Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:20:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 7 част  (Прочетена 183858 пъти)
 
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #30 -: март 08, 2014, 17:15:56 »

Много ти благодаря за уточнението,много ще ми е полезно  good А поръчвали ли сте от ebay рокля,някои от вас....харесах много една рокля оттам,продавача е със с 100 процентов рейтинг от 859 купувача?
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #31 -: март 08, 2014, 17:23:21 »

Много ти благодаря за уточнението,много ще ми е полезно  good А поръчвали ли сте от ebay рокля,някои от вас....харесах много една рокля оттам,продавача е със с 100 процентов рейтинг от 859 купувача?
Аз съм поръчвала доста неща и от ebay.com и от ebay.co.uk и винаги съм била доволна. Лично аз не съм купувала ролки, но ми прави впечатление, че има описани подробно за всеки размер на какви мерки отговаря - бюст, талия. И до колкото знам имат добра политика за връщане или замяна.  Good luck
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #32 -: март 08, 2014, 17:36:07 »

Да,пише го в условията това със замянта,ако нещо не е наред. Ние също сме поръчвали и досега сме нямали проблем със сайта.Просто се влюбих в роклята! Знаете как е,нещо като ви направи силно впечатление и не искате нищо друго хехе а още дори не съм ходила да меря рокли,понеже датата я решихме преди седмица. pardon
Активен
Aliska
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #33 -: март 09, 2014, 14:44:46 »

Здравейте  smile
Сайтовете,които аз разглеждам са тези
http://www.newyorkdress.com
http://www.bestbridalprices.com
http://www.edressme.com
http://www.dressilyme.com
Има ли накоя булка,която да си е купувала рокля от въпросните сайтове?  Wink
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #34 -: март 11, 2014, 11:01:28 »

Започвам леко да се отчайвам, намерих роклята ми от 2ма продавачи в dhgate.com и 1 от aliexpress.com. За сега един ми каза, че не могат да ми я направят, идея си нямам защо, не съм искала преправки само имах въпроси. Другите 2ма не са ми отговорили. По начало, от кой сайт да предпочета да я поръчам според вас?

Не толкова от кой сайт, а колкото от кой продавач. проверявай рейтинга, коментарите и най-вече дали си доволна като отговори, които ти дават. Не само да ти се мазнят, за да си поръчаш, а да гледат да ти свършат работата. На мен много ми се мазнеха, но малко ми пращаха реални снимки поне ха материите. Не винаги имат на самите рокли, но на материите имат на 100 %. Аз поръчах от али експресс, допадна ми продавачката- за протокола smile Прати си ми снимки на материите, каза че мога да си поръчам по моите размери и винаи отговаряше ( със забавяне заради часовата разлика, няма как). Действай и не се отчайвай. Но ако имаш 3 месеца, сега е момента да си по-бърза с решенията, да имаш време за реагиране ако нещо не стане. И ако имаш опция с връзки, а не цип, избери връзки, може да се регулира.
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: март 11, 2014, 15:08:55 »

Брайд-сподели коя е печената китайка  blum да си имам резервен вариянт
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #36 -: март 11, 2014, 16:49:26 »

http://www.aliexpress.com/item/FW0175-Hot-Organza-Strapless-Ball-Gown-Wedding-Dress/498562732.html

Не искам да правя реклама. Пак си поискайте снимки, все пак аз я поръчвах миналия юни и може да имат промени. Не разчитайте само на моята дума, да не ви подведа.
Ако щракнете на името на продавача излизат другите рокли.
олее страхотни модели са излязли, прижени ми се пак     Girl_hide
Активен
liubcheto89
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #37 -: март 14, 2014, 19:26:02 »

Здравейте и от мен!
Предстой ми сватба юни месец и поръчах роклята си ebay.com.Харесх я супер много,търсих тук и я намерих в Романтика, а там ми обявиха 2,500 за нея. Поръчах без да се замислям и сега я чакам вече да дойде.
Въпросната рокля е http://www.ebay.com/itm/350970329046?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649
До момента нямах притеснения, но сега започнах да се притеснявам.Китаеца ми прати имейл в който пишеше фирмата за доставка и номера,който се оказаха невалидни.Днес му писах, той ми върна,че бил объркал номера и фирмата и прати нови,който пак се оказаха невалидни. sad
Някой от вас срещал ли е подобен проблем?А уж рейтинга на продавача е висок?!
Предварително благодаря!
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: март 14, 2014, 22:03:46 »

Любче ,а диспут не можеш ли да повдигнеш?
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #39 -: март 14, 2014, 23:56:14 »

Бихте ли ми казали тези които сте поръчали и получили вече роклите си от Кирай и по специално от миланоо, как са подплатени? Тип корсаж, сутиен, подплата и т.н. Имам притеснения за по-прилепналите модели особено сатенените. Бихте ли споделили има ли нужда от допълнително оформящо бельо или има вградени стягащи корсети в роклите?
Активен
liubcheto89
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #40 -: март 15, 2014, 00:31:12 »

Ами изобщо не се бавих,а му написах гневен имейл дали изобщо наистина ми е пратил роклята и сериозен ли е спрямо поръчката ми.
Ако не се справя лично с него,мисля че има вратичка от ебау.com да ми върнат парите и аз да му напиша отрицателен рейтинг.
Дано всичко се нареди:)
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 15, 2014, 08:45:11 »

Случва се понякога да не излиза трак номера никъде , а да се получава пратката.С какви пощи е пратена ...абе аз май бих действала със и-бей да ти възвърнат сумата.Тази рокля е често срещана и ще можеш да я поръчаш от по-надежден продавач  give_rose
Активен
liubcheto89
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #42 -: март 15, 2014, 10:02:18 »

В първия си имейл каза,че я праща по DHL,след това като видях че има грешка и му написах каза че я е пратил с FedEx.
Сега гледам ми върнал имейл,че и тои не знае какжо се случва и че това бил номера,който компанията за доставка му дала.Щял да се свърже с нея и да ми върне отговор.
Все си мисля,че този е надежден продавач, тъй като рейтинга му е 98% и има само 3 отрицателни мнения за последните 2 год. Може би просто аз нямам късмет.
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #43 -: март 15, 2014, 12:28:09 »

Бихте ли ми казали тези които сте поръчали и получили вече роклите си от Китай и по специално от миланоо, как са подплатени? Тип корсаж, сутиен, подплата и т.н. Имам притеснения за по-прилепналите модели особено сатенените. Бихте ли споделили има ли нужда от допълнително оформящо бельо или има вградени стягащи корсети в роклите?

Няма ли кой да сподели опит?  Flower smile
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 15, 2014, 12:47:13 »

Палачинка,нямам опит ,за първи път поръчвам рокля от Китай.Отзиви като дойде smile
Аз пък много съм се спекла , за последния месец на моята китайка доста ѝ падна рейтинга , хората се оплакват във фийдбека , че роклите не отговарят на снимките ...ужас,какво ли ще дойде?
Любче ,ама как така незнае с коя компания е пратил роклята ? Това е доста странно .В кой сайт следиш пратката? Аз проверявам в 17track.net
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines