Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:19:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 7 част  (Прочетена 183896 пъти)
 
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: май 21, 2014, 12:46:13 »

Показа ли ти снимка на твоята рокля? Добри ли са отзивите за продавача?
И моята сватба е през септември, а още се чудя и мая дали да поръчвам или не...  girl_impossible
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #136 -: май 21, 2014, 13:15:07 »

Не,на моята не ми е показал...
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=251412123053&ssPageName=ADME:X:eRTM:GB:1123
Това е рокля,уж му е добър процента...
Но сякаш ще се откажа хаха,тука за 2 седмици хиляда пъти си смених мнението хах
Каза,че може да ми я прати само по DHL,а там май има доставка,а според линка роклята се предлага с безплатна доставка.А и за DHL май минават през митница и има допълнителни такси...
Иначе да,точен е,вече сигурно поне 20 писма имам от него..но така и нямам снимка точно на моята рокля... и се чудя...  pardon А колко ли би взела една добра шивачка,ако й покажа модел и й дам платовете,това почнах да мъдря  pardon
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: май 21, 2014, 13:30:43 »

Много е хубава! И аз на няколко пъти си сменях мнението... Трудно ми е да преценя, смятам, че най-добре е да се видя как ми стои, защото от А-линия до А-линия, да кажем, има огромна разлика от това как изглеждаш  crazy
За цените на шивачките нямам идея как вървят, предполагам, че с плат и шев ще излезе не по-малко от 300-350 лв., ако всичко е добре пипнато  smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: май 21, 2014, 13:33:36 »

Е как така поръча роклята без да ти прати снимки?
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #139 -: май 21, 2014, 13:36:35 »

Е как така поръча роклята без да ти прати снимки?

Не съм я поръчала  good
Ще разпитам за шивачка утре и тогава ще го мисля  good
Ох да...и на мен ми се иска да се видя как е..това е риска и не е малък,все нещо може да не ни хареса хаха ужас,много сме нерешителни  blush
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #140 -: май 21, 2014, 13:38:27 »

Да ти кажа с все платовете и труда има варианти да ти излезе около 500-600лв роклята. Зависи какви платове избереш, и разбира се колко скъпа шивачка...Роклята ти изглежда с доста детайли, така че не бих рискувала

Аз си признавам че предпочитам този вариант, по добре  да си го пипнал този плат и да можеш да контролираш процеса на шиенето, отколкото да дойде нещо и после или да си разочарована или да търчиш по ателиетата да я поправят...

Разбира се, има и много доволни момичета, но според мен си е рисково - риск печели, риск губи smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: май 21, 2014, 13:47:30 »

О, да, наистина цената много зависи и от плата. Дантелата много оскъпява!
Аз лично съм нерешителна, защото до сега не съм поръчвала нищо от нета. Иска ни се всичко да е наред и както си го представяме, но не винаги става така  smile
Наистина някои момичета, които са поръчвали рокли са много доволни, а и като гледах снимки повечето са били прекрасни. Явно трябва да разчитаме на късмета си  smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: май 21, 2014, 14:15:33 »

Не съм я поръчала  good

Ух, чакай, че се притесних аз biggrin

Както ти казаха, дантелата оскъпява. Затова е хубаво да си искаш макро, защото има ужасно евтино изглеждащи дантели, приличащи на соц пердета.
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #143 -: май 21, 2014, 18:44:17 »

Аз нали си сменям мнението хиляда пъти хаха та реших да не поръчам от Китай,а да си взема готова от магазин...днес харесах една за 420 лв и като се замисля тая от Китай добре-230 лв,ама като сложиш,че ще има и ДДС най-вероятно,хайде още 50 лв-става към 300 и преправене,ако има нужда и ако случайно мине и мито..то става същите пари,реших че не си заслужава  blush
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #144 -: май 22, 2014, 01:08:05 »

Дами, аз останах много доволна от този сайт - http://www.avabridal.com.au/ . Сайта е австралийски, но роклите се правят в Китай, в Пекин. Лично аз нямам против, защото моя близка приятелка, която живее в Щатите си поръча китайска рокля за сватбата и беше повече от прекрасна. Моята също е направена супер професионално, а поръчката ми беше доста сложна, комбинация от два дизайна. Всичко ми направиха както им казах. Излезе ми 300 паунда с доставката. (До Лондон) Който иска, на лични съобщения мога да пратя снимки. При положение, че оригиналната рокля беше 2000, съм повече от доволна. Само, ако решите да ползвате сайта, ви съветвам да давате пълни и най-подробни инструкции. От плата, до най-малката дантелка и фантифлюшка. Да нямате разочарования. Роклята ми стана за 2 месеца и половина, а комуникацията с тях беше супер бърза и лесна. Въобще, коректни хора излезнаха. И имат огромен избор от платове, дантели и цветове. Също така, за които не знаят, когато търсите сайтове, гледайте винаги да имат снимки на техни ушити рокли. А не на оригиналните дизайнерски. Че иначе не знаете какви ще се окажат.
Активен
vileto_971
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #145 -: май 22, 2014, 07:23:01 »

Искаме снимкиииии  girl_wink
Активен
dardonka
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #146 -: май 28, 2014, 08:01:56 »

Здравейте, аз си поръчах роклята по Интернет и съм много доволна. Тъй като си платих съвестно митото и ДДС-то, роклята излезе малко по-скъпа от първоначално планираното, но като крайна цена е доста под тези в елитните сватбени ателиета. Сега ми остава само да я стесня и скъся и съм готова за големия ден smile
Активен
kamelia_1326
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #147 -: юни 04, 2014, 11:21:16 »

Здравейте момичета,аз си поръчах моята рокля от сайта ,,миланоо,,и съм много доволна тъй като имаше опция да ми я ушият по мои размери,я поръчах да ми я направят по тях,тези размери които бяха дали не съответсваха на моите,просто имаше големи разлики,и не бях сигурна дали можеше да се преправи,дойде с малко закъснение,за което бях предупредена,затова и я поръчах по рано,сватбата ще бъде август и бижуто си поръчах от там на снимката изглежда много красиво но на живо е още по хубаво!!!


* ca7eb270-611c-4208-bab8-8e6ee500dac7.jpg (60.62 KB, 166x218 - видяно 2942 пъти.)
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юни 05, 2014, 11:22:02 »

Здравейте!
Записвам се да следя темата, защото поне за шаферките задължително ще се поръчват рокли по интернет. Аз ще ги платя, така че цената има значение в случая. Булчинската...още я мисля. Имам мноого време, но ако не харесам по магазините бих се престрашила и за нея.
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #149 -: юни 06, 2014, 02:41:01 »

Здравейте момичета,аз си поръчах моята рокля от сайта ,,миланоо,,и съм много доволна тъй като имаше опция да ми я ушият по мои размери,я поръчах да ми я направят по тях,тези размери които бяха дали не съответсваха на моите,просто имаше големи разлики,и не бях сигурна дали можеше да се преправи,дойде с малко закъснение,за което бях предупредена,затова и я поръчах по рано,сватбата ще бъде август и бижуто си поръчах от там на снимката изглежда много красиво но на живо е още по хубаво!!!

Камелия, страхотна рокля, много нежна, стилна и красива! Радвам се, че и на живо си останала доволна. И поздравления за избора, добър вкус имаш. smile
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines