Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 07:20:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 320673 пъти)
 
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: октомври 30, 2014, 09:49:43 »

Здравейте на всички във форума!
От няколко дни започнах да проучвам нещата за организирането на нашата сватба. Все още съм в самото начало. Мислим да е през м. юли 2015 и като че ли най-големит проблем ще е изборът на ресторант.
Ще бъдем  50-80 човека и се колебая между градинска сватба, примерно р-т градина Марково  или нещо по-изискано като Империал , хотел Екзотик. Като във втория случай ме притеснявя климатичната система.
  smile smile smile girl_impossible girl_impossible
Градина Марково единственото неудобство е че имат пробелм с музиката. За градинска сватба в 22ч музиката се намаля. За "Екзотик" комплекса е уникален. в "Империал" зала  "Кристал" е с капацитет близо 200 места. Зала  "Панорамна", трябва да сте поне 130 човека за да поемат мероприятието. И двата ресторанта нямат проблеми с климатиците.  Империал имат и една по-малка зала, но на мен лично за 80 човека ми е страшно тясно и малко в нея. good
« Последна редакция: октомври 30, 2014, 09:51:24 от Nina Style » Активен
tedinceto86
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #301 -: ноември 03, 2014, 10:43:12 »

Здравейте момичета,

  Моята сватба вече отмина-беше на 6-ти септември в гр.Пловдив и тъй като през цялото време на приготовленията четях форума с интерес и всички мнения ми бяха много полезни,затова реших сега да споделя и моя опит.
  Ние с моята половинка сме заедно от вече 5 години ,но решението за сватба го взехме напълно изненадващо-май месец тази година решихме,че ще правим сватба септември.Аз съвсем не очаквах,че ще се справим,но с малко късмет и намирайки точните професионалисти мога да се похваля с много весела и хубава сватба.
  Бих искала да изкажа тук и нашата благодарност към екипа,които превърна нашите мечти в реалност-доверихме се на сватбена агенция Ваняя стил-Ваня е изключително мила и отзивчива,а освен всичко бях много спокойна с нея,защото разбрах,че е отдадена на работата си и във всеки един момент мога да и се обадя за съвет...а украсата на ресторанта-ресторант Пълдин в Стария град беше приказна.Наш сватбен видеооператор беше Тодор Стойков от Mezzoforte-тук ще публикувам и нашият трейлър,от който и вие самите ще се убедите,че той не само е уловил най-красивите моменти,но е пресъздал нашата емоция и аз оставам без дъх всеки път когато го гледам.За фотограф се спряхме на Николай Сираков-страхотен човек...успя да ни предразположи и направихме много усмихнати ,романтични и красиви снимки....За цветята и живата аранжировка се погрижи бутик за цветя Лейди Ди... Благодаря на всички тях и със сигурност ги препоръчвам на бъдещите младоженци.
    Моята рокля беше дело на дизайнера Стоян Радичев...избрах я още първия път когато тръгнах да пробвам рокли и дори това беше първи магазин ,които посетих.От там нататък всички други рокли просто не ги забелязвах...облякох я и усетих това е моята Рокля.Младоженецът беше с костюм на Агресор...всъщност ние двамата влезнахме в магазина избрахме няколко модела и виждайки се в огледалото вече бяхме избрали нашите дрехи...Прическата е дело на Светослав Нейков от салон за красота MCND-много ефектна,удобна и не мръдна цяла вечер,грима е от Вили Вълкова-нея мога да я опиша само с една дума ВЪЛШЕБНИЦА!!!За мен тя ме превърна от Пепеляшка в приказна принцеса!
     Църковният ни брак беше в църквата Св.Св.Константин и Елена-свещеника много ми хареса,а църквата е уникална отвътре.Поръчахме си бутилка вино и бокал с ръчно изрисувани икони върху тях-от църковен магазин Хрисима-надявам се и на вас да ви допаднат...и за да не бъда голословна и да не звучи като реклама,ще публикувам няколко снимки и линк към трейлъра.Благодаря ви за вниманието и успех на бъдещите булки! girl_wink
http://www.youtube.com/watch?v=qRx6myrtPdQ
http://i60.tinypic.com/nd7c6e.jpg
http://i61.tinypic.com/k3uh3c.jpg
http://i61.tinypic.com/33cmakp.jpg
http://i59.tinypic.com/jtny4h.jpg
http://i59.tinypic.com/j0cl6d.jpg
http://i59.tinypic.com/e61yt5.jpg
« Последна редакция: ноември 03, 2014, 11:07:33 от tedinceto86 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #302 -: ноември 03, 2014, 10:59:20 »

Снимките не се отварят crazy
Видеото е много хубаво, но то и вие сте си хубави! Харесва ми последния кадър с асансьора good
Активен
tedinceto86
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #303 -: ноември 03, 2014, 11:08:29 »

малко редактирах и мисля,че вече трябва да се отварят снимките   smile
Активен
Anate
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #304 -: ноември 05, 2014, 11:48:47 »

Zdraveite,

blagodarq na wsicki za opita, koito sa spodelili na foruma. Tui kato ni predstoi da organisirame svatba dogodina Juni ili Juli namerih mnogo polezni suveti w tozi forum. Nie pochti se bqhme sprqli na restorant Vienski Pavilion w Plovdiv, no sled kato porazmislihme i widqhme nqkolko klipcheta w youtube malko pochnahme da se otkazwame - Purwo - salonut e dosta golqm (nie mislim da sme do 120 choweka) i muzikata otekwa dosta nepriqtno, ne znam dali e zaradi goleminata na mqstoto ili zaradi towa che e s plochki (dobre, che sa mahnali zeleniq moket) i se poluchawa tozi otzwuk... oswen towa kato e tolkowa golqmo shte izglejda dosta prazno i shte suzdawa chuwstwoto, che partyto e kum kraq si.... Wtoroto koeto ne mi dopada mnogo e hranata, koqto predlagat, mnogo e "normlana", towa koeto winagi sum qla po swatbite... no widqh po snimkite, che nqkoi hora sa si porichali dopulnitelno plodowe ili fondue, taka che towa moje da se oprawi. Drugoto, koeto me pritesnqwa, e che lqtoto se stumnqwa kusno i wutre shte e mnogo svetlo, koeto moje bi shte prechi malko na horata da se otpusnat i da tancuwat.

Moje li nqkoi ot was da mi spodeli, ako e prisustwal na swatba wuw Vienskiq Pavilion kak sa se poluchili neshtata i dali e imal problemi s tezi neshta?

Blagodarq Vi mngoo i uspeshni prigotowleniq Vi jelaq mili Bulki i Mladojenci!
Активен
Julls
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #305 -: ноември 09, 2014, 10:34:46 »

Здравейте, момичета.
Нашата сватба ще бъде на 9 май 2015 г. в х-л Империал, зала Кристал с изнесен ритуал и венчавка в св.Константин и Елена. Аз съм чак от Гоце Делчев и ми е малко по-трудно с организацията на сватба в друг град и се надявам чрез Вас са се справя по-лесно с някой неща, макар че за сега през най-трудното (ресторанта) вече минах smile За сега съм до тук lol Скоро ще пиша с въпроси, а ако някой може да сподели нещо относно ресторанта и църквата ще се радвам. Благодаря smile
Активен
Julls
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #306 -: ноември 09, 2014, 17:09:00 »

Може ли да ме насочите и с избора на гримьор. Постоянно чувам за Слави Стоянов, но за мен е нереално грим цена 100лв не зависимо пробен или не. Надявам се поне прическата ми да остане в ръцете на моята фризъорка, която ще си я взема от Гоце Делчев - Катерина Шопова. smile
 До тук сме се спрели на трима фотографи: Иван Бенин, Минко Михайлов и Слави Хаджиев (той е от Гоце Делчев). Но си нямаме видеооператор...за съжаление бюджета за видео не ни е особено голям...а там искат невероятни цени (от 800лв нагоре) заради техниката, с която снимат. Ако се сещате за някакво добро видео на добра цена ще се радвам да споделите. С украсата действаме с една страхотна сладурана с цветарски магазин ГриЯна (гр. София). Надявам се да се получат нещата. Много ми е трудно, че всеки ми е от някъде и не мога да ползвам пълен пакет услуги от някоя агенция и от там ми се вдигат много и разходите. Дано всичко да се подреди и да спретнем една чудна сватба smile
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: ноември 09, 2014, 19:12:34 »

Здравейте,
Добри и професионални гримъорки - Красимира Петкова http://krasimirapetkova.blogspot.com/  и Вили Вълкова http://viva-makeup.com/homepage-top/ . И двете работят на цени -стандарт  40, допълнително до -60 лв, в зависимост има ли мигли.
Успех
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: ноември 10, 2014, 09:09:49 »

Мен ме гримира Краси Петкова. Гримът издържа целяи ден, даже на сутринта ме беше жал да го махам....Цена 40 лева- прибен и официален. Аз нямах пробен грим и останах очарована от крайния резултат в деня на сватбата.
Активен
tedinceto86
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #309 -: ноември 10, 2014, 12:51:09 »

 Julls , разходите по организацията на една сватба наистина са доста,но мое мнение е ,че има някои неща от които не трябва да се пести и видеото е едно от тях,защото единствено,то остава живия спомен за една сватба-то съхранява емоцията и всички моменти и когато го гледаш след 20-30 години отново преживяваш този ден-затова е хубаво да си избереш опитен видеооператор.Също така мога да споделя,че ние си поръчахаме освен стандартните двд дискове и дискове в blu-ray формат и определено си заслужава-качеството е кристално чисто!
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #310 -: ноември 11, 2014, 03:35:17 »

Качествен HD видеофилм с цялостно отразяване на сватбено тържество върви като цена  между 800 и 1400 лв. Може да се намери и на по-ниска цена подобна услуга, но със значителни компромиси, които са предмет на договаряне.
Активен
Julls
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #311 -: ноември 12, 2014, 09:48:26 »

Благодаря за гримъорите случайно попаднах на Вили Вълкова и уговорихме час. За видеото още не сме избрали ще помисля над въпроса. Но вече с какво ли не направих компромис smile
« Последна редакция: ноември 12, 2014, 10:33:57 от Julls » Активен
maninkata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #312 -: ноември 20, 2014, 03:45:44 »

Мили Булки,ако на някоя от Вас й трябва оркестър за извеждане може да ми пишете на лични съобщения!Мога да Ви дам номера на хора,който си разбират от работат и я обичат smile
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #313 -: ноември 20, 2014, 08:53:09 »

аз съм твърдо за Слави за грим  Bravo заслужава си ги 100-те лв до стотинката  girl_wink не съм била на пробен грим, но резултатът беше перфектен!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: ноември 20, 2014, 09:10:51 »

Определено си ги заслужава!
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines