Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:58:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът- 8 част  (Прочетена 158809 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: март 19, 2015, 13:52:22 »

Във Варна зная двама добри гримьора, единия от които съм използвала на абсолвентския бал. Той е и фризьор, като според мои лични наблюдения e по-добър в грима.. Обикновено гримира Галена като има участия в тази част на България.. На мен много ми допадна като гримьор и грима беше много издръжливв.. Работи нас Зимния Час Пик, ако го знаеш къде е.. Там имаше и една сграда нещо държавно беше, ама съм забравила какво беше точно..  crazy Булевардът мисля беше Цар Борис smile

Другото е салон, но ми избяга името.. Намира се зад Винса, но те от много рано им свършват часовете... Иначе са няколко момичета .

Ще пусна номер на първия по-късно, но ти можеш и в Темата за Сватба във Варна да пишеш  good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: март 19, 2015, 13:58:17 »

0896356887 Макс - Дано ти допадне  good
Активен
Future_Bride
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #227 -: март 19, 2015, 14:02:34 »

Във Варна зная двама добри гримьора, единия от които съм използвала на абсолвентския бал. Той е и фризьор, като според мои лични наблюдения e по-добър в грима.. Обикновено гримира Галена като има участия в тази част на България.. На мен много ми допадна като гримьор и грима беше много издръжливв.. Работи нас Зимния Час Пик, ако го знаеш къде е.. Там имаше и една сграда нещо държавно беше, ама съм забравила какво беше точно..  crazy Булевардът мисля беше Цар Борис smile

Другото е салон, но ми избяга името.. Намира се зад Винса, но те от много рано им свършват часовете... Иначе са няколко момичета .

Ще пусна номер на първия по-късно, но ти можеш и в Темата за Сватба във Варна да пишеш  good

Благодаря много за помощта smile
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #228 -: март 19, 2015, 14:05:29 »

За София - Слав give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: март 19, 2015, 14:16:29 »

Future_Bride, точно Маскара се казваше салона, за който говоря в района на ВИНС. Видях, че в темата са ти го казали  good
Активен
Future_Bride
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #230 -: март 19, 2015, 16:02:59 »

Future_Bride, точно Маскара се казваше салона, за който говоря в района на ВИНС. Видях, че в темата са ти го казали  good

Пробвах да запиша час, ама малко се разминаваме с пътуването ми до Варна. Мерси все пак good
Активен
sarnichka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: март 19, 2015, 17:41:45 »

Много ви моля препоръчайте ми гримьор в Перник.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: март 20, 2015, 08:53:38 »

Future_Bride , опитай при Макс, много е добър  good
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: март 20, 2015, 10:02:36 »

Аз да си подбутна питането - гримьор/фризьор за Търново?
Активен
taratorche
Ентусиаст
**
Публикации: 62



« Отговор #234 -: март 21, 2015, 17:03:18 »

айде и тук да се разпиша, днес в магазина на мак ме гримираха, много съм доволна от червилото след хапване и пийване още си е тук, праймера ок - въпреки че моя си праймер на др марка докарва по- добър резултат - или може би аз слаагам по-щедро не знам  pardon коректор, бронзър, блъшър и хайлайтър: коректор - без забележка, бронзър идеален цвят, блъшър мисля,че ако се подсили ще е също перфектен, хайлайтър по-скоро съм пробвала по-добри ....а и не ми хареса, че използват сенки за веждите, вместо молив за целта.
Като цяло добре, сега ще гледам дали ще се изприщя, че съм с много чувствителна кожа и много малко продукти остават без последствия ( номер 7 - хипоалергични, англ марка  heart ).
Имам обаче въпросче към вас:
За проф грим за снимки (както за деня на сватбата) някой може ли да подшушне някакви фиксатори слагат ли се накрая ? сори ако е въпроса е тъп, но не зная и се чудя  huhhuh.gif
Знам само за инвизибъл пудра каквато имам и не бих казала, че съм забелязала изключителна разлики с и без нея. Мнения?
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: март 21, 2015, 21:11:51 »

Аз да си подбутна питането - гримьор/фризьор за Търново?
Стельо там ли се подвизава още? Пробвай го.
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #236 -: март 26, 2015, 08:44:02 »

Някой може ли да ме ориентира Слав колко горе-долу взима за грим/прическа? Много го хвалят, но се чудя има ли смисъл да му звъня или ще ме одръсти 300лв :-D По хотели ходи ли :-)
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: март 26, 2015, 09:28:21 »

Всички пишеме за този и онзи гримьор. Исках да попитам когато разговаряте с гримьора, питате ли го с каква козметика работи.? Ваш крем ли ще слагате или ще се доверите на него.?
Активен
Future_Bride
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #238 -: март 26, 2015, 12:04:49 »

Всички пишеме за този и онзи гримьор. Исках да попитам когато разговаряте с гримьора, питате ли го с каква козметика работи.? Ваш крем ли ще слагате или ще се доверите на него.?

И мен ме интересува този въпрос. Има ли опция ние да предоставим част от козметиката, от която сме доволни, или той/тя стриктно работи само със свои продукти?
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #239 -: март 26, 2015, 12:40:06 »

Повечето си работят със собствени гримове, не се доверяват на друга козметика.  Свеки е гримьор и знам колко държи на качеството на материалите .
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines