Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:41:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 7 част  (Прочетена 183867 пъти)
 
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: април 02, 2014, 18:03:57 »

Честно казано момичета, с риск да звуча леко грубо, вие наистина ли смятате, че можете да имате качествена дантелена рокля за 130 долара? Извинявам се, но за тези пари, рядко можете да купите качествено перде, а какво остава за рокля. Метър качествена дантела струва минимум 70 лв. Има рокли, които може би, както казва Виви, няма да им личи, но тези дантелии...коприни и т.н... незнам. Да не говорим, че дори некачествения шифон личи от метри. Парите не са много наистина, но за тази сума можеш да вземеш изчистена бяла рокля - конфекция, с хубави материали и изчистена кройка от някой МОЛ . Аз имам категорично мнение за роклите от китайците - голяма грешка!
« Последна редакция: април 03, 2014, 03:13:50 от InLove_Girl » Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #76 -: април 03, 2014, 11:31:14 »

Здравейте! Трябва ми помощ и ще съм ви благодарна, ако ми помогнете! Влюбих се в една рокля от dhgate, но не мога да се разбера с продавачите там - аз ги моля за реална снимка-нямат; моля ги за снимка на детайл- пак нямат! Постоянно ми обясняват, че няма да съжалявам ако поръчам от тях. Същата работа е и с ebay. Относно рейтинга - от 98% до 100%. Цените навсякъде са различни - от 130$ до 300+$ (което ме навежда на мисълта -цената определя ли качеството huhhuh.gif) . Ето въпросната рокля - http://www.dhgate.com/product/2012-new-wedding-dress-tulle-strapless-straight/156126889.html Дайте ми съвет - да им се доверя ли на сляпо, или не? Някоя от вас, мили дами, ако е срещала въпросната рокля в някой от магазините, от които е пазарувала, може ли да ми даде името на своя продавач.
Аз я гледах тук http://www.aliexpress.com/item/ACD88-Royal-Design-Sweetheart-Hand-Make-Custom-Made-Organza-Real-Sample-Mermaid-Wedding-Dresses/1688474264.html?s=p По принцип има вероятност там, където е по-евтина, да е по-различна от уж същата, но с по-висока цена. Поискай снимка на платовете задължително, независимо от къде решиш да поръчаш. Поръчай достатъчно рано, за да имаш време да реагираш, ако не ти хареса. Договори се с продавача да му я върнеш, ако не ти харесва, а той да ти върне парите (това във всеки сайт се предлага, но ти говори и с продавача). Някои съфорумки са се изказали твърде крайно. Не се води по нашето мнение, а по твоето собствено и по обстоятелствата около твоята сватба - време имаш ли и колко, бюджетът ти какъв е, често ли пазаруваш по интернет и т.н. Според мен, ако често пазаруваш от интернет, си наясно как за смешни пари човек може да си купи страхотни неща, както и с факта, че понякога не получаваш "това от снимката" и че не е голяма драма, защото го връщаш и си получаваш парите. Същото е и с роклята, ако я поръчаш по интернет. Ако си ОК с тези факти, значи поръчваш, виждаш харесва ли ти и реагираш съответно. Желая ти успех  good give_rose
Активен
Tamirra
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #77 -: април 04, 2014, 11:13:45 »

Казано честно много пъти съм поръчвала от ebay. Последната ми поръчка беше точно рокля за абсолвентския ми бал и резултатът беше - дори по-хубава, отколкото на снимката. Разбирам прекрасно, че винаги има риск. В единия сайт цените са около 250-300$,  а пък в другия от 150-200$, затова ми е чудно дали цената определя качеството, защото ако е така,  значи да поръчваме от по-скъпия сайт. Някъде из другите теми четох, че много пъти ви се е случвало да намирате неща в alyexpress по-евтини, отколкото в ebay( вероятно заради данъците).Ето това провокира съмнението у мен за връзката цена-качество. Мисля, че имам време да реагирам, защото сватбата ми е в края на август. Все пак благодаря ви за мненията:)
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #78 -: април 05, 2014, 14:26:29 »

Tamirra, поискай снимка на платовете най-добре и си прецени. Иска си ровене и питане докато намериш правилната рокля smile Успех!
Активен
kamelia_1326
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #79 -: април 06, 2014, 10:26:25 »

 danceg Здравейте момичета и аз се реших да си купя роклята по интернет,първоначално си мислех да си купя от магазин.но като разгледах някой и друг сайт на магазините за булчински рокли,моделите които ми харесват са много скъпи над 1000 лева,мислех и под наем,но като разгледах и цените не си заслужава,та затова се зарових в интернет да търся,харесах си доста модели,една рокля много ми хареса,но струва 45 долара,и ни поражда съмнение макар 4е пише че е рокля,че има нещо нередно много ни е ниска цената за да повярвам, че е истинска рокля та продължих ровенето.обаче си харесах няколко модела,но немога да се спра на един модел,но ще ви публикувам няколко модела да изкажете мнение,на мен тази много ми харесва http://www.milanoo.com/it/prodotto/vestito-da-sposa-avorio-in-raso-a-pieghe-con-scollo-a-cuore-p422567.html но ме съмнява дали ще е удобна за танцуване
другите модели са
http://www.milanoo.com/it/prodotto/abito-da-sposa-avorio-in-satin-a-palloncino-da-ballo-p20505.html
http://www.ebay.it/itm/2014-Abiti-da-Sposa-vestito-nozze-sera-wedding-evening-dress-SS128-/111294612015?pt=Abiti_da_Sposa_donna&hash=item19e9ad022f
http://www.milanoo.com/it/prodotto/vestito-da-sposa-avorio-in-organza-con-perline-con-monospalla-p414681.html
http://www.ebay.it/itm/VESTITO-DA-SPOSA-ABITO-WEDDING-DRESS-SU-MISURA-L006-/160491381692?pt=Abiti_da_Sposa_donna&hash=item255e0823bc
макар че сватбата ще бъде през август мисля че вече трябва да избера и да поръчам или да изчакам може пък да се появи моята  crazy danceg

Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #80 -: април 06, 2014, 14:15:42 »

На мен най- много ми харесва първата. Нашата сватба ще е септември и роклята ми вече е готова, ще пристигне другата седмица сигурно. Не мисля, че ти е рано. Особено щом си решила да я поръчваш по интернет. Остави си време да реагираш, да я върнеш, ако не ти хареса и тн.
Активен
keilas
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #81 -: април 09, 2014, 14:27:08 »

Здравейте!  smile Аз съм будеща булка, през август и за първи път се осмелявам да пиша. Форумът е много полезен по всякакви върпоси и се надявам да мога да допринеса също с нещо.
По повод роклите от интернет: Какво знаете за този сайт: www.milanoo.com ?
Предполагам, че са Made in China, но дали някой е поръчвал и какви са впечатленията ви? Материали, платове, срокове на доставка, изпълнение?
Започва да ме тресе вече леко нервата, защото нито съм пробвала рокли, нито съм гледала, а там доста харесах една   yahoo
Активен
kamelia_1326
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #82 -: април 10, 2014, 11:17:50 »

Здравей,добре дошла,по принцип ако ти се занимава прочерти темата назад,те са няколко,аз ги прочетох и от това което прочетох от коментарите на момичета доста са доволни,някои не са,но най добре си прочети,по принцип при избора на роклята така без да си я мерила е малко трудно,защото като я облечеш не ти хареса,затова ако имаш време мини по магазините и мери различни модели и си прецени кои ти стои най добре и си търси такава рокля,аз също съм решила да поръчвам от този сайт малко по нагоре съм извадила моделите!
Активен
sugar
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #83 -: април 13, 2014, 14:12:22 »

Здравейте,
гледам рокли в dhgate
сутрин тормозя един продавач с въпроси, понеже тогава веднага ми отговаря
Ще я поръчам скоро, пък ще видим какво ще излезе
Поздрави!
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: април 13, 2014, 16:39:57 »

Момичета, защо не видите milanoo? Там шият по размери на клиента.
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #85 -: април 14, 2014, 20:40:12 »

Момичета, искайте реални снимки и мерете рокли да видите какво ви отива. От ebay аз лично съм резервирана от към роклите, но вие си знаете. Моята беше от http://www.aliexpress.com/. Но си иска търсенето. Успех!
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #86 -: април 17, 2014, 22:39:07 »

Здравейте!  smile Аз съм будеща булка, през август и за първи път се осмелявам да пиша. Форумът е много полезен по всякакви върпоси и се надявам да мога да допринеса също с нещо.
По повод роклите от интернет: Какво знаете за този сайт: www.milanoo.com ?
Предполагам, че са Made in China, но дали някой е поръчвал и какви са впечатленията ви? Материали, платове, срокове на доставка, изпълнение?
Започва да ме тресе вече леко нервата, защото нито съм пробвала рокли, нито съм гледала, а там доста харесах една   yahoo


Здравей Кейлас,

пълна ти е кутията и не мога да ти пратя съобщение... изтрий малко за да ти пратя отговор на въпроса ти smile

Активен
kamelia_1326
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #87 -: април 21, 2014, 11:22:18 »

Момичета,а колко пари ви излиза пратката от Милано до България,когато си поръчвате булчинските рокли
Активен
MihaelaG
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #88 -: април 27, 2014, 17:43:36 »

Здравейте! И аз имам шъпрос относно поръчка от milanoo.com. След няколко дни избиране на рокля. се спрях на моята. Но тук идва въпросът с доставката. Разпитах китаеца как стоят нещата, той ми отговори, че те единствено ми начисляват shipping-а, а останалите митнически такси и ДДС зависят от българските закони. Ясно ми е, че ще платя ДДС и митническа ткса, тъй като цената ми излиза около 218$, по-скоро ме вълнува дали пратката ще дойде до адрес или трябва да ходя до митницата.  Благодаря предварително!  smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: април 27, 2014, 17:47:55 »

Трябва да се освободи от митница smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines