Здравей, Гост    Вход: 

Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 28, 2017, 09:12:26

Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:

Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 7 част  (Прочетена 57832 пъти)

iv4eto_k
Новак
*
Публикации: 9

« Отговор #240 -: май 15, 2017, 09:15:50 »

Здравейте дами smile

Темата с поръчката онлайн ми е особено валидна, та да спомена и моя опит.

След като дори за най-семплите рокли по магазините ми казаха "започват от 900-1000лв най-евтините" се разтърсих онлайн и съм напълно доволна от решението си, но все пак добрите резултати могат да дойдат само след обстойно проверяване на сайтове, мнения и т.н.

В aliexpress ситуацията е следната. Има много рокли и избор от модели и цени - да, НО това е по-скоро китайския вариант на ebay. Следователно това е голяма платформа от множество онлайн магазинчета и продавачи. Ако от там нещо не се получат нещата и не сте доволни от продукта понякога доста трудно самата платформа aliexpress ще може да ви съдейства да се оправите с даден продавач.

Поради тази причина се насочих към друг тип онлайн магазини. Отново китайски, но самите те са цялостен магазин, правят всичко самите те и ако стане проблем те са директния ви контакт.

Моята рокля е от lightinthebox.com. Дадох добствените си мерки и роклята заспа. Шиха я близо месец както беше опоменато в сайта, същата е като на снимката и има съвсем незначителни забележки (някое камъче е леко хлабаво и няма приспособление за вдигане на шлейфа, за което потърсих мнения в друга тема). Цялостно не изглежда по-лоша от всяка рокля по магазините и витрините. Освен това този сайт е главния доставчик на рокли за магазини в целия свят. Ако си проверите вариантите предварително и сте запознати с всичко вместо да платите името на някоя марка, наема на бутик в центъра на града и т.н. можете да имате чудесна рокля ушита от съвсем същите хора и така.

Всички разходи са ми приоритизирани и просто реших, че предпочитам да дам повече парички за бижута отколкото за рокля, но това в никаъв случай не означава, че роклята няма да изглежда страхотно. Просто трябва много да се търси и да се внимава. Ще мога да ви споделя снимка едва след сватбата Wink
Активен
drehi_online
Регистриран

Публикации: 3

« Отговор #241 -: май 28, 2017, 18:31:17 »

По-добре е да се купи официална рокля от модна къща, там могат да направят и необходимите корекции.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: