаме финалните снимки и видео все още но сме доволни от работата им до сега. Сигурна съм че и снимките и видеото ще са супер  yahoo
Но иначе съм на мнение че ако някой ти хареса и се чудиш трябва да се срещнеш с тях за да се убедиш сама. Аз бях леко притеснена защото чух от хора че джйовете ни били малко дръпнати и си правили каквото искат, но накрая мога да ти кажа че останахме супер супер доволни от тях. Страхотни бяха, така че много е относително кой какво казва. Успех ти желая  good
Активен
CHRIS
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #659 -: октомври 18, 2017, 08:21:49 »

Здравейте,
Дълго мислих дали да пиша във форума, но накрая реших да го направя. Първо - надявам се да спася от нашия "късмет" други младоженци и второ - не мога да оставя безнаказан този така наречен "видооператор", който наехме за нашата сватба - Костадин Торков / придал си артистизъм като се нарекъл Торкович  nea /. Та нашата сага започна на 02.07.2016 г., денят на нашата сватба, като наехме този..... и аз не знам как да го наричам, ама айде да сме по - културни, този видеооператор - Костадин Торкович. Като да уточня, искахме да наемем Жоро Ставрев, но той беше зает и ни препоръча Торкович, та нашата работа стана от трън, та на глог. След като снима нашата сватба ни беше съобщен срок от 2 - 3 месеца в който видеото трябва да бъде готово. Дотук добре, но само до тук. След като минаха 3 месеца ние започнахме да търсим Торкович за информация, но, ни вест, ни кост. Изключени телефони, никакъв отговор на съобщенията изписани със сто молби поне да си вдигне телефона и да обясни чисто човешки и нормално какво става и какви са причините за забавянето. След упорито издирване успяхме да се доберем до него, като ни беше предоставен някакъв трейлър от сватбеното видео /който не представляваше АБСОЛЮТНО нищо/, обеща ни се, че видеото ще бъде готово в срок от седмица и след това пак в дън земя се покри въпросното операторче. От малкото контакти, които успяхме да осъществим с него след това получавахме нелепи обяснения от рода на това, че не можел да звънне, защото нямал телефон и нямал възможност да си купи друг /жив да го ожалиш/, че имал лични проблеми и други меко казано смешни извинения. Та като ги гледам със Ставрев имат един и същ репертоар да лъжат хората защо не си вършат работата. На няколко пъти ни беше съобщена ТОЧНА дата на която той ще предаде видеото и така до ден днешен ние нямаме видео, защото просто на някой хора не им се работи или просто защото ангажимента, който пое и за който му се плати просто не му е важен, или просто защото като се държиш интелигентно, с разбиране някои дребни тарикати си мислят, че няма проблем да се е****т с теб.
Здравейте отново,
Пиша втори пост четири месеца по - късно и за съжаление, четири месеца след него и 1 година и 3 месеца след сватбата ми аз ВСЕ ОЩЕ НЯМАМ ВИДЕО. Благодарение на измамника и крадеца КОСТАДИН ТОРКОВ. Моля, ако има още измамени двойки, като нас - пишете ми. Нека да се опитаме заедно да направим нещо, нека да направим всичко по силите ни да получим това, за което сме заплатили. Да накараме този нагъл измамник да получи заслуженото си. Аз и съпругът ми вече одадохме жалба срещу тази неадекватна гадина - КОСТАДИН ТОРКОВ в Районна прокуратура гр. Пловдив и съветвам всички други в нашето положение да направят същото. Колкото сме повече, толкова по - силни сме, а за съжаление разбрах, че сме доста.
« Последна редакция: октомври 18, 2017, 08:46:27 от CHRIS » Активен
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines