Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 23:26:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 7 част  (Прочетена 184712 пъти)
 
mimizita
Ентусиаст
**
Публикации: 75


« Отговор #45 -: март 16, 2014, 18:58:57 »

Аз си поръчах рокля по ибей, в крайна сметка в деня на пристигането продавача каза че роклята ще дойде с 3 седмици закаснение, мен не ме устройваше отказах заявката върнаха ми парите, но грешката е моя че трябваше още 1 месец по рано да я поръчам от колебание, много ме хвана яд на себе си, защото мн я исках. А после намерих една дама в продавалник вкарваща модели от китай , но можеш да ги видиш на живо и да ги пробваш също и по куриер ако ти стане плащаш ако не само транспортните. В крайна сметка си купих от един магазин.
Активен
liubcheto89
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #46 -: март 17, 2014, 10:52:51 »

Стелка, проверявах в сайтовете на компаниите,който ми беше дал.Първо на DHL,после на FedEx.
Според мен убива време по този начин с тия различни компании.Кой знае по кой негов братовчед я е пуснал да лети и го е срам да напише. diablo и да ми почука другиден някой китаец от Илиенци и да ми каже имате един брой рокля  danceg
Засега ми е смешно и още се надявам,ама не задълго.
Благодаря за съдействието smile
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #47 -: март 17, 2014, 17:43:26 »

Stelkkka, какво става дойде ли роклята? Много е хубава... И страшно евтина, дано да е както си я представяш. А пробвали ли сте рокли на живо, мен страшно ме е страх да поръчвам не пробвано и все още не съм събрала кураж да поръчам.
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: март 17, 2014, 19:15:01 »

Не е дошла роклята , аз я пуснах с китайските пощи и ще има да се влачи месец-два ..абе немърлива работа е малко моята-нито съм пробвала,нито съм оглеждала други рокли ... поне няма да липсва момента на изненадата  pardon
Любче , това с китаеца от Илиенци почти си го представих  laugh
Активен
liubcheto89
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #49 -: март 18, 2014, 10:26:30 »

Ох и аз направо си го представях вече smile но имаме резултат от китаеца вече имам активен номер и си следя пратката!! Дават го,че петък ще е на местна територия, сега е някъде из дебрите на Китай  pleasantry .Вече съм спокойна и хепи!Само не разбрах,защо толко време ме лъга и прави на луда?!
Ще кача снимки и споделя мнение като дойде smilesmile нямам търпение вече!
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #50 -: март 18, 2014, 12:25:19 »

Може да не те е лъгал и баламосвал, може наистина да е имало някакъв технически проблем. Обезателно се похвали като дойде.
А аз все още чакам и се надявам някоя от получилите рокли да разкаже как са като конструкция, корсет, сутиен, подплата и т.н. Може ли човек да разчита на роклята за добър силует или си трябват добълнително оформящо бельо?
Аз изневиделица попаднах на рокля на Магги Сатеро при мен на разпродажба, утре ще я пробвам, но пак си е 1000 лв.


* 97_1171752249.jpg (46.43 KB, 393x537 - видяно 397 пъти.)
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #51 -: март 18, 2014, 12:26:02 »


Как мислите?


* 97_1890958168.jpg (43.8 KB, 397x537 - видяно 410 пъти.)
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: март 18, 2014, 13:21:15 »

Мммм много стилна ,но не ми изглежда като рокля ,която би те оформила  Wink По-скоро трябва да си с много хубава фигура за да облечеш такава рокля.А аз съм далеч от манекенски мерки  blush
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #53 -: март 18, 2014, 13:56:23 »

Да, а пък сатенът е като увеличително стъкло, всичко се вижда мноооого ясно, аз имам горе долу хубава фигура, но ужасно ме е страх да не ми се виждат всичките неравности през плата, не съм на 20 вече. А, да прозира вдлъбнатото на пъпа през плата... бррррррррр... ужас. Но ще пробвам и ще преценя утре. Минах вече през всички стилове ми се струва.
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #54 -: март 18, 2014, 15:19:49 »

Palachinka, красива е роклята  good , ако се притесняваш за някои несъвършенства не забравяй, че има стягащо бельо   Wink
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #55 -: март 18, 2014, 15:43:22 »

Страфи, благодаря за оценката. Не забравям за стягащото бельо, но гърбът на роклята ми се вижда от такъв характер, че да не позволява стягащо бельо достатъчно високо на талията.
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #56 -: март 18, 2014, 16:38:50 »

Права си, сега загледах по-обстойно гърбът на роклята, ефектът доста ще се загуби ,ако се завържат по-стегнато връзките, но пък като пробваш може да ти хареса или хрумне решение  smile
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #57 -: март 20, 2014, 09:44:15 »

Момичета, пробвах Магги Сатеро роклята, и така да се каже...хммм, не изглеждаше като на снимката + че ми беше голяма поне с 1-2 номера и трябваше да се стеснява сериозно и в бюста и на талията. Сатенът не ми хареса как изглеждаше като състояние, опърпан вид имаше, много беше пробвана ли
що ли, не знам. Но хубавото беше, че си дадох сметка, че роклите са доста подплатени и много от тялото не „прозира“. Иначе пробвах и една тип русалка, много хубава форма ми даде, но беше не знам колко ката подплата, сега март месец добре, но лятото юли месец ще пукна от жега. Поръчващите рокли с много пластове, не ви ли е страх, че ще са много топли? Аз изведнъж си дадох сметка за това...
Активен
Alady
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #58 -: март 21, 2014, 00:18:41 »

Момичета много си харесах една рокля , направо се влюбих в нея heart heart heart . Може ли някой да ми каже дали знае нещо за сайта , снимките изглеждат доста реални http://www.jjshouse.com/A-Line-Princess-Sweetheart-Court-Train-Satin-Tulle-Wedding-Dress-With-Ruffle-Lace-Beadwork-002005317-g5317#have_reviews crazy
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #59 -: март 21, 2014, 09:54:39 »

Алади, здравей, аз знам за сайта. Тук при мен в Норвегия много поръчват от него, влючително кумата ми е поръчвала няколко вечетни рокли от там, виждала съм ги всичките са тип топ. Тя е много доволна. Аз също мисля да поръчвам или от там или от миланоо.ком
Пак е китайски и т.н. но мисля, че са от добрите фирми. Не че няма и недоволни, има, както на всякъде, но мисля, че общо взето нивото е доста добро.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines