Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 10:06:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 7 част  (Прочетена 184741 пъти)
 
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: август 24, 2014, 08:13:59 »

Бе риск печели, риск губи са си онлайн покупките особено за сватбени рокли. В предни теми има много доволни момичета, аз наскоро бях на сватба, на която рокля за 100 долара беше, чиито връзки на гърба бяха силно изместени в ляво, не бяха по средата  shok Чудих се дали само аз го виждам. Отпред беше наред, ако се беше изместила роклята, и на бюста щеше да се е изместило.
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: август 26, 2014, 12:30:47 »

Не ви ли е страх да си купите нещо, без да сте го мерили? В смисъл... аз имам нестандартни размери и при мен е радост, ако намеря нещо, което да ми "заспи" навсякъде, но дори и стандартен размер да бях, пак никога не можеш да бъдеш сигурен дали въпросната рокля 1) ще бъде същата на снимката и 2) ще стои върху тялото, както стои на модела, или поне ще е приемлива.
В "Say yes to the dress" имаше десетки случаи на булки, които отиват с конкретна снимка на рокля и като я облекат, се оказва, че нещо не им харесва или не им стои добре.
Допънителен риск носят тези поръчки от Китай - там буквално е лотария какво ще получиш (и не дай си Боже да нямаш време до сватбата и да се окажеш без рокля накрая), пък даже и да имаш опция да си върнеш парите.
На Ваше място (примерно, ако сте влюбени в модел на Вера Уанг или Ели Сааб или... някой друг), по-добре си я ушийте в България - даже да е по-скъпо, поне ще се пробва и преправя своевременно и ще можете да пипнете материята.
П.С. Поръчала съм си воали от Китай и именно защото не съм уверена в качеството, поръчах 3 различни от различни места, та поне един да става за нещо. С рокля НИКОГА не бих рискувала!
  Мога да отговоря за себе си,  тъй като вече горе- долу имам някакъв план. Ако не се влюбя в някоя готова рокля тук, предпочитам да поръчам от Китай. Разбира се, време и мегдан за корекции ще бъдат осигурени. Хората там поне са правили и продавали този модел, шансът да се получи ми се струва по- голям отколкото с шивач тук дето я е правил нещо подобно, я не. Разбира се, ще пробвам рокли поне за да намеря типа. А и риск печели, риск губи. 2 мои приятелки имаха проблеми с шиене тук, едната - тотално окепазена, другата я  пооправиха. Ако все пак стигна до шиене, бих избрала Асеновград.
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: септември 01, 2014, 22:08:38 »

Здравейте! Нова съм във форума. Догодина ни предстои сватба и съм в голяма чуденка откъде да я поръчам. Ще се радвям да дадете полезни съвети и напътствия.
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: септември 13, 2014, 11:04:53 »

Здравейте
Харесах си няколко модела рокли от aliexpress,като на една от тях видях в коментарите една българка я е купила и е много доволна. Ще постна роклята тук,като се надявам момичето да се познае и да изкаже мнение.Ще се радвам и вие да споделите дали ви харесва.

Ето я и нея:
http://www.aliexpress.com/item/High-quality-New-Wedding-dress-2014-Real-Sample-Hot-sale-Fashion-strapless-Tulle-lace-Ball-Gown/916984142.html
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: септември 16, 2014, 19:11:33 »

Няма ли никои да се включи?
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: септември 16, 2014, 21:46:53 »

Няма ли никои да се включи?

Според коментара е много доволна, но не виждам как би могла да се свържеш с нея, освен да се познае.
На мен продавачът ми изглежда добре, но не мога да дам съвет поръчвай или не. Аз лично бих, роклята е супер!
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: септември 17, 2014, 08:24:35 »

Нелка88 благодаря,че се включи. Можеш ли да дадеш съвет къде и какво да гледам? Сватбата е юни ,но ще се организира от чужбина и съм много объркана.
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #172 -: септември 20, 2014, 14:09:23 »

Здравейте момичета,

и аз се чудя дали да си взема една рокля от aliexpress. Ужасно много ми харесва модела, но в магазините, които гледах, че я продават е много скъпа. Писах на продавача да ми прати снимка на роклята, но той ми отговори, че няма такава и че нямало да съжалявам ако си я поръчам от него. Аз честно казано често пазарувам от интерент, но до сега не съм си купувала дрехи.

Ето това е роклята http://www.aliexpress.com/item/2015-White-Ivory-vestidos-New-Sweetheart-Empire-Embroidery-Satin-Wedding-Dress-Bridal-Gown-In-Us-Size/2033695292.html

Имам достатъчно време до сватбата, но все пак не желая да дам толкова пари за нещо, което въобще няма да ми хареса. Самия продавач има доста добри оценки. Вие какво ще ме посъветвате? Бях прочела по-назад във форума, че има някаква жена, която продава в Продавалник рокли вкарани от китай. Може ли някой да даде линк?

Sladkata2 аз съм в същата ситуация като теб, но на твое място бих потърсила същия модел от друг продавач. Този има доста малко оценки - само 65, вярно, че 95% са положителни, но найстина бих се насочила към някой, който има поне 100 или 200 оценки. Иначе пиши му лично на продавача, ти може да имаш повече късмет от мен и да получиш оригинална снимка на роклята или поне на платовете.
Успех!
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: септември 20, 2014, 15:16:32 »

Здравейте момичета,

и аз се чудя дали да си взема една рокля от aliexpress. Ужасно много ми харесва модела, но в магазините, които гледах, че я продават е много скъпа. Писах на продавача да ми прати снимка на роклята, но той ми отговори, че няма такава и че нямало да съжалявам ако си я поръчам от него. Аз честно казано често пазарувам от интерент, но до сега не съм си купувала дрехи.

Ето това е роклята http://www.aliexpress.com/item/2015-White-Ivory-vestidos-New-Sweetheart-Empire-Embroidery-Satin-Wedding-Dress-Bridal-Gown-In-Us-Size/2033695292.html

Имам достатъчно време до сватбата, но все пак не желая да дам толкова пари за нещо, което въобще няма да ми хареса. Самия продавач има доста добри оценки. Вие какво ще ме посъветвате? Бях прочела по-назад във форума, че има някаква жена, която продава в Продавалник рокли вкарани от китай. Може ли някой да даде линк?

Sladkata2 аз съм в същата ситуация като теб, но на твое място бих потърсила същия модел от друг продавач. Този има доста малко оценки - само 65, вярно, че 95% са положителни, но найстина бих се насочила към някой, който има поне 100 или 200 оценки. Иначе пиши му лично на продавача, ти може да имаш повече късмет от мен и да получиш оригинална снимка на роклята или поне на платовете.
Успех!

Ами аз писах на доста, на които роклите са доста евтини и ми дадоха снимки. Все още не съм решила коя да бъде и продължавам да гледам.
Тази която си постнала е хубава, но няма никакви коментари.
« Последна редакция: септември 20, 2014, 15:19:22 от sladkata2 » Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #174 -: септември 20, 2014, 17:36:49 »

Това е нещото, което ме притеснява и мен. Ако никой не си я купувал до сега, това значи, че ще я шият за първи път. А определено не ме блазни мисълта да съм "опитно зайче".

Ти кои модели си си харесала, ако може да попитам.  smile
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: септември 20, 2014, 18:55:25 »

Те са няколко модела. http://www.aliexpress.com/item/Cheap-Price-2014-New-Free-Shipping-A-Line-Sweetheart-Beading-White-Ivory-Wedding-Dresses-OW-2039/1553415729.html

http://www.aliexpress.com/item/free-shipping-new-2014-hot-fashion-girl-bow-princess-lace-up-bridal-dress-sexy-apparel-the/1480898484.html

Има и още ще ги добавя по късно. Това са все евтини модели, защото не искам да рискувам с повече пари.
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: септември 20, 2014, 19:00:39 »

Ето още два модела. Като втория съм го пробвала в магазин, само че цената му беше 800 паунда.Продавачката ми каза, че трябва да го пратят уж в Испания да ми направят корекции и след това я видях в сайта.
http://www.aliexpress.com/item/2014-Elegant-Custom-Made-Floor-Length-Tulle-Lace-Ball-Gown-Bridal-Wedding-Dresses-Plus-Size-W2863/1882660658.html

http://www.aliexpress.com/item/2014-Vestidos-de-Novia-Real-Sample-Strapless-Ruched-Rhinestone-Bridal-Gown-Wedding-Dress-A-Line-Lace/1901064633.html
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: септември 21, 2014, 09:50:30 »

sladkata, задъжително им искай снимки на точно тези рокли. Ако не са ги шили преди, по-добре не рискувай, за да не останеш неприятно изненадана. Аз поръчвам от али експрес, но само разни дреболийки.Даже се оказа,че на работа моите колежки редовно си купиват разни дранкулки от там (обици, пръстени...) Винаги гледай рейтинга и коментарите за продукта, до сега винаги е работила тази стратегия. успех! good
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: септември 21, 2014, 11:42:46 »

sladkata, задъжително им искай снимки на точно тези рокли. Ако не са ги шили преди, по-добре не рискувай, за да не останеш неприятно изненадана. Аз поръчвам от али експрес, но само разни дреболийки.Даже се оказа,че на работа моите колежки редовно си купиват разни дранкулки от там (обици, пръстени...) Винаги гледай рейтинга и коментарите за продукта, до сега винаги е работила тази стратегия. успех! good

Дадоха ми реални снимки. Мога да кажа, че съм доволна от тези с които писах. Имат и доста закупени модели от първите 2 рокли
Активен
Sash
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #179 -: септември 22, 2014, 07:03:31 »

Аз не бих си взела рокля от он лайн магазин. Не знам, но някак не ми се иска да взема нещо, което не съм премерила, не съм го видяла и изследвала от близо за дефекти. Да не говорим, че от АлиЕспрес съм взимала някой неща и са идвали....тотално различни и като модел и ато цвят и въобще...ужасни. Не искам да поемам този риск с сватбената си рокля.Иначе...да...има много красиви модели по онлайн магазините smile smile
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines