Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:01:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът- 8 част  (Прочетена 158847 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: ноември 19, 2015, 10:23:25 »

И моите бяха цели, не на снопчета. Паднаха сами на следващия ден. Wink Не е необходимо дърпане и теглене. Бяха ми много удобно. Предполагам зависи от миглите и от слагането.
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: януари 06, 2016, 10:12:42 »

Здравейте момичета smile
Имаме ГОЛЯМ проблем с моята булка  angry
Поканена съм за кума в Кърджали, но аз съм от Русе, а булчето ми живее в София и не можем да намерим гримьор там. МОЛЯ ВИ МОЛЯ ВИИИИИИ за помощ и препоръка на някой гримьор в Кърджали или Хасково.
Благодаря предварително give_rose
Активен
bibio
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #332 -: януари 09, 2016, 16:33:15 »

Здравейте, момичета! ИСкам да Ви се похваля, че вече си избрах гримьорката и тя е страхотна. Казва се Виктория и е във Варна. Вече ходих на пробен грим и.... ме направи страхотна. Дори ми сложи снопчета, тъй като аз изобщо нямам мигли. Беше ми много удобно с тях и не падна нито едно. С две ръце я препоръчвам.
Активен
Elisaveta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #333 -: януари 14, 2016, 00:03:50 »

Здравейте, момичета! ИСкам да Ви се похваля, че вече си избрах гримьорката и тя е страхотна. Казва се Виктория и е във Варна. Вече ходих на пробен грим и.... ме направи страхотна. Дори ми сложи снопчета, тъй като аз изобщо нямам мигли. Беше ми много удобно с тях и не падна нито едно. С две ръце я препоръчвам.

Можеш ли да ми драснеш на лично съобщение координатите ѝ. Лошото е, че нашата сватба е точно по баловете и е много трудно човек да открие фризьор и гримьор. Аз имам уговорка с една много добра гримьорка, но може да ме вземе в 13-13:15... а сватбата е в 15 часа. Все пак трябва и да стигна до хотела, което особено по баловете и в през почивни дни - ще е ужас.

Благодаря предварително smile
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #334 -: януари 16, 2016, 09:55:09 »

Предполагам полезна информация за булките, които са били заинтересовани за грим (и прическа) от Слав- вчера ми отговори, че за тази година няма да предлага тази услуга. Тоест явно през 2016 няма да прави булки и т.н.
Пишеше, че нещо е посменил естественото на услугите/работата си и предполагам се е преориентирал само за списания или нещо подобно, не съм питала сега ама защоооо и т.н. smile
Активен
ilonka_bonbonka
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #335 -: февруари 16, 2016, 11:28:06 »

Здравейте на всички ! smile Това ми е първата публикация, но ви чета от много време.
Та без излишни обяснения....на кратко - Преди два дни мен и моя приятел ни поканиха за кумове и съм много щастлива. smile Сватбата ще е края на юли месец, но искам от сега да започна да си подготвям нещата, тъй като работата ми е доста натоварена и ми се очертават няколко по-дълги пътувания.
Още отдавна си бях казала, че ако някой ден се омъжа или бъда кума, искам гримът и прическата да ми бъдат направени от Слав, защото се възхищавам на работата му, но за съжаление той ми каза, че от тази година не поема никакви ангажименти в събота и неделя, а сватбата ще е в събота и той отпада като вариант. Моя позната ми препоръча Марио Костовски, който е и фризьор и гримьор и бих искала, ако някой има впечатления от неговата работа да сподели, а и също да ми препоръчате някой друг, но да прави и прическа и грим.
Ще се радвам да ми дадете някаква информация. smile
Активен
boldlady
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #336 -: март 05, 2016, 15:07:00 »

Здравейте на всички !  Това ми е първата публикация, но ви чета от много време.Имам нужда от малко помощ,тъй като ми предстои сватба юни месец в Боровец,бих искала да попитам дали знаете някои добър гримьор и фризьор :)Много балгодаря smile smile smile
Активен
paradise
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #337 -: март 14, 2016, 13:18:39 »

Здравейте! Може ли някой да ми препоръча гримьор/ка в София за нежен грим?

Бях на пробен наскоро, като си носих снимки на леко гримирани и нежни булки, обясних какво искам, обаче ме подчертаха твърде много (не само в моите очи!) с обяснението, че за булки така трябва "за да личи на снимките". Такъв тип грим обаче не ми допада (смятам, че ме състарява и не ми отива!) и сега бих желала да пробвам някой друг. Проблемът е, че сватбата наближава и тези, за които имах препоръки, са заети...  sad

Ако имате препоръка за някой ще съм страшно благодарна blush
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: март 15, 2016, 09:58:26 »

boldlady, моята сватба също ще е в Боровец, но още нямам наблюдения за гримьори и фризьори в Самоков. Препоръчаха ми салон за красота Елеганс - ще ходя на пробен през май и тогава ще мога да дам обективно мнение  girl_wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: март 16, 2016, 10:19:04 »

Здравейте! Може ли някой да ми препоръча гримьор/ка в София за нежен грим?

Бях на пробен наскоро, като си носих снимки на леко гримирани и нежни булки, обясних какво искам, обаче ме подчертаха твърде много (не само в моите очи!) с обяснението, че за булки така трябва "за да личи на снимките". Такъв тип грим обаче не ми допада (смятам, че ме състарява и не ми отива!) и сега бих желала да пробвам някой друг. Проблемът е, че сватбата наближава и тези, за които имах препоръки, са заети...  sad

Ако имате препоръка за някой ще съм страшно благодарна blush

Надя Сивкова, има страница в ФБ. Поздрави я от Еми, ако се сети че съм й била булка. smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: март 16, 2016, 12:18:11 »

Аз вече три години я препоръчвам - Ева Серева  give_rose
Активен
ilonka_bonbonka
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #341 -: март 31, 2016, 15:25:45 »

Аз вече три години я препоръчвам - Ева Серева  give_rose

pandapanda, би ли ми казала каква и е цената за грим (може и на лични) ? smile
Активен
ilonka_bonbonka
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #342 -: април 07, 2016, 16:01:17 »

Момичета моля ви препоръчайте ми някой, който прави и прическа и грим.
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #343 -: април 08, 2016, 22:10:01 »

Ами Анелия Кошарска може и грим и прическа.
Аз лично съм с нея само за прическата (гримът ще го прави Ева Серева), но знам ,че е доста търсена и за двете неща.
Не мога да покажа снимки, не съм била още на пробна, но мисля бая булки са били при нея.
Активен
prettygirl777
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #344 -: април 08, 2016, 23:37:33 »

Момичета моля ви препоръчайте ми някой, който прави и прическа и грим.

Още един глас за Анелия Кошарска. По-напред в темата съм споделила отзивите си от нейната работа в сватбения ми ден (на стр. 13) - директно цитирам.

"Здравейте на всички!   yahoo След като мина и моята сватба преди повече от месец, реших да се включа и аз, за да изразя мнения, тъй като аз самата планирах моята сватба в продължение на 8-9 месеца изцяло благодарение на този прекрасен форум  heart
Искам да благодаря на всички съфорумки, благодарение на които избрах най-подходящия професионалист за сватбен грим и прическа - Анелия Кошарска. Както и останалите момичета споделиха по-рано, тя е много усмихната, позитивна и много добре си върши работата. Бях на пробен грим и прическа в нейния апартамент, където с Ани пробвахме 2 грима и 2 прически, и така избрахме най-доброто за мен. В деня на сватбата  дойде на място при мен, което си е доста удобно, като аз й платих таксито в едната посока. Цените и на пробния грим и прическа, и на тези в сватбения ден са еднакви - по 40 лв всяка (т.е. общо 80 лв за двете). Отделно от това тя направи грим и прическа и на кумата (сестра ми) и на майка ми, като на тях им взе съответно по общо 50 лв и 40 лв за двете. Гримът и прическата и на трите ни издържаха от обяд до края на сватбения ден - към 3.30 ч сутринта.
С две думи - много съм доволна от Анелия Кошарска и смятам, че тя предлага изкл. професионални сватбени услуги на много добри цени, така че я препоръчвам на всички бъдещи булки   give_rose "

Писала съм за нея и в темата за прическите пак само суперлативи  good
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines