Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 21:40:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 319738 пъти)
 
ivalita
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #45 -: януари 28, 2014, 12:56:30 »

Здравейте и от мен smile до сега само четях с интерес, но като прочетох, че хората вече записват сватби за септември    crazy направо онемях... И ние планираме сватба септември или октомври, а нищо конкретно не сме задвижили. Смятате ли, че вече сме много закъснели? За украсата мисля, че нормално да се  ползва агенция , но не съм сигурна за другите услуги какво да правим!!!
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #46 -: януари 28, 2014, 13:25:07 »

...За украсата мисля, че нормално да се  ползва агенция , но не съм сигурна за другите услуги какво да правим!!!

Ами те нещата вървят ръка за ръка, колко по-рано сте наясно какво търсите, ангажирайте без замисляне, защото наистина за септември вече се заемат датите. Септември е най-хубавия месец за сватба и повечето от утвърдените професионалисти, вече имат по няколко поети ангажимента.
Активен
kaia
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #47 -: януари 28, 2014, 14:01:00 »

Здравейте и от мен smile до сега само четях с интерес, но като прочетох, че хората вече записват сватби за септември    crazy направо онемях... И ние планираме сватба септември или октомври, а нищо конкретно не сме задвижили. Смятате ли, че вече сме много закъснели? За украсата мисля, че нормално да се  ползва агенция , но не съм сигурна за другите услуги какво да правим!!!


Ние като ходихме да си запазваме за 27.09 и в ресторанта беше запазена предната седмица, в църквата предния ден... На мен ми се смееха, че започвам да организирам година преди сватбата, но като видях и се зарадвах, че съм започнала по-отрано...Ние държахме много на датата...
Започвай смело smile Мисля, че не е късно, а тамън на време smile То реално сватба може да се планира и 3 месеца преди събитието, но е доста по-трудно според мен.
Моят съвет е да започнете първо с ресторанта, църквата(ако ще имате църковен брак) и гражданското. После видеооператор, фотограф, DJ и т.н. Успех! smile
Активен
neve
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #48 -: януари 28, 2014, 18:14:10 »

и на нас много хора ни се смяха,че почваме от сега да се готвим при положение че сватбата е септември но в повечето ресторанти още от миналата година си бяха запазили,а в ресторанта кадето ние ще сме има сватби и в четвъртаците даже,така че аз мисля че не е рано да се запази ресторант,царква,видеооператор и фотограф,дж или било то оркестър.това са по важните неща според мен
Активен
cv3te
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #49 -: януари 30, 2014, 08:10:06 »

А аз няма да ви казвам ,че за "така желаната" дата 06.09. имаше година и половина преди датата заети ресторанти . И аз си мислех ,че е много рано .. Но добре ,че беше фотографа да ми каже да си ги запазя да ми е мирна главата ( И че на тази дата имало много   weddingday СВАТБАРИ weddingday ) и сега ми е много спокойно ! Всичко останало малко по малко се наглася..без бързане .  smile
Активен
neve
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #50 -: януари 30, 2014, 15:55:39 »

днес падна още една тежест от плещите ни запазихме орк.Пловдив,а за фотограф и видеооператор се спряхме на студио Chocolate. smile
Активен
Alex_Shmalex
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #51 -: февруари 03, 2014, 15:04:00 »

Ехо, момичета как върви подготовката за голямото събитие...Аз днес поръчах мостра на поканите в петък трябва да дойде...Дани да е както е показана...Днес смятам да си запиша час за няколко сватбени агенции да видя какви украси предлагат.

Имам още толкова неща, а времето си върви...
Активен
Mariya_P
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: февруари 03, 2014, 21:45:08 »

Списъкът със задачи малко по малко намалява:

дата - 2 май;
ритуал - изнесен (запазен час в обредния дом);
ресторант - хотел Марица - резрвацията направена, менюто съставено;
халки - поръчани. 
DJ - избран;
фотограф - избран  yahoo

Остава ми едно от най-важните неща - РОКЛЯТА, другата седмица заминавам за Асеновград да меря. Засега зяпам из интернет за идеи. Попаднах на страхотен руски сайт http://www.lightinthebox.com/ru/c/wedding-dresses_1181, направо ми се разбягаха очите, сигурно поне 10 рокли харесах, да видим дизайнерът какво ще каже  smile


Активен
gerganasl
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



« Отговор #53 -: февруари 03, 2014, 22:15:51 »

Радвам се, че има толкова много булки от Пловдив и аз да се разпиша:
Дата - 20. 09. 2014г.
Ресторант - Джия Бийч
Църква - Св. Богородица
Ритуал- Ритуална зала Пълдин
Фотограф-Георги Вачев
Ди Джей - Милко
Грим и При4еска - Добо и Капели-Коцето
Покани - Поръчани картони и печат, сама ще си ги украсявам-с помощ от приятелка
Следват - Халки
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: февруари 04, 2014, 09:12:35 »

Здравей, може ли да ми кажеш Коцето колко ще ти вземе за грим и прическа. При мен ще има има вземане от място извън Пловдив, и ще е добре да е един гримьор и фризьор? Ти си чак септември , аз август и все още мисля, че е рано за покани. За сега имам само ресторант, църква още се мотам, час за изнесен ритуал, дж, фото и видео....
« Последна редакция: февруари 04, 2014, 09:14:28 от Sunshine87 » Активен
kaia
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #55 -: февруари 05, 2014, 13:44:51 »

Аз поръчах част от материалите за поканите, бутониерите, подаръчетата и късметите въпреки, че имам доста време до септември, но сега поне време имам smile И всичко в стаята е лудница smile Като някое малко дете съм ,на което току-що са му купили нова играчка  yahoo
Активен
gerganasl
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



« Отговор #56 -: февруари 05, 2014, 23:04:05 »

Коцето ми каза 80лв за грим(вклю4ва мигли изкуствени) и 80лв за при4еска. Каза, че за при4еската може да е и пове4е в зависимост от сложността, мисля да ида на пробни 2 седмици преди сватбата и да реша какво точно искам и как да е.

Ами аз побързах с поканите, понежеш реших да си ги правя сама, в пе4атница ще ми ги нарежат и напе4атат, а после аз ще ги сгъвам, лепя и украсявам с панделки, и исках по-отрано да почна, че да имам време.
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: февруари 20, 2014, 11:32:49 »

Мацки, нашата сватба мина и искам да изкажа благодарността си към фотографа ни - Ники Попов и видеооператор Димитър Зангаров от ВидеоЗани - невероятни са, просто вълшебници, невероятни снимки, невероятно видео. Препоръчвам ги с две ръце!!! А който се съмнява, да ми пише, ще му изпратя нагледно снимки и клип.
« Последна редакция: февруари 20, 2014, 11:34:57 от stasynka » Активен
vladimira_hofman
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #58 -: февруари 20, 2014, 23:24:49 »

Здравейте и от мен.
Нашата сватба ще е на 21.06.2014г
Това което сме успели да свършим до момента е :
-ресторант "РУЖ"
-Църква "Св. Иван Рилски"
-Централен обреден дом-кръглата зала
-украса- Агенция "Аврора"
-Дж. Десо
Това е до момента,но вече времето взе да напредва а аз все още не съм си запазила фото и видео оператоти.
Разгледах доста страници на различни фотографи ,изчетох доста форуми ,но ми стна още по-трудно.
Прическата и грима също ме притесняват,бях на пробна при Коцето от Добо и Капели,но определено не се получи това което поисках.
Надявам се сега след като се регистрирах и аз тук,да взема по бързо решение и правилно,благодарение на вас! smile
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: февруари 21, 2014, 13:15:14 »

Ей така, между другото в тази тема, да ви пусна едно линкче, с емоционално smile предложение за брак smile от колегите от "Видео Зани" ...да са живи и здрави бъдещите младоженци и да почерпят smile 
http://vimeo.com/87212592

Страхотно е, оригинално и идейно! Честито на младоженците!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines