Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:22:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 7 част  (Прочетена 183859 пъти)
 
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #195 -: ноември 25, 2014, 20:32:48 »

Ема, аз като им гледам цените...не са много по-изгодни от тези в БГ. Ти коя рокля си избрала?

Нанси, ето тази рокля съм харесала: http://palaz-styling.com/damska-svatbena-roklya-6
Не мисля, че с това количество дантела, цените на роклите в БГ ще са такива....
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: ноември 26, 2014, 12:37:26 »

Аз първо бих се разходила из магазините и тогава да поръчам. Най-малкото ще видиш дали ще се харесаш в подобен модел. smile
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #197 -: ноември 27, 2014, 21:29:36 »

Аз първо бих се разходила из магазините и тогава да поръчам. Най-малкото ще видиш дали ще се харесаш в подобен модел. smile

Дам, права си. И аз мисля така да направя първо smile Благодаря за съдействието smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: ноември 28, 2014, 12:14:46 »

А може и да следиш страниците на магазините във фейсбук за промоции. Аз така си купих моята с 30% отстъпка и цената й стана съвсем прилична.
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #199 -: ноември 28, 2014, 13:19:29 »

А може и да следиш страниците на магазините във фейсбук за промоции. Аз така си купих моята с 30% отстъпка и цената й стана съвсем прилична.

Да ти кажа, имам доста голямо желание да пробвам няколко рокли, преди да си избера и купя моята, но тази ми грабна окото от пръв поглед. Само като я видях и си казах...."Това е моята рокля". Предполагам, че ти се е случвало и на теб smile Но за мен беше доста странно. По-принцип никога не съм толкова спонтанна в решенията, особено за дрехи smile
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #200 -: декември 30, 2014, 20:06:10 »

Момичета, някоя от вас пазарувала ли е ит http://www.davidsbridal.com ? Харесах си една рокля, която е на много добра цена, намалена от 650 на 150 $, с 51 положителни коментара, но се колебая. Ще се радвам на отзиви smile
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: декември 30, 2014, 21:19:27 »

Здравейте.. Поръчвала съм от този сайт - www.jjshouse.com аксесоари. Бяха точно това, което е показано нищо, че е китайски сайт. Спазиха си срока. За рокля ще поръчам от www.topwedding.com до колкото можах да проуча е американски сайт и цените са приемливи. Поръчвала съм официална рокля от www.vbridal.com (китайски сайт) и беше сгъната много добре в специален плик за дрехи и е точно роклята която поръчах. Плаща се мито, това е гадното иначе аз съм доволна..
Активен
A_V_
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #202 -: януари 04, 2015, 16:15:10 »

Здравейте и от мен! За първи път пиша, но от няколко дни активно чета, това което сте написали момичета и много благодаря че ви има, за да се ориентират непросветените като мен. Винаги съм си мислила, че хич няма да се впрягам, когото дойде ДЕНЯТ, но......все пак сме жени Wink. Сватбата сме я замислили за септември, но тъй като имам идея да си поръчам рокля от някой сайт ми се иска да го направя по отвреме, за да няма изненади. Никога не съм поръчвала и съм все още неориентирана. Харесах си няколко модела, какво ще кажете - приемам съвети всякакви.
http://www.jjshouse.com/A-Line-Princess-V-Neck-Chapel-Train-Satin-Wedding-Dress-With-Beading-002000072-g72#product_reviews
http://www.jjshouse.com/A-Line-Princess-Strapless-Chapel-Train-Satin-Wedding-Dress-With-Embroidered-Beading-002000089-g89
http://www.jjshouse.com/A-Line-Princess-Strapless-Court-Train-Satin-Wedding-Dress-With-Sash-Beading-002000068-g68

Освен това си харесах и една от модна къща в Асеновград - http://www.atelie-alexandra.com/bg/bridal/2015/page-2, първата, с черното покрая. Дали някои е пазарувал оттам - атилие Александра.

Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: януари 04, 2015, 16:45:48 »

Първият модел ми харесва  най много.. И аз мисля да рискувам от интернет пак каквото бъде.. Аз ще поръчам февруари и до март трябва да пристигне, за да имам време да реагирам.. Аз съм поръчвала други рокли и аксесоари и сам останала доволна.. Разгледай условията за връщане преди да поръчаш..
Активен
brideee
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #204 -: януари 04, 2015, 23:29:20 »

A_V_  моята рокля е от ателие Александра. Любезни са, но по-добре им пусни едно запитване дали имат модела, който си харесала наличен, защото аз видях доста различни неща, когато отидох там  smile
Активен
cliff123
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #205 -: януари 26, 2015, 07:57:48 »

 Поръчвала съм от този сайт - www.tbdress.com аксесоари. Бяха точно това, което е показано нищо, че е китайски сайт. Спазиха си срока. За рокля ще поръчам от  до колкото можах да проуча е американски сайт и цените са приемливи. Поръчвала съм официална рокля от www.lightinthebox.com (китайски сайт) и беше сгъната много добре в специален плик за дрехи и е точно роклята която поръчах. Плаща се мито, това е гадното иначе аз съм доволна..  tease
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: януари 26, 2015, 10:28:52 »

cliff123, може ли да ми кажеш митото горе-долу какъв размер е? Харесах си рокля за друг повод и трябва да се реша днес дали да я поръчам, но се опасявам с митото да не излезе двойно.  shok Също така как са с размерите? Предупредиха ме, че такива дрехи обикновено да доста по-малки от нашите и се опасявам ако си поръчам моя размер, да не би да ми е малък.  sad
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: февруари 11, 2015, 15:38:45 »

http://www.diydress.co.uk/a-line-strapless-neck-tulle-knee-length-wedding-dresses-10100772.html#.VMuv18nYiT8

За този сайт мнения?
Активен
steffy
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #208 -: февруари 13, 2015, 17:41:26 »

Здравейте,момичета.  smile Включвам се и аз в темата и се извинявам ,ако съм пропуснала да прочета нещо. Имам голям проблем , надявам се някоя от вас да помогне  Yes Случаят е такъв : харесах си рокля от американски сайт за използвани рокли, мостри или нови и неносени на известни дизайнери на добри цени : http://www.oncewed.com/ И тук идва проблемът ,че роклята е от Америка и от прочетеното във форума разбрах ,че ако е над 45 евро задължително се плаща мито , а ако е над 300 лв - и 20 % ДДС. Освен това от мои приятели,които са си поръчвали неща от Америка чух много негативни отзиви за митниците,че им късали дрехите,отваряли ги от оригиналната опаковка и после ги смотвали на кълбо. Разбрах,че за да избегнеш митниците трябва да напишеш,че пратката е подарък или под 45 евро ,но не виждам как някой ще повярва ,че булчинска рокля може да е подарък или толкова евтина (дори и да се напише че е мостра) . Така само се опасявам,че ще ми задържат роклята на митницата,дори да ми я пратят с доставка,която може да бъде проследена.  cray Аз живея във Варна междудругото, ако има някоя оттук или откъдето и да е и може да сподели нейния опит ще съм много благодарна  girl_wink Моля , помогнете, случаят е спешен sad Момичето ми е обещало да запази роклята още 1-2 дни ,а вече не мога да си представя да съм с друга рокля. Тук пробвах много, но с нищо не се харесах за съжаление. Тук не правят никакви подобни модели на любимата ми дизайнерка Sarah Seven.
Благодаря ви !
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: февруари 13, 2015, 21:54:45 »

И аз писах, че ще поръчам от нета, но случайно намерих моята рокля в  магазин..
Мито се плаща без значение за колко пари е,  20%ддс не ( влиза в митото ) аз съм поръчвала и до сега никога не са били отворени или повредени.. Хората имат скенери и не отварят колетите, дори колета ми е  доставян от специален куриер които ги разнася по домовете..
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines