Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 03:59:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 320507 пъти)
 
Emilia_
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #60 -: февруари 21, 2014, 14:34:12 »

Здравейте на всички булки  smile
След дълго четене и аз се престраших да пиша   Wink
И се записвам към отбора на пловдивските булки за 2014 г. Нашата сватба е на 07. 06. 2014 г. Ще споделя какво сме организирали до момента:
Водеща и DJ: Sound the best - Ганка Добрева и Галин Рачев
Ресторант: Сватбен дом ,,Водолей'', изнесен ритуал
Фотооператор: Стоян Навущанов
Видеооператор: Георги Котов
Рокля: Romantika fashion
Покани: избрани, предстои поръчването им
Халки: избрани, предстои поръчването им
Грим: Вили Вълкова
Приблизително, това е. Като цветът на сватбата е люляково лилав.
Искам да попитам тези, които имат претенции към цветята (лично аз съм се спряла на момина сълза, бяла роза и люляк) от къде мога да намеря за тази дата споменатите цветя, но на сравнително нормална цена, тъй като те цъфтят малко по-рано. Също така още не съм си избрала фризьор, мислих си за моята фризьорка, но не желае да ми прави пробна прическа, а аз искам да си направя. Ако се сещате, ще се радвам да споделите. С каквото мога да бъда полезна - насреща съм.
Спорен ден на всички и весел и незабравим уикенд!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #61 -: февруари 21, 2014, 19:41:29 »

Emilia_ , сама ли ще правиш декорацията? Рязан цвят на добра цена с добро качество можеш да намериш в склада на Тилия на 4-ти километър. Дано успееш да намериш люляк, не е лесно през юни. Пък и е много деликатен и бързо вехне.
Активен
vladimira_hofman
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #62 -: февруари 21, 2014, 20:26:35 »

Здравей Emilia,сега разгледах страницата на тази фотографка Вили Вълкова и много ми хареса нейната работа,ако е удобно да споделиш,колко ще ти излезне грима при нея?
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: февруари 21, 2014, 20:28:15 »

В ИНГЛОТ е 40 лева грим и 20 мигли ако искаш. Краси и Вили са страхотни
Активен
vladimira_hofman
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #64 -: февруари 21, 2014, 20:36:27 »

Така ли ,това не го знае,то магазина беше в Халите ако не греша,аз тези дни ще отида да попитам. Влизала съм в този магазин но незнаех че предлагат и такива услуги!  smile
Активен
vladimira_hofman
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #65 -: февруари 21, 2014, 20:38:29 »

Аз да споделя че днес наех екипа от Студио Стил,за видео и фото заснемането на нашата сватба и вече съм малко по-спокойна. smile
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: февруари 21, 2014, 20:40:42 »

Стил заснеха сватбата ма мои приятели. Доста добро качество на ниска цена
Активен
vladimira_hofman
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #67 -: февруари 21, 2014, 20:53:42 »

По прицип бюджета,е не ми позволявааше повече от 1000 лв да отделя за фото и видео заснемане и за щастие по случайност открих това фото,показаха ми някои неща,така на пръв поглед изглеждат добре,надявам се крайния резултат да е същия. След сватбата ще разберем. Бях се насочила към други имена,но те са заети за нашата сватба. sad
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: февруари 21, 2014, 20:55:43 »

Да добре са, но нищо особено. Снимките не са позиционирани както трябва. В смисъл има на основни снимки други хора и подобни. Но на моите приятели им харесва
Активен
vladimira_hofman
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #69 -: февруари 21, 2014, 21:11:42 »

Кофти работа,но изглежда за тези пари няма какво да очакваме изглежда.
Активен
Emilia_
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #70 -: февруари 21, 2014, 21:13:57 »

До vladimira_hofman, здравей smile
Сега чак се прибрах и видях, че си писала. Както по-горе стана ясно - гримът е 40 лв. , а в зависимост от миглите са от 10 до 18.50 лв. На пробен грим ще съм при Вили в четвъртък 27. 02. До сега бях при една фризьорка, за която чувам само положителни отзиви и цените, които предлага са много добри. Мисля да отида другата седмица на пробна прическа и при нея smile Ако искаш, ще ти изпратя снимки като минат пробните и за грима, и за прическата.
Хубава вечер на всички  smile
Активен
Emilia_
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #71 -: февруари 21, 2014, 21:15:47 »

Да, тези с видеото и фотото много са си завишили цените, но Георги Котов примерно работи в БНТ и като парички за видеото ще ни излезе 450 лв. което е добре, поне за мен. Също така качеството му е много добро, съответно и апаратурата.
Активен
vladimira_hofman
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #72 -: февруари 21, 2014, 21:18:22 »

Благодаря ти Emilia,много ще се радвам ако споделиш с мен снимките от пробната прическа и грима,защото и аз все още не съм се насочила към грим и прическа,бях при Коцето от добо и Капели,но да ти кажа не ме направи така както му бях казала. sad
Активен
Emilia_
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #73 -: февруари 21, 2014, 21:20:29 »

vladimira_hofman, и аз съм притеснена от този факт, но да видим. Ще покажа задължително снимки, защото знам какво е човек да се лута, тъй като съм в това положение  smile Ще видим дали само ще успея с прическата, че фризьорката чака внуче тези дни и за известно време няма да я има. Но се ангажирам да те държа в течение smile
Активен
vladimira_hofman
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #74 -: февруари 21, 2014, 21:22:35 »

А за пробния грим,колко взимат или нямаш представа
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines