Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 11:07:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 318826 пъти)
 
Mariya_P
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: януари 23, 2014, 17:59:28 »

Намерих доста магазини за материали за покани, декорация и други, но все пак бих искала да попитам дали някой знае такъв в Пловдив. Само от Варна, София и други ми излизат. А аз искам да ги избера лично като ги видя. Принципно харесвам пазаруването по интернет, но такива напоследък, това, което се предлага е коренно различно от това, което очакваш.....Предимно ме интересуват сатенени панделки, тюл, дантела и камъчета за декорация( но не мъниста). Освен в Джъмбо?????

Благодаря  girl_wink
Моя приятелка наскоро се омъжи и повечето неща си ги купи от някакъв склад, който се намирал близо до търговиите на Брезовско шосе. Каза ми, че можело да се купи всичко необходимо за украсата на сватбата, а и подаръчетата за гостите били на прилични цени. Обеща ми да ме заведе и мене. Ще я помоля да ми обясни къде точно се намира и ще пиша.
« Последна редакция: януари 23, 2014, 18:01:54 от Mariya_P » Активен
cv3te
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #31 -: януари 23, 2014, 19:30:08 »

И НИЕ за 06.09 вече си имаме запазени ..... ресторант "Русалка" , Граждански в Тракия Общината , Църква " Свето Преображение Господне  " Фотограф  : Руска Иванова , Видео : Янко Попов .. Поканите и те са ни готови !  blum А сега малко почивка !  danceg  smile
Активен
Alex_Shmalex
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #32 -: януари 24, 2014, 10:15:35 »

Wackybabe,

"Св. Спас" се намира на гърба на военна болница. Излишно питах в църквата дали може и ми казаха, че нямало проблем да го занесем на другия ден. Доколкото знам и в други църкви се съгласяват. Аз се чудя дали не е рано още да гледам за покани, украси и така нататака.
Активен
nukanka
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #33 -: януари 24, 2014, 17:53:52 »

Здравейте и от мен. Нашата свата е панирана за юни. Сега съм на вълна покани. Чудя се дали да пробваме да ги направим ние или по поръчка. Бихте ли ми казали къде мога да намеря релефна хартия, защото имам затруднения с това?
Благодаря предварително! smile
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #34 -: януари 24, 2014, 20:23:40 »

Здравейте и от мен. Нашата свата е панирана за юни...
Браво nukanka smile...а сватята (за свекървата става въпрос, нали) сама ли ще я панирате или някой ще ви помага smile ...а бихте ли ни написали продуктите за панировката, моя близка също желае да опита вашата рецепта smile...
Активен
ava_sin
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #35 -: януари 25, 2014, 12:31:54 »

Здравейте! Да се включа и аз.   danceg  Датата ни е 01.06.2014г. От всичките недели през юни останаха само 1 и 15-ти, в които е разрешен църковен брак.
Забранени дни за църковен брак са Петрови пости (от 22-29-ти юни) и Петдесетница (8 седмици след Великден в неделя – 8 юни).
Избрахме обреден дом Пълдин, храм „Свето Успение Богородично“.
За ресторант още не сме на 100% сигурни. Вероятно ресторант Bueno. 
Остана да изберем видеооператор и DJ.

 
Активен
neve
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #36 -: януари 25, 2014, 15:09:47 »

ние запазихме царквата "Света Троица" и час за изнесения ритуал в Централния обреден дом
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: януари 25, 2014, 15:44:26 »

Браво на активиралите се пловдивски булки. И аз съм с Борислав Чепишев фотограф- надявам се да остана доволна
Активен
tirra
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #38 -: януари 26, 2014, 19:40:31 »

Намерих доста магазини за материали за покани, декорация и други, но все пак бих искала да попитам дали някой знае такъв в Пловдив. Само от Варна, София и други ми излизат. А аз искам да ги избера лично като ги видя. Принципно харесвам пазаруването по интернет, но такива напоследък, това, което се предлага е коренно различно от това, което очакваш.....Предимно ме интересуват сатенени панделки, тюл, дантела и камъчета за декорация( но не мъниста). Освен в Джъмбо?????

Благодаря  girl_wink

Sunshine87,
Може да си набавиш материали на следните места
* магазин Палитра, магазинчето е в първата пресечка вляво, на ул Иван Вазов като идваш от колелото  на гарата. води се ул Одрин 6
* другият е до бившите хали в Кючук Париж - магазинчето на Руми, точният адрес е  ул.Петко войвода 1, тя може и да ти достави неща които няма в момента
* третият е РАДЕКОР, ул Райко Даскалов 73

Дано да съм била полезна.
адресите може да намериш на гугъл - и трите са на лесни места и с много полезни материали
Активен
kaia
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #39 -: януари 26, 2014, 21:28:51 »

Благодарности за съветите за магазините за материали, ще се възползвам и ще ги посетя. smile
Иначе тази година май наистина се очертаваме доста булки, което е много добре. smile Така ще може да си помагаме взаимно за нещата покрай сватбата. При мен се оказа, че не знам доста неща и организацията никак не е толкова лесна, колкото си мислех...но пък е приятна smile
Здравейте на всички .От скоро съм във форума и ми предстои сватба май месец smile В момента търсим подходящ Dj .Някой може ли да сподели отзиви от DJ Милко .Ще съм Ви много благодарна за помощта smile
На сватба, на която е бил той DJ не съм била, но съм била на банкет...Като цяло е забавен и може да прави шоу smile
Активен
ava_sin
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #40 -: януари 27, 2014, 20:05:22 »

Ето едно сайтче, в което предлагат уникални покани !!!
http://svatba.stemacbg.com/invitations.php
Нашите покани ще ги поръчаме от тук.
Активен
kaia
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #41 -: януари 27, 2014, 20:35:10 »

Ако все пак на някого не му се ходи по магазините, намерих един сайт в който също има много неща http://www.rakhiva.com/  Wink
Активен
neve
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #42 -: януари 27, 2014, 22:39:40 »

момичета дайте предложения за фотографи и видео оператори.Препорачаха ни видео Зани засега smile
Активен
Alex_Shmalex
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #43 -: януари 28, 2014, 08:35:05 »

Здравейте,

искам да ви попитам колко горе-долу преди сватбата трябва да си наема агенция за украсата, да поръчам подаръците за гостистите, поканите и тортата?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: януари 28, 2014, 11:56:34 »

Здравейте,

искам да ви попитам колко горе-долу преди сватбата трябва да си наема агенция за украсата, да поръчам подаръците за гостистите, поканите и тортата?
Няма такъв срок,кое кога да си избереш или ангажираш. Колкото повече задачи отхвърлите,толкова по- лесно ще ви е на вас. Сезона може да се каже,че вече е почти оформен и в момента се записват  за септември.   good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines