Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:07:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 7 част  (Прочетена 183853 пъти)
 
seli76
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #225 -: септември 04, 2015, 18:41:47 »

Аз досега, колкото пъти съм чела все нещо не са доволни хората, малко е рисковано.
Активен
blizna4kata87
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: октомври 03, 2015, 08:23:19 »

Здравейте бивши и бъдещи булки, извинявам се ако въпроса се повтаря, но нямах време да изчета всички коментари. Някоя от вас поръчва ли си е булчинска рокля от aliexpres?
Активен
nejla
Любопитен
*
Публикации: 43


« Отговор #227 -: октомври 23, 2015, 17:38:05 »

Здравейте, мацки аз си купих рокля от този магазин palaz styling . Роклята пристигна вчера и е много красива. http://palaz-styling.com/visokokachestvena-svatbena-bulchinska-roklya-s-kamni Освен това ми я доставиха бързо. Много съм доволна. Bravo give_rose
Активен
ri80
Любопитен
*
Публикации: 42


« Отговор #228 -: октомври 23, 2015, 18:15:59 »

Роклята е пристигнала вчера или сватбата вече е минала, както си писала в темата за украсата на ресторантите??
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: октомври 24, 2015, 12:51:47 »

Здравейте, мацки аз си купих рокля от този магазин palaz styling . Роклята пристигна вчера и е много красива. http://palaz-styling.com/visokokachestvena-svatbena-bulchinska-roklya-s-kamni Освен това ми я доставиха бързо. Много съм доволна. Bravo give_rose
А сега де? А с какво беше облечена на сватбата?  girl_wink


Сега набързо и аз да нахвърлям. Нашата сватба мина ! Най- сетне и моичкия се излъга да ме вземе biggrin Дълго чаках този миг . Сватбената ни украса беше нещо , което исках да си правя самичка, но всичко става много бавно и не твърде евтино. Обиколих агенциите в Русе набързо, нямах много време от завръщането ми в България до сватбата. Спряхме се на агенция Дежа Ву, тъй като там е най - евтино. Мацката е русичка , млада е, много точна.. Направи ми добро впечатление. хубави цени ми направиха и ми сложиха арка и ритуала излезнаха безплатно :girlhide:Много съм доволна, всичко беше изпипано стана приказно. Имат си стил момичетата. Бях на сватба в Кубрат миналата година и взех препоръки за Дежа Ву от булката, та за това ми направиха и отстъпка. Ходих и в Марти  и Да и Да , стори ми се скъпичко...иначе сама си украсих кутията за пари.
Нещо хронологично май не ти се връзват нещата?!?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #230 -: октомври 24, 2015, 18:40:55 »

Хихи поне като правите такива реклами малко акъл вкарайте  blush
Роклята еееееее NO
Активен
nejla
Любопитен
*
Публикации: 43


« Отговор #231 -: ноември 10, 2015, 00:09:09 »

Роклята е красива за мен, но истината е , че си е  риск поръчката без да си я видяла на живо и да си я мерила в пробна... Аз мисля, че не ви споделих, че предната седмица станах мама. Сега новият проблем е, че не мога да облека роклята, защото коремът ми стои все още много изпъкнал, но се надявам да възстановя бързо форма и да се  напъхам успешно в роклята.  pardon
Активен
seli76
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #232 -: февруари 25, 2016, 18:31:58 »

Честито, по-голяма радост от това няма! Лека бременност.
Активен
Elissy
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #233 -: март 03, 2016, 22:44:57 »

Здравейте smile
Искам да попитам, някой поръчвал ли си е рокля от houseofbride.com и bestbridalprices.com? Изглеждат читави сайтове и цените са добри, но дали наистина са на посочените марки или отново изпълнение на нашите китайчета..?
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #234 -: март 05, 2016, 19:38:04 »

Ето тук има отзиви от американки: http://boards.weddingbee.com/topic/best-bridal-pricescom/

Аз лично бих те посъветвала да сметнеш първо колко ще струва доставката+митница+всякакви подобни такси и корекции+професионално изглаждане и прочие!!!!

Реално Проновиас, Ензоани, Тутера и т.н. могат да се намерят в София, коментирали сме магазини по другите теми и не мисля, че излизат по-скъпи ако си ги купиш от тук. Още повече ако имат твоя размер и т.н., а и на много места имат рокли от намаленията на дизайнерите и може да ти излезе доста по евтино. Пъвро сметни!
Активен
nejla
Любопитен
*
Публикации: 43


« Отговор #235 -: март 09, 2016, 13:48:53 »

Ами момичета , ако нещо не е акто трябва и трябва да се прави корекция излиза много солено. Доставката на моята рокля беше 50 лева , защото е тежка . Сега си мисля , че най- разуммо е да си купиш рокля от магазин , да я облечеш и да се харесаш в огледалото . Да кажеш - "Да! Това е моята рокля ! " , защото иначе реалност и очаквания малко се разминават , когато облечеш роклята . Във Варна има хубави рокли, който има възможмност -да отскочи , няма да съжалявате Wink
Активен
ilmil
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #236 -: март 20, 2016, 17:29:51 »

Здравейте момичета искам да попитам някой дали е поръчвал рокля от vibraidel сайта е китайски но са много красиви
Активен
pepimili
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #237 -: юли 21, 2016, 08:52:26 »

Риска си е доста голям, но пък ако имаш добра шивачка на разположение - за всеки случай  danceg
Активен
denidimitrova
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16


« Отговор #238 -: юли 28, 2016, 15:51:29 »

Китайски, арабски...хораааа моля ви... На картинката е едно, но в действителност винаги се оказва друго, не толкова красиво и изящно. Ако се поръчва да е от познат сайт, на качествена марка, с опция за преглед и връщане.
Активен
toncheva
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #239 -: ноември 11, 2016, 11:22:58 »

Не съм съгласна... Роклята ми беше китайска, но пристигна такава каквато си я харесах и очаквах, не се наложиха и никакви корекции. И предвид стойността й, не мисля, че е голям риск.

http://www.milanoo.com/product/chapel-train-ivory-bow-bridal-mermaid-wedding-dress-with-sweetheart-neck-off-the-shoulder-p422567.html


Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines