Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 13:18:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 7 част  (Прочетена 185080 пъти)
 
MihaelaG
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #90 -: април 27, 2014, 18:18:52 »

Четох някъде из всичките части на темата, че някои момичета са си получили роклята на адрес, но не мога да намеря точно къде го четох  sad
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: април 27, 2014, 18:42:00 »

Здравейте!
Съвсем нова съм тук, а и никога не съм била във форуми, та може и да съм малко нескопосана... Моля да ме извините, за което  smile
Тези дни попаднах на един сайт за сватбени рокли от Китай и като се разрових повечко видях, че при вас има повече информация и мнения по въпроса с поръчване на рокля от подобни сайтове.
Все още не съм пробвала рокля, само гледах на няколко места и нищо не ми хвана окото. В сайтовете, които споделяте тук виждам чудесни рокли, а и виждам, че мнението на повечето от вас е положително относно поръчването на сватбени рокли онлайн.
Нуждая се от повече окуражаване и положителни отзиви за тези сайтове и ви моля да ми препоръчате конкретни такива, от които вие сте си закупили рокля за така важния за всяка една жена ден и разбира се, сте останали доволни!!!
Имам притеснения и относно митото... освобождаването на стоката от митницата. Моля ви, дайте ми съвет и споделете как е било при вас, четох на едно място за това, че е добре на китайците да им кажа да напишат, че роклята струва по-евтино, за да не се налага да се заплаща мито или бъркам?  huhhuh.gif
« Последна редакция: април 27, 2014, 18:44:00 от Feli » Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: април 28, 2014, 09:23:36 »

До 150 евро няма да минавате митница. След това се минава задължително. Курса на долата по митническите валути е 1.40576. Ако минавате митница задължително ДДС и МИТО ( около 12 % е на дрехи)
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: април 28, 2014, 09:28:14 »

Feli-Пазарувам доста от китай.Помоли продавача да напише по-ниска стойност на продукта + че  е мостра и шанса да попадне на митница е по-малък.Забелязвам ,че в София им ги носят до адрес ,на мен ми носят само покана да си взема пратката и отивам в пощенския клон ,на който съм дала адреса.
Наистина ти препоръчвам обаче да пробваш рокли докато си харесаш модел,защото това ,което харесваме по снимките не винаги ни стои по същия начин  blum
Не ти препоръчвам "моята продавачка",защото не останах очарована , но и аз си поръчах "срамно евтина рокля"  diablo
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #94 -: април 28, 2014, 09:31:07 »

Feli-Пазарувам доста от китай.Помоли продавача да напише по-ниска стойност на продукта + че  е мостра и шанса да попадне на митница е по-малък.Забелязвам ,че в София им ги носят до адрес ,на мен ми носят само покана да си взема пратката и отивам в пощенския клон ,на който съм дала адреса.
Наистина ти препоръчвам обаче да пробваш рокли докато си харесаш модел,защото това ,което харесваме по снимките не винаги ни стои по същия начин  blum
Не ти препоръчвам "моята продавачка",защото не останах очарована , но и аз си поръчах "срамно евтина рокля"  diablo

От кой сайт беше твоята рокля,коя продавачка и какво за теб е евтина рокля  Wink
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: април 28, 2014, 20:14:36 »

stelkkka, благодаря за съветите! Момичета и на вас благодая! Определено ще отида още тези дни /така и така има доста почивни тази седмица/ и ще пробвам различни линии, за да преценя кое как ми стои. Не съм със стандартна фигура и дори и с обикновени дрехи трудно намирам такива, с които да се харесам, а с дължината винаги ми се налага корекция  smile
Днес посетих едно ателие в центъра на София, в което имаше 10 рокли на кръст коя от коя по-грозна и кичозна... направо настръхнах като видях какво ме чака... Сега продължавам да се ровя за инфо при пазаруването от китайски сайтове и се надявам да събера повече положителни мнения и конкретни предложения от вас, които вече сте минали по този път и да се реша и да се хвърлям в дълбокото  tease
Много лошо в моя случай при пазаруване от някой такъв сайт е това, че не съм добра с английския и ще трябва годеникът ми да ми помага  sad
Активен
kateshko
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #96 -: април 29, 2014, 19:31:41 »

Здравейте и от мен!

Аз също съм си харесала модел рокля, но се чудя защо рокли с такава дължина не намирам по бг    сайтовете. Води се tea-length, до прасеца някъде. Не е нито дълга, нито къса. Чудя се дали от Китай са с хубаво качество. Ще прочета всички теми. Ние ще се венчаем юни. На подписването бях с тюркоазена рокля, но сега искам да съм в бяло smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: април 29, 2014, 20:21:33 »

pavletutka, роклята ти е много хубава!!! Аз обаче страшно много харесах букетът ти и бутониерите!!!  yahoo Точно такъв букет искам и аз! Би ли ми казала от къде ти е /кой ти го направи/, ако си от София?  Wink
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: април 29, 2014, 21:09:56 »

Брайд варна- от алиекспрес поръчах рокля за около 80 долара от които ми възвърнаха 40 след като пуснах диспут.По назад в темата съм пуснала линк,сега не ми се търси ,но НЕ препоръчвам моята продавачка  give_rose
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: април 30, 2014, 09:07:29 »

От няколко дни се ровя по китайските сайтове и ето тази рокля ми е фаворит  blum
http://www.dhgate.com/store/product/2014-new-arrival-beautiful-tulle-ball-gown/172712021.html
Притеснява ме, това че не виждам досега да има продажби на тази рокля, а и е с копчета, а ми се ще да е с връзки, за да може да се регулира, но едва ли дантелата позволята това...
Някоя от вас пазарувала ли е от този сайти и има ли отзиви?  crazy
Активен
kamelia_1326
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #100 -: април 30, 2014, 10:37:08 »

Здравей,назад в темата доста пише и много момичета са поръчвали и са доволни,така че няма проблем да поръчаш,преди мерила ли си такъв тип рокля харесва ли ти как ти стои,ако не най добре обиколи малко и виж какъв модел ти стои най добре и си търси такава рокля,и мен ме съмнява да могат да се махнат копчетата и да сложат връзки,но можеш да питаш продавача,Успех
Активен
kateshko
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #101 -: април 30, 2014, 17:30:50 »

Мацки, искам да поръчам от DHgate и се чудя дали някоя от вас е поръчвала с доставчих HONGKONGPOST или CHINAPOSTAIR? С тези двата ми дава free shipping до БГ. Иначе 30$ с DHL.

И колко време след поръчката сте си получавали доставката, защото на някои processing time им е 15-30 дни и още толкова за доставка...  girl_impossible
Активен
Aliska
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #102 -: май 03, 2014, 09:46:47 »

Поръчвала съм си някой неща и с HONGKONGPOST  пристигат по-бързо(около 2-3 седмици)
Ако си избереш ДХЛ няма как да ти се размине ДДС и евентуално мито.  good
Активен
dorito
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4


« Отговор #103 -: май 11, 2014, 07:27:20 »

Здравейте бъдещи булки  smile и аз съм една септемврийска булка вече твърдо решена да поръчван онлайн роклята си  Wink обиколих доста и до асеновград стигнах и варна прегледах и съм сигурна моя модел е в www.aliexpress.com  smile малко ми е притеснено, но мисля да опитам пък да става каквото ще  smile успех на всички , след като поръчам ще пиша подробности и аз  Wink
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: май 11, 2014, 09:15:58 »

dorito, дано да имаш късмет! Искай винаги реални снимки. Мен те ме отказаха  sad

Моя приятелка поръча сватбена рокля от cddress.com и е доволна. Мен не ме впечатли особено роклята, ама като цяло моите представи са различни.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines