Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:40:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът- 8 част  (Прочетена 158803 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: април 10, 2016, 18:29:59 »

Може ли малко инфо за цените на Анелия Кошарска?
Активен
Faith_13
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #346 -: април 10, 2016, 19:36:01 »

Присъединявам се и аз към запитването за цените на Анелия Кошарска  blush
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #347 -: април 10, 2016, 20:52:43 »

Мммм, бих ви препоръчала за настоящия сезон да и звъннете и попитате за грим+прическа колко иска. Все пак може да има разлика.  Не боли, а и ще знаете за вашите дати дали е свободна от сега.
На мен за прическа само ми се стори изключително разумна цена (пак казвам, на мен), мога на лични да кажа малко повече подробности, но САМО за прическа smile
Активен
ilonka_bonbonka
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #348 -: април 11, 2016, 14:40:45 »

Благодаря ви за мненията! smile
А някакви впечатления за Мария Господинова някой да има ?
Активен
Faith_13
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #349 -: април 13, 2016, 09:00:21 »

Привет, дами!  give_rose

Някоя от вас да има мнение за Аделина Цанева?
Активен
Miss
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #350 -: април 13, 2016, 12:48:11 »

Здравейте  smile търся препоръки за гримьор в областта на Велико Търново? Ще се радвам ако сподели някой   give_rose
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: април 13, 2016, 13:29:45 »

Привет, дами!  give_rose

Някоя от вас да има мнение за Аделина Цанева?

Препоръчвам я! Момичето е много кадърно и с много опит. Работи с качествени материали и гримът издържа докато го свалиш. В началото бях малко предубедена, защото гримира много фолк певици, но всъщност владее много техники и прави много разнообразни неща.
Активен
Pronovias_SP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47


One love, one dream:)


« Отговор #352 -: април 17, 2016, 18:05:26 »

Здравейте  smile търся препоръки за гримьор в областта на Велико Търново? Ще се радвам ако сподели някой   give_rose
Miss, за Велико Търново мога да ти препоръчам салон Чар. Те ми правиха сватбената прическа, грима, педикюр и маникюр и бях изключително доволна. Преди това отидох естествено на пробен грим и прическа, занесох им снимки и им показах какво точно искам.

Била съм и в салон Crazy, но от тях не съм доволна. Гримьорката там "се е специализирала" в по-тежък, тип фолкаджийски грим, който на мен не ми харесва.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: април 17, 2016, 18:10:44 »

Аз също давам добри отзиви за козметичен салон Чар, но с уговорката, че сватбата ми беше преди почти 7 години.
Активен
Miss
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #354 -: април 18, 2016, 13:31:22 »

Благодаря ви . А за салон Чар на място ли ходихте или те идваха при вас. Аз лично не съм ги ползвала до сега . И също ориентировачно колко пари платихте за грима и прическата?
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: април 18, 2016, 13:39:52 »

Благодаря ви . А за салон Чар на място ли ходихте или те идваха при вас. Аз лично не съм ги ползвала до сега . И също ориентировачно колко пари платихте за грима и прическата?

Предлагат и двете услуги, в салона и вкъщи. Аз например запазих късно час и понеже беше по време на баловете, не се съгласиха да дойдат на адрес.

За пробен грим платих 20 лв, за гримът в деня 40, обаче както казах преди 7 години.
Активен
Pronovias_SP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47


One love, one dream:)


« Отговор #356 -: април 22, 2016, 21:15:10 »

Салон Чар идват и на място. На моята сватба -юли 2015 се разбрах с фризьорката и гримьорката да дойдат директно на място в хотела и да гримират мен и майка ми. Така наистина е супер удобно. Естествено за това се заплаща допълнително. Цената на прическата се движеше между 60 и 100 лева, като цената зависи от сложността. За грима не си спомням точната сума. Препоръчвам ти да им се обадиш по телефона и те ще ти обяснят всичко smile
Активен
ilonka_bonbonka
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #357 -: юни 24, 2016, 10:30:50 »

Здравейте момичета smile
Може ли малко информация за цената на грим при Никола Иванов, горе долу колко взима ?
Активен
ninii
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #358 -: август 20, 2016, 21:23:28 »

Здравейте момичета,
Спешно ми трябва препоръка за гримьор, защото моята се оказа, че заминава за чужбина. А сватбата е на 10 септмеври!!!
Тя ми препоръча нейна колежка, това е страницата й - https://www.facebook.com/Make-up-artist-Desislava-Zlateva-569160556581524/?ref=aymt_homepage_panel
Дали сте ползвали услугите й, защото ми се струва, че взима съмнително малко - 40лв с миглите и идването до вкъщи...  girl_impossible
Активен
lunichkataa
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #359 -: август 29, 2016, 13:23:36 »

Здравейте момичета,
Спешно ми трябва препоръка за гримьор, защото моята се оказа, че заминава за чужбина. А сватбата е на 10 септмеври!!!
Тя ми препоръча нейна колежка, това е страницата й - https://www.facebook.com/Make-up-artist-Desislava-Zlateva-569160556581524/?ref=aymt_homepage_panel
Дали сте ползвали услугите й, защото ми се струва, че взима съмнително малко - 40лв с миглите и идването до вкъщи...  girl_impossible

Мога с две ръце да ти препоръчам моята - https://www.facebook.com/AdelinaTsanevaMakeup/?fref=ts

Гримът ми беше перфектен и издържа до сутринта, а мацката е със страхотно отношение!
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines