Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:49:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 7 част  (Прочетена 183911 пъти)
 
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: септември 28, 2014, 14:54:41 »

Нелка88 благодаря,че се включи. Можеш ли да дадеш съвет къде и какво да гледам? Сватбата е юни ,но ще се организира от чужбина и съм много объркана.
Здравей отново! И моята сватба е юни, мисля към януари да поръчвам.
Ето това е фийдбека на продавача, чиято рокля публикува горе:
http://www.aliexpress.com/store/feedback-score/426102.html
Доста хора са поръчвали, имало е преди някакви проблеми,но в последно време е ок, няма недоволни. Но това е за продавача по принцип. За мен е ужасно важно да има фийдбек и за самия продукт - точно тази рокля. Да я е правил, да има мнение от клиентите. Не бих се наела да поръчам рокля, която няма и 1 мнение, защото резултата не се знае какъв ще е, както и nansita е писала. Снимки на платове, на готови рокли бих искала задължително. Ако няма - друг продавач ще има. Едни и същи модели ги правят доста фирми, така че и в това отношение има избор. Разбира се, тези действия не гарантират 100% приказна рокля, но поне от очевидни измамници и некадърници биха могли да ни спасят.

Сега и аз да пискам съвет, така и така пиша. Насочила съм се към рокли между 150 и 250 долара, така ми се струва че хем няма да е евтинджос изпълнението, хем загубите няма да са космически ако стане гаф. Общо взето се целя в средния клас рокли, ако е 110 или 280 разбира се бих направила компромис. Според вас удачно ли е?
Активен
eneida
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: октомври 01, 2014, 09:41:53 »

Здравейте,
и аз много се чудя, дали роклята ми да е поръчана от интернет. Изчитайки доста теми назад, разбирам, че в общи линии е на късмет  girl_impossible
Затова реших да си поръчам рокля, която евентуално ще използвам за дискотеката след сватбата smile Искаше ми се да видя начина на изработка, платовете, да мога да пипна и огледам и същевременно да не се "набутам" с голяма сума пари, ако роклето се окаже прекалено китайско  blush
Поръчах на 08.09.14 и онзи ден пристигна lol))
И да ви кажа - останах мнооого очарована smile Даже майка ми каза "ако в крайна сметка останеш без рокля, тази е идеална" biggrin
Изработката е доста приемлива, видът като цялост е страхотен. Точно това, което очаквах и което беше на снимките, дори е по-красива. Само ще трябва да посетя някоя шивачка да ми я стесни, че ми хлопа на кръста  smile smile smile Много съм доволна и това драстично наклони везните, по повод чуденката ми дали от там да си поръчам булченската.
А отделно, една приятелка се омъжи преди месец с рокля от интернет, която струваше 60 долара  shok Отидох лично да я поразгледам от близо и ако не знаех, че е китайска, никога нямаше да предположа lol)
Та... щастлива съмммм с моята дискотечна рокличкаа smile

Ето я в сайта: http://www.aliexpress.com/snapshot/6229808898.html

В албума качих 2 снимки, малко са размазани, но когато мога ще я снимам отново smile
http://album.svatbata.bg/valchanovi/bg/photos/251095.html
« Последна редакция: октомври 01, 2014, 09:53:21 от eneida » Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #182 -: октомври 01, 2014, 18:02:41 »

Eneida, роклята е много хубава и на теб ти стои добре. Майка ти е права, и тази рокля става за сватбата.  smile

Аз обаче исках да ви попитам някой поръчвал ли е от http://www.diydress.co.uk? Какви са ви впечатленията?

Аз се сетих за този сайт понеже братовчедка ми си поръча от там балната ролкя и като цяло е доста доволна. Но нейната рокля не беше нещо много сложно, нямаше дантела и единственото, което беше малко по-трудно бяха едни камъни по самата рокля, които изглеждаха доста евтино според мен, но придаваха ефект. Исках да питам дали някой си е поръчвал модел с дантела или нещо като цяло по сложно и претенциозно от там и какво му е мнението?

Аз иначе намерих един подраздел в самата страничка, на който хората са качвали снимки от роклите, които са поръчвали от там.
Ето го и него>
http://www.diydress.com/testimonial/

Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: октомври 22, 2014, 10:23:29 »

Здравейте и от мен. За първи път пиша във форума, въпреки че чета от доста време. Запланували сме сватба през юни 2015, но отсега се оглеждам за рокли, интересни идеи за декорация, организация и тн.
Прекарах няколко дни в преравяне на сайтовете за поръчка на рокля (от Китай). Оставам с впечатлението, че в aliexpress.com цените са леко по-ниски отколкото в ebay.com. Мисля, че ebay.com повече държи на позитивния feedback и търговци с некачествени стоки би трябвало да не бъдат толерирани в този сайт.
Искам да помоля момичетата, които са поръчвали рокли през интернет, да споделят точно от кой търговец са поръчали и дали са останали доволни.
Аз засега съм се насочила към 2 модела - http://www.ebay.com/itm/white-ivory-wedding-dress-custom-size-2-4-6-8-10-12-14-16-18-20-22-/261278144787?pt=Wedding_Dresses&hash=item3cd5641913
и
http://www.ebay.com/itm/white-ivory-wedding-dress-gown-size-2-24-or-custom-/251306747205?pt=Wedding_Dresses&hash=item3a830ca545
Търговецът им има рейтинг 99.6, което ми се струва, че е ОК.
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: ноември 05, 2014, 09:36:21 »

Момичета, в Алиекспрес на 11.11 ще има 50% намаление.
Има страхотни рокли на супер цени. Миналата година си бях харесала една рокля,за която тук ми искаха 450лв. а в сайта е за 40 долара.
Активен
lina_lina
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #185 -: ноември 17, 2014, 20:05:25 »

Аз също мисля да рискувам и да си закупя от интернет, колебая се между тези http://www.aliexpress.com/item/New-Arrival-Noble-Empire-Waist-Sweetheart-Chiffon-Beading-Sequins-Wedding-Dress/2031313069.html  http://www.aliexpress.com/item/2014-NEW-DESIGN-Free-shipping-hot-sale-lace-dress-zipper-button-back-bow-belt-with-beads/1777746926.html Семпли са и за това си мисля че няма да има проблем, и би трябвало да стоят добре, незнам де, поне така си мисля, а вие?
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: ноември 18, 2014, 09:04:22 »

lina_lina и аз мисля,че ще стоят добре,но това което ме притеснява е материята.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: ноември 18, 2014, 10:11:09 »

Lina, първата ще е по удобна, по мой опит и мнение. А и е  по- немасова. Мен тези два критерия, към настоящия момент, биха ми наклонили везните към нея. smile
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: ноември 18, 2014, 14:50:23 »

Прекарах почти 2 месеца в разравяне на китайски сайтове с булчински рокли. Установих, че основен проблем при китайците са декорациите. Ако роклята като оригинал има пришити някакви пайети или камъчета, китайците слагат едни ужасни пластвасови неща като люспи.  angry
Та от тази гледна точка бих ти препоръчала да търсиш рокля без такива декорации, понеже в китайски вариант изглеждат зле.
Аз също мисля да поръчам през интернет. Задавам в търсачката wedding dress real images, така излизат снимки на реално ушити рокли и е по-лесно за ориентация какво всъщност човек може да очаква, че ще получи.
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #189 -: ноември 23, 2014, 13:08:36 »

Здравейте. Надявам се да ми помогнете, тъй като никога до сега не съм писала в сайтове (само ги чета lol, но никъде не видях отговор на въпроса, който доста ме тормози. Много ми хареса една булчинска рокля в сайта www.palaz-styling.com Съответно, както повечето от вас най-вероятно, писах на оставения мейл, тъй като за момента нямали филиал в България и роклите се поръчват само онлайн. Да обаче, не ми отговарят на въпросите, които им задавам, а ми връщат някаква обща информация. Та въпросът ми е....някоя от вас поръчвала ли е от този сайт? Дали получаваш това, което виждаш на снимката или по-добре да не рискувам? Много благодаря за помощта, предварително smile
Активен
MONICAMAD
Любопитен
*
Публикации: 38


« Отговор #190 -: ноември 23, 2014, 15:35:42 »

aliexpress.com ...................


* jdncjdnju.JPG (49.14 KB, 497x500 - видяно 607 пъти.)
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: ноември 23, 2014, 23:18:51 »

Е аз от толкова чудене от кои сайт да си взема,днес си я купих от магазин
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #192 -: ноември 24, 2014, 09:29:26 »

Здравейте. Надявам се да ми помогнете, тъй като никога до сега не съм писала в сайтове (само ги чета lol, но никъде не видях отговор на въпроса, който доста ме тормози. Много ми хареса една булчинска рокля в сайта www.palaz-styling.com Съответно, както повечето от вас най-вероятно, писах на оставения мейл, тъй като за момента нямали филиал в България и роклите се поръчват само онлайн. Да обаче, не ми отговарят на въпросите, които им задавам, а ми връщат някаква обща информация. Та въпросът ми е....някоя от вас поръчвала ли е от този сайт? Дали получаваш това, което виждаш на снимката или по-добре да не рискувам? Много благодаря за помощта, предварително smile

Този сайт е меко казано абсурден , снимката на първа страница е на обратно. Виж другите сайтове които са поръчвали момичетата, има и страхотни попадения, но трябва много, много ровене и четене
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #193 -: ноември 24, 2014, 19:59:59 »

Този сайт е меко казано абсурден , снимката на първа страница е на обратно. Виж другите сайтове които са поръчвали момичетата, има и страхотни попадения, но трябва много, много ровене и четене

Снимката е на обратно, защото такава е идеята на слогана им. Иначе голямо търсене падна до момента, но никъде не видях подобна рокля на тази, която съм си харесала с този сайт - коприна и дантела...А и ми искат 8 лв. за доставка, като също казаха че роклите са немско производство. Чудя се дали да я поръчам, пък после ще им я върна, ако не е такава, каквато изглежда на снимката...Странното е, че няма никакви отзиви за сайта, а твърдят че основно от Бургас и Варна са им клиентите?!?!?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: ноември 25, 2014, 16:24:51 »

Ема, аз като им гледам цените...не са много по-изгодни от тези в БГ. Ти коя рокля си избрала?
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines