Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:12:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 317500 пъти)
 
Neven85
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #615 -: август 29, 2016, 22:21:05 »

На снимки и на нас ни допадна,но когато се прибрахме и го видяхме в деиствителност бяхме безкрайно разочаровани. Вътре е адски захабено всичко и много соц. Трябваше да платим солидна украса за да стане красиво. А така спестихме около 2000 лева от украсата.   Gardena ни дадоха арка и има специална бяла беседка където се подписахме. Даже ни сложиха 100 бели стола за ритуала и то безплатно. Ако трябваше да плащаме това всичко в аквапарка на Санкт Петербург плюс наем на басейна 200 лева, не ми се мисли колко трябваше да заплатим за подписа.  Алкохола на човек ни искаха около 9-10лв на човек,а Гарден няма алкохол в куверта.  Ние си го внесохме всичкия. Петербург имат и такса 1,50 на  всеки гост, а на гарден нямат такса,че си внасяме не само алкохол но и вода,бира,безалкохолно и т.н. 
« Последна редакция: август 29, 2016, 22:29:02 от Neven85 » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #616 -: август 30, 2016, 17:03:03 »

Е това с химическите тоалетни ме разби. Това може да го каже само някой, който никога не е бил там.  tease
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #617 -: август 30, 2016, 17:36:58 »

На снимки и на нас ни допадна,но когато се прибрахме и го видяхме в деиствителност бяхме безкрайно разочаровани. Вътре е адски захабено всичко и много соц. Трябваше да платим солидна украса за да стане красиво. А така спестихме около 2000 лева от украсата.   Gardena ни дадоха арка и има специална бяла беседка където се подписахме. Даже ни сложиха 100 бели стола за ритуала и то безплатно. Ако трябваше да плащаме това всичко в аквапарка на Санкт Петербург плюс наем на басейна 200 лева, не ми се мисли колко трябваше да заплатим за подписа.  Алкохола на човек ни искаха около 9-10лв на човек,а Гарден няма алкохол в куверта.  Ние си го внесохме всичкия. Петербург имат и такса 1,50 на  всеки гост, а на гарден нямат такса,че си внасяме не само алкохол но и вода,бира,безалкохолно и т.н. 
Oh my ... Taka kato razkazvash sam mnogo iznenadana, zashtoto kato izkluchim Wedding Gardens koito e novo postroen, povecheto restoranti koito gledax nito edin ne mi dopadna, i zatova se sprqxme na Sankt Peterburk, no e fakt che nikoga ne sam bila tam na svatba pone v godinite koito pomnq.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #618 -: август 30, 2016, 21:52:09 »

Двата ресторанта си имат своите положителни и отрицателни страни. Няма идеален ресторант, защото всеки човек има различни критерии и изисквания. А и когато говорим за 250 човека избора не е голям. "Санкт Петербург", "Garden Weddings" и  "Виенски салон" . Всички тези ресторанти са абсолютно различен стил и нямат нищо общо. Едно е закрито помещение, а съвсем друго градинска сватба. Хората в другите държави отдавна правят масово тържествата си в градини, а не в конферентни зали.......Въпрос на избор и предпочитания.  give_rose
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #619 -: август 31, 2016, 04:37:02 »

Здравейте момичета,
Исках да попитам дали някои е правил сватба в Пловдив на открито през Юли? Хареса ни мястото но неможах да се преборя за дата в къщи и ще трябва да я правим Юли. Искаше ми се Август все си мисля че е по вероятно времето да е по приемливо и да не е екстремнно топло. Мислите ли че Юли края на открито ще е прекалено рисковано да бъде жега? Благодаря ви момичета предварително!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #620 -: август 31, 2016, 08:15:36 »

Това е непредсказуемо! Нас в началото на октомври такава жега ни блъскаше! 34 градуса без нито едно бяло облаче. Ходили сме на сватби през юли, където се наложи да се позагърнем по време на изнесения ритуал. Кумувахме в Благоевград тази година в края на юли и не беше жега, а хубаво топло лятно време. Това изобщо не трябва да ви е критерий при избора на дата.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #621 -: август 31, 2016, 08:37:40 »

Сватба юли си е много добър вариант. Все пак е вечерна и вечер там си е доста хладничко цяло лято. А и няма гаранция през кой месец ще е . Ние имаме на 29 април 2017 сватба там. Каква е гаранцията, че няма да е 15 градуса. Но хората твърдо си държат на градинска сватба.  good В града е друго, а на място където от никъде няма сгради от страни за да е задушно е съвсем различно вечер. Август вечер са затваряли шатрите , защото на хората им става студено.  good  И малко романтика. https://vimeo.com/174255207 Клиповете са правени в  Garden http://studiovideoclip.com/portfolio-item/%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%B8-%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2/
« Последна редакция: август 31, 2016, 08:55:21 от Nina Style » Активен
Neven85
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #622 -: август 31, 2016, 22:20:53 »

Гостите каквото и да е времето нищо няма да им стане. Нашите се кефиха че са навън. А и това е нашата сватба. smile
Активен
m_denevska
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #623 -: септември 02, 2016, 08:08:41 »

Привет от още една бъдеща булка  give_rose И аз съм харесала Garden Weddings, но много се притеснявам, ако времето е лошо и вали какво ще стане. Всичко друго се превъзмогва, но ако завали един силен дъжд и има вятър, тогава цялото тържество ще пропадне  cray Вие мислили ли сте по този въпрос?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #624 -: септември 02, 2016, 08:18:19 »

Привет от още една бъдеща булка  give_rose И аз съм харесала Garden Weddings, но много се притеснявам, ако времето е лошо и вали какво ще стане. Всичко друго се превъзмогва, но ако завали един силен дъжд и има вятър, тогава цялото тържество ще пропадне  cray Вие мислили ли сте по този въпрос?
Нищо няма да пропадне. Шатрите са толкова стабилни и се затварят. Имат си страници. Дансинга също е покрит.  Толкова години градина Марково правиха сватби и то под открито небе танцуват гостите и нямаше свободни дати 1 год напред. Ето това е провал ако вали. Гостите да стоят по масите защото няма къде да танцуват. .  good
« Последна редакция: септември 02, 2016, 08:23:31 от Nina Style » Активен
Kristy
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #625 -: септември 06, 2016, 19:17:13 »

Здравейте! И на нас ни предстои сватба през 2017 година и вече разглеждане хотели и ресторанти. Най-много ни харесаха Гранд хотел Пловдив (Новотел) и Виенския павилион, но не мога да намеря никакви впечатления от Новотела. Някой от вас може ли да сподели впечатления? Двете места са много различни. В Новотела честно казано не ми допада градината за изнесен ритуал, а във Виенския павилион ме притеснява осветлението как ще е, тъй като е отвсякъде с прозорци. Не е лесно да си бъдеща булка определено...
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #626 -: септември 07, 2016, 12:57:02 »

Ако е вечерна сватба прозорците не би трябвало да ви притесняват. За Новотела нещата съвсем не са розови. Едно време беше класен ресторант, а сега като гледам как са подкарали сюнети масово да правят и как след оставяне на капаро се започва с един куп задължения към младоженците, та чак не остават права за тях. За хмен и двете зали са ужасно тъмни и мрачни.  Виенски само DJ не му се радват, защото музиката от тези прозорци кънти ужасно. Но аз лично го харесвам много. Идеален ресторант няма и компромиси винаги трябва да има.  good
« Последна редакция: септември 07, 2016, 12:59:17 от Nina Style » Активен
Kristy
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #627 -: септември 07, 2016, 18:42:33 »

Здравейте! Благодаря за детайлната информация, мисля, че взехме нашето решение smile
Активен
missdeni
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #628 -: септември 11, 2016, 09:39:44 »

Здравейте,
Някой може ли да сподели впечатления за сватба в хотел Беркут с. Брестник?
Активен
mariq_999
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #629 -: септември 27, 2016, 13:46:24 »

Здравейте, ние сме се ориентирали към ресторант "Рубаят", /бивш Руски клуб/, някой има ли впечатления от това място? smile Условията им са отлични
Активен
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines