Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:36:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът- 8 част  (Прочетена 158819 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: май 20, 2015, 15:11:42 »

Много красив грим си избрала, аз също си пазя тази снимка, за да я покажа на гримьорката.
Професионалните гримьори използват специален грим, който издъжа по-дълго време от обикновения, а и го фиксират допълнително.
Помисли и дали искаш да имаш изкуствени мигли - цели или на снопчета. Оказва се, че тези, които се поставят косъм по косъм, трябва да се сложат по-рано заради лепилото.
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: май 20, 2015, 15:23:37 »

Наистина страхотен грим.
Колкото до изкуствените мигли, аз съм на мнение, че човек, който никога не е носил такива, не бива да рискува в деня на сватбата си. Но си е индивидуално за всеки де.
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: май 20, 2015, 15:33:17 »

Много красив грим си избрала, аз също си пазя тази снимка, за да я покажа на гримьорката.
Професионалните гримьори използват специален грим, който издъжа по-дълго време от обикновения, а и го фиксират допълнително.
Помисли и дали искаш да имаш изкуствени мигли - цели или на снопчета. Оказва се, че тези, които се поставят косъм по косъм, трябва да се сложат по-рано заради лепилото.

Със сигурност искам изкуствени мигли, но искам цели. Била съм със снопчета - не ми хареса особенно. Наистина момичетата, които не са слагали изкуствени мигли, трябва да опитат преди това. Моя приятелка е алергична към лепилото.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: май 20, 2015, 15:37:36 »

Снопчетата и тези, които са се слагат една по една, стоят далеч по естесвено.. Лично мое мнение..  pardon
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: май 20, 2015, 15:42:06 »

Снопчетата и тези, които са се слагат една по една, стоят далеч по естесвено.. Лично мое мнение..  pardon

Абсолютно е така, Тони. Но аз искам да бъдат по-изразителни и да се забелязват, тъй като това ще е акцентът на моя грим,  blum
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: май 20, 2015, 15:42:14 »

Ех, сега и искуствени мигли за проба трябва да си купувам! Добре,че се сещам от къде...
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: май 20, 2015, 15:44:34 »

Ех, сега и искуствени мигли за проба трябва да си купувам! Добре,че се сещам от къде...

Аз сигурно съм много заблудена, ама не ти ли ги дава гримьорът  shok
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: май 20, 2015, 16:16:34 »

По принцип да, но аз не съм слагала изкуствени мигли преди и май наиситна ще е добре да пробвам как ще ми понесат на очите.
Мен най-много ме притеснява, че цяло лято имам алергичен конюктивит от всичките полени и трябва си капя капки по 3 пъти на ден. Ама един ден може нищо да не ми стане...
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: май 20, 2015, 16:26:31 »

По принцип да, но аз не съм слагала изкуствени мигли преди и май наиситна ще е добре да пробвам как ще ми понесат на очите.
Мен най-много ме притеснява, че цяло лято имам алергичен конюктивит от всичките полени и трябва си капя капки по 3 пъти на ден. Ама един ден може нищо да не ми стане...

Нансита, дано да нямаш проблем smile Пробавай да си сложиш, за да видиш как е. След час-два се свиква с тях - в началото ти се струват супер тежки клепачите  blum, но после всичко си идва на място.
Аз ще трябва да сложа лещи (не виждам надалеч) и се надявам да не стане страшно от комбинация.
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: май 22, 2015, 13:14:36 »

След три дни неуморни опити от моя страна успях да се свържа с Джули  yahoo Тя ще ме гримира smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: май 22, 2015, 13:24:37 »

Поздравления, каква цена ти каза... Преди време бях питала тук, но никой не знаеше .. Чисто информативно ме интересува?
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: май 22, 2015, 14:09:41 »

Поздравления, каква цена ти каза... Преди време бях питала тук, но никой не знаеше .. Чисто информативно ме интересува?

Да ти кажа не се сетих да попитам за цената, но моя приятелка си прави сватбения грим при нея преди повече от година и каза, че е 80 лв. Мисля, че и сега цената е такава.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: май 22, 2015, 14:11:45 »

Много е добра, ако грима не ми го правеше мой познат, който набра голяма скорост на последък, щях да се насоча към нея  good
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: май 22, 2015, 14:17:33 »

Много е добра, ако грима не ми го правеше мой познат, който набра голяма скорост на последък, щях да се насоча към нея  good

smile И аз смятам, че страхотна и дори няма да си правя пробен smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: май 26, 2015, 19:27:09 »

вариант за грим и коса:
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines