Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 18:28:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът- 8 част  (Прочетена 159507 пъти)
 
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #195 -: септември 24, 2014, 19:17:30 »

Прекрасни впечатления имам от Слав, целият ми разказ за него е тук, да не се повтарям.
Активен
LoveMeAgain
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


« Отговор #196 -: октомври 26, 2014, 01:05:39 »

Аз ходих преди сватбата на пробен грим в Инглот - казах, че искам прозрачен и свеж, лек и неутрален грим. Натрупаха ми доста грим, при което кожата ми изглеждаше по-груба отколкото всъщност е, а аз имам хубава кожа. Иначе за очите много добре се справи момичето, което ме прави, хубаво ги подчерта и пробвахме едни мигли, които съм купувала от там, но никога не бях слагала. Харесах се с миглите, но някак може би защото не съм свикнала да се виждам така, не се почувствах като да приличам на себе си. После доста ми пречеха на очите - имах чувството, че имам някакви решетки и не ги изтърпях много дълго. И така реших на сватбата да съм без изкуствени мигли.

На самата сватба ме гримира Ева Николова. Разбрах, че работи в телевизията, но не това ме накара да се спра на нея, а препоръката, която дойде от фризьорката ми. При нея не съм ходила на пробен грим, просто се доверих на препоръката. Ева постигна точно каквото исках Bravo - да съм най-красивата, но да не си личи, че съм гримирана smile На всеки етап от гримирането ме караше да се погледна и да кажа - до тук добре ли е, да сложим ли още малко от това и т.н., изобщо много внимателна и прецизна. Кумата също се възползва от нейните услуги и гримът й също беше много добър.
Активен
ninsy
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #197 -: ноември 30, 2014, 22:23:52 »

Здравейте! Страшно много се колебая между двама гримьори Никола Иванов и Аделина Цанева!Ще съм много благодарна, ако някой е ползвал услугите им да се похвали или оплаче  smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: ноември 30, 2014, 22:54:15 »

Здравейте! Страшно много се колебая между двама гримьори Никола Иванов и Аделина Цанева!Ще съм много благодарна, ако някой е ползвал услугите им да се похвали или оплаче  smile
И двамата са много талантливи и не взимат скъпо.
На моминското парти се правих при Аделина,а за сватбата при Ники.
Ники ми е по-близък и си го обичам като приятелче и е много готин и свестен.
Ади също е адски добричка и сладка. И с двамата според мен няма да сбъркаш.
smile
Активен
ninsy
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #199 -: декември 01, 2014, 00:45:40 »

Много благодаря за бързия отговор  give_rose предполагам качеството на грима и при двамата е на високо имам в предвид издържа дълго време?
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: декември 01, 2014, 10:21:51 »

Много благодаря за бързия отговор  give_rose предполагам качеството на грима и при двамата е на високо имам в предвид издържа дълго време?
Няма проблем.  give_rose Тук сме,за да си помагаме.
Грима за сватбата от Ники издържа цял ден до вечерта и след като свърши сватбата. Само гланц съм си слагала понякога.
На Ади грима също издържа за цялото време,в което беше моминското парти.
И двамата имат различен стил и са готини. Просто ти сама вече трябва да си прецениш.
На мен лично Ники повече ми харесва и по-често ме е гримирал и съм свикнала с него,но на теб може и Ади повече да ти допадне като стил.
Най-лесния начин е да ги пробваш и двамата. Поне според мен..  good Успех!
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: февруари 01, 2015, 14:55:05 »

Дами, аз съм с очила и сега (и без сватба) си мислех да поръчам лещи, вече съм сигурна, че ще го направя скоро, за да имам време да свикна. Някой друг със сходни терзания или съвети?
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: февруари 01, 2015, 16:57:57 »

Cerise, аз също съм с очила по принцип, но за сватбата ще бъда с лещи.
Преди съм носила лещи, не е проблемно, но след цял ден с тях, очите се уморяват повече отколкото с очилата. Ползвала съм едни овлажняващи капки - изкуствена сълза, но те ме притесняват малко, понеже при самото поставяне винаги потичат 1-2 капки по очите и лицето и си представям вече как ми се размазва гримът.... но ще го изкомбинирам някак ;(
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: февруари 01, 2015, 17:14:42 »

При мен не е такъв проблем, защото пред деня ще съм си с очилата, чак към 7 вечерта, когато в нашия случай започне всичко, ще ги сложа. Мисля, че няма да изсъхнат и а се уморят за няколко часа.А иначе гримът мисля да ми го правят, когато вече съм ги сложила. smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: февруари 02, 2015, 16:47:13 »

оpice, гримьорите използват доста хубави гримове. Повечето са водоустойчиви. Но все пак поговорете с гримьора и обсъдете проблема. Някои момичета са споделяли, че им дават малко пудра и фон дьо тен, с които да тушират евентуално проблеми.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: февруари 02, 2015, 19:35:11 »

Абсолютно, няколко пъти са ми правили професионален грим до сега и са ми давали винаги пудра, да оправя положението евентуално, ако се наложи (не ми се е налагало за щастие). Само при грима от бала, нямах нищо като жокер, но нямах и нужда, което за бал си беше истинско чудо  danceg
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: февруари 03, 2015, 09:33:17 »

ЙееееЙ! Обадиха ми се от салона да ми потвърдят, че ще могат да ме поемат на 20.06 за грим и прическа!  yahoo
Повод да празнувамеее... Torte CHEERS
Активен
Shusha_sf
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #207 -: февруари 06, 2015, 02:57:54 »

Момичета, моля ви, ако знаете кажете цените на всички гримьори....Джулия Ангелова, Слав, Аделина Цанева и т.н blum smile
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: февруари 06, 2015, 11:45:30 »

Дами, аз съм с очила и сега (и без сватба) си мислех да поръчам лещи, вече съм сигурна, че ще го направя скоро, за да имам време да свикна. Някой друг със сходни терзания или съвети?

Ще се родиш с лещи smile
Само трябва да ги вземеш поне месец предварително, в началото се слагат за по малко, примерно 1я ден за 1 час, 2я ден за 2 часа, третия ден три и т.н. докато стане цял ден.
Но си имаш периферно зрение /ако си с голям диоптър като мен разликата е огромна/, слънчеви очила се  носят без проблем, че и гримът изглежда другояче без очила.
Препоръчвам ти повечко вода /моите са с 55%, никога не взимам с по-малко/, едномесечни. Комплект такива асферични е около 20-24 лв, разтворите са 7-8  лева, стигат също за месец. Има и по-скъпи разбира се, но аз лично с българския разтвор най-добре се справям.
И никога, ама никога не си лягай с лещи. На сутринта може и да няма проблем, но може да стане и мноого грозно  shok.
В началото е трудно, особено слагането  и махането, по половин час на око ми отнемаше, но свикнеш ли, е песен smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: февруари 06, 2015, 12:07:10 »

Сега се сещам една история с лещи..
Моята кума е с висок диоптър и реши от очила да мине на лещи, понеже редовно си чупеше очилата като тинейджър. Дойде време да й слагат лещите и ме повлече с нея за кураж. Били сме на по 15-16г.
Та, стоя си с гаджето в чакалнята, минават 10 мин, 20 мин- нея никаква я няма. По едно време излиза докторката и ме вика вътре. Влизам аз, гледам как сестрата й държи главата с 1 ръка, с другата й хванала горния клепач, а докторката дръпнала долния клепач и с другата ръка се мъчи да й сложи лещата. А оная девойка докато усети, че се приближават и се разтреперва цялата, окото й започва да шава...пълен цирк. след 40 мин борба й сложиха и двете лещи и ни пуснаха да си ходим.
Шоуто се повтори на следващия ден вкъщи, когато дойде да й слагаме лещите пак. Накрая се изнерви и се научи да си ги слага сама. След 1 седмица си бъркаше в очите както аз мога да си бръкна в носа! biggrin
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines