Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 09:29:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът- 8 част  (Прочетена 159777 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: май 28, 2015, 13:32:50 »

Някоя от вас ще си слага ли допълнително мигли? Питам, защото там където проверих, гримът включва и поставянето на мигли.  blush
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: май 28, 2015, 13:40:30 »

Аз за миглите много се чудя, никак, ама никак не ми харесват как стоят, самата идея за неестествено дълги и гъсти мигли не ми се нрави, пък ако ще и иначе да са много красиви и много добре поставени. Но май и при мен се включваха... Не знам, по-скоро ще ги откажа. Мисля, че имам задоволително дълги мигли и мога да мина без изкуствени. Ама като се познавам, ще ме принудят да си сложа, щото е "по-хубаво" и накрая ще съжалявам.  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: май 28, 2015, 14:08:28 »

Принципно аз имам доста дълги мигли, според всичко мои познати.. Според мен просто мога да си слагам спирала  pardon За абитуриентски и абсолвентския балове си слагах мигли.. И двата пъти няколко дни по-рано, на снопчета, защото реално имах нужда от слагане само в края, за да се придаде една свежест на погледа.. Ххаха не знам и аз как да го опиша  pardon Не ги усещах и за миг!!! За сватбата не знам дали ще си слагам.. Иска ми се  Yes Била съм, оообаче с цели мигли, твърдо НЕ..  ужасно неприятно и неестествено  NO
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: май 28, 2015, 14:25:28 »

Аз бих сложила само в края, за да стане по-изразителен погледа. Но не съм слагала никога цели мигли.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: май 28, 2015, 14:28:09 »

Бях ршила с цели мигли, защото има много хубави и когато се сложат добре, стои супер. Обаче сега се замислих за снопчета, едно от малкото неща, които не съм правила със себе си.
Който си е слагал, може ли да ми каже колко време издържат? Защото идеята ми е да ги сложа преди подписването - да кажем на 25 и да изкарат в добър вид до 20 на следващия месец?
« Последна редакция: май 28, 2015, 14:33:04 от Cerise » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: май 28, 2015, 14:29:04 »

аз бях с цели мигли изкуствени при това, не ги усетих. за хора с паднали клепачи и по затворени очи, имайте предвид че е чудесна възможност да изглеждат още по -прекрасно на снимките, специално smile . Окото изглежда по - отворено и изразително.  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: май 28, 2015, 14:33:43 »

Снопчетата изкарват и повече от месец, но е тегаво с миенето на очите... В общи линии е почти миене хахаха  pardon А ти си и с лещи, аз не бих си сложила цели мигли + лещи  blush
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: май 28, 2015, 15:06:22 »

Още не съм, от довечера хахаха Добре, че ме подсети. Ами ще пробвам тогава, имам си едни тука вкъщи, като свикна с лещите, ще ги залепя, да видя как ще ми е. А между другото ми казаха, че по никакъв начин не се отразява на къпане и миене на лице. Но ми казаха, че издържат и 3 седмици де...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: май 28, 2015, 15:28:44 »

Снопчетата ли? Няма как да не се отразява, те са с лепило.. Който ти го е казал не знам какво има предвид.. Миеш не падат на същия ден.. но определено експанзивно търкане, няма как да стане  nea В смисъл.. ограничаващо е, не е като да си миеш очите с твоите си.. На мен след 30-40 дни не ми падаха, аз си ги махнах, защото ми писна  pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: май 28, 2015, 18:06:38 »

Ако става на въпрос за мигли толкова дълги, колкото на поп фолк фуриите и аз бих се отказала, но за такива, които просто очертават още по-хубави окото, не бих.  smile Не съм много запозната дали са на снопчета или изцяло, но ще попитам. Най-много държа на очите от целия грим и затова ми дойде тази идея за миглите. Пък и като ми казаха, че гримът включва и това, направо си се зарадвах.  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: май 29, 2015, 07:31:29 »

Миме, ти кой избра за грим?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: май 29, 2015, 08:09:52 »

Тони, ами за прическа и грим първо реших да се насоча към Калин. Той ми ги обяснява тези неща.  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: май 29, 2015, 08:15:16 »

Грим - Калин?? Уха.. Смело решение, за косите съм чувала хубави неща, но за грим  nea pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: май 29, 2015, 08:50:00 »

Не си чувала хубави неща или не си чувала, че прави грим? huhhuh.gif
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: май 29, 2015, 08:52:17 »

Не съм чувала за грим изобщо.. Тия хора много лакомеят вече.. Ако може един човек всичко да прави  crazy Допитай се до Соня и до Нина Лакова.. Двете са имена в грима, не само във Враца, а обикалят цялата страна, тоя Калин ми е съмнителен с прическите, пък камо ли грим.. Знам, че е на настроения много, а и щом не си негова постоянна клиентка... Ти при кого ходиш принципно на фризьор?
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines