Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:21:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 7 част  (Прочетена 183855 пъти)
 
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #15 -: март 06, 2014, 12:01:31 »

перфектна идея, супер Wink
оБАЧЕ съвет: преди да купувате в сайтовете, искайте задължително реални снимки на платовете поне. Така сте сигурни, че няма да ви пробутат гадни платове. Мисълта ми е, че ти пробваш в този магазин, ама доставчика може да не е същия, от който ти ще намериш, доста се дублират като модели. успех smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 06, 2014, 12:10:47 »

Аз никога не бих рискувала с рокля от нета. Със същия успех си купете евтини платове и отидете при някоя  баба шивачка. Би ви излязло пак 300-400 лв. Това не са обувки - не ти харесват, но не ти пука. Това е роклята, с която ще се омъжвате - ще ви видят близките, ще гледате снимките с нея още 40 години!?! Извинявам се ако съм малко груба, но на всеки 3, които са доволни от роклите има сигурно 10 - разочаровани. Ако не искате нещо готово, намерете си добра шивачка и действайте така. Около мен има 2 бъдещи булки, които поръчаха рокли от китайчетата, едната се омъжва на 15.03 и сега шие рокля при една дизайнерка, която й взима тройно, защото е спешна поръчка. Сега роклята за 230 долара ще и излезе + 1100 лв.  Ще си спестите хиляди притеснения. Пак казвам това е мое мнение и не задължаван никого с него. Радвам се, че има момичета, при които всичко е минало нормално. Според мен купете по-семпла рокля /ако не ви се дават много пари/, но не купувайте буклука на китайците.
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #17 -: март 06, 2014, 13:00:41 »

Не съм съгласна с теб. Ако прочетеш темата от миналата година, булките преди мен сигурно 1 да не беше доволна, всички други сме доволни. Аз и от там се навих да си купя рокля от нета. Разбира се, мерих модели преди това. Отидох и при специален шивач, за да ми вземе мерки и много държах да си поръчам рокля с мои рамери, а не по номера.И роклята ми заспа.
Иска се да имаш време, за да реагираш, ако не ти хареса. Време за- 1 седмица не бях станала от комютъра, но си заслужи на края. Свързах се с много китайковци и тези, които ми казваха, че нямат реални снимки, просто ги отписах. Следиш и рейтинга на продавача. Същото е като да си пазариш от и бей. Само че вниваваш на 1000 %
Роклята  ми дойде началото на юли, сватбата беше септември. Два месеца си оставих да имам.
Много лоша идея за шивачка баба. Еми жената надали може да шие булченски рокли, освен ако не е супер лесен модел. Иска си практика за това.
Явно си се афектирала от приятелките ти, но аз мисля, че не са си оставили време за реагиране.
И никоя жена няма да си позволи да е с грозна рокля на сватбата си, всеки би дал повече пари ако трябва, за да изглежда перфектно smile
Дано не съм груба, казвам и другата страна на монетата smile
Не исках и да давам повече от 500 лв за рокля, а на пазара само в Асеновград са по евтини.
времето ме притисна и реших да рискувам. резултата рокля за 300 лв smile която вс харесаха и най-вече аз и младоженеца smile
Пак казвам, ако си бях в Бг, сигурно нямаше да се навия. Но после като гледах моделите по магазините, еми то да ти се доплаче от натруфеност.
Всеки си решава и преценя smile
Аз съм за рокли от интернет.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 06, 2014, 13:09:33 »

"Баба - шивачка" го казах в негативен смисъл. Няма значение, съгласна съм и както казах добре е въпроса да се гледа от всички страни.
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #19 -: март 06, 2014, 13:24:11 »

Здравейте,
влюбих се в тази рокля

http://www.dhgate.com/product/2013-crystal-halter-backless-wedding-dresses/161847520.html#myaccount_favorites-1-null

имах 3-4 въпроса относно роклята, не преправки а подробности които не са oписани и продавачът вместо да ми отговори ми каза, че нямат възможност да ми я направят. Това нормално ли е? Mного се шашнах. Всички хвалят обслужването от този сайт, има ли някой пазарувал от този продавач - bestdavid?
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #20 -: март 06, 2014, 13:33:48 »

Намери си друг продавач с тази рокля, сигурна съм че ще има. Този като не ти отговаря на изискванията, го зарязвай.
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #21 -: март 06, 2014, 13:49:37 »

Намирам само 2ма с тази рокля, писах му все още нямам отговор. Ако и с него не се получи, не знам какво да правя...
Активен
cvetkata
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #22 -: март 07, 2014, 12:22:52 »

Видях и аз офертите на тази жена и й писатх миналата седмица. Отваря магазин в Сф на бул. Рожен. Каза, че в началото  на мярт ще е отворен и ще могат да се пробват около 15 модела. Ти вече си я поръчала, но..  pardon надявам се да си даволна от поръчката си. Кога трябва да пристигне?
Здравей ona_neg,жената каза ли ти какъв ще е адреса на магазина?
Активен
ona_neg
Гост
« Отговор #23 -: март 07, 2014, 12:30:18 »

Cvetkata, каза, че ще бъде на "бул. Рожен - в новия търговски комплекс точно срещу главния вход на стоков базар Илиенци"

Ще опитам да й пиша пак, за да видя отворен ли е вече. Каза, че в началото на март ще отвори и обеща специално да ме уведоми, но засега нищо. Някои от моделите й на мен мн ми харесват и честно казано искам да отида да ги пробвам
Активен
pavletutka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 258


10.08.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 07, 2014, 12:46:41 »

ето ви снимки реални
 https://www.facebook.com/pavletamaslarska/media_set?set=a.4895616762947.1073741835.1673689120&type=3
Роклята не бях я виждала в реални снимки, само дадох мой размери.
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #25 -: март 07, 2014, 13:39:41 »

Започвам леко да се отчайвам, намерих роклята ми от 2ма продавачи в dhgate.com и 1 от aliexpress.com. За сега един ми каза, че не могат да ми я направят, идея си нямам защо, не съм искала преправки само имах въпроси. Другите 2ма не са ми отговорили. По начало, от кой сайт да предпочета да я поръчам според вас?
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #26 -: март 07, 2014, 14:27:39 »

palachinka, ще следя с интерес как ще се развие историята покрай роклята,която търсиш...аз ще съм булка през септември. А ти? Роклята,на която си се спряла е супер,на мен също ми допадна като рових в пространството,както и още 3-4 модела,та още се чудя....
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #27 -: март 07, 2014, 14:53:45 »

bride_varna , благодаря ти, аз направо полудях по тази рокля.  heart heart heart Много ме е страх да не се провали покупката по някакъв начин. Виждала ли си я другаде освен в алиекспрес и дхгейт?
Нашата сватба е на 26.07, в предполагаемата голяма жега по това време, ми се струва, че ще е идеална за мен...
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #28 -: март 08, 2014, 01:05:47 »

palachinka , да ти кажа не съм я засичала другъде сякаш...аз и от 2 дни едва търся и още се чудя и се мая по интернет ли да поръчвам,има толкова избор и цените са приемливи.Само се чудя дали ще ми е по мярка това което харесам и дали всичко ще е наред с доставката. Предполагам ще трябва да търсим продавач са близко до 100 процента рейтинг  good Аз днес харесах още около 2 рокли....та го мисля.Колко отнема поръчка,изработка,доставка,някой може ли да каже горе долу?  pardon
Активен
pavletutka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 258


10.08.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: март 08, 2014, 08:41:48 »

Около месец, казваш му да я пише само Рокля на стойност 10 долара /има ограничения за сумата- мито/ DHL ми я доставиха, знаех с кода който ми дадоха всеки един момент къде е.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines