Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 07:38:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът- 8 част  (Прочетена 159773 пъти)
 
iva87
Новак
*
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: август 15, 2014, 19:09:27 »

Здравейте и от мен.Включвам се,ако мога да бъда полезна на някоя бъдеща булка.Моят грим беше дело на Цецо Андреев от салон "Ile de Jardin"-София.Определено бих му се доверила отново. smile


* _MG_9514.jpg (74.72 KB, 420x279 - видяно 5233 пъти.)
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #181 -: август 15, 2014, 19:12:32 »

За миглите - моите не бяха снопчета, а цели. Аз бях малко против, за да не изглеждам като кукла, но добре се получи. Махнах си ги като си почиствах грима smile А за косата - може малко странно да звучи, но моят фризьор ме беше предупредил, че не трябва да ми е измита и супер чиста косата, защото кокът нямало да се получи , тъй като косата ми била "жива, гъста и непослушна"  pardon по - добре питай според мен твоя фризьор какво ще каже по въпроса.
Активен
helennna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #182 -: август 16, 2014, 19:12:58 »

Идеята ми беше предварително да ми поставят снопчета, но той ми каза, че ако не си слагам по принцип няма нужда, защото ще го направи на място без проблем, затова и времето малко ме притеснява, но ще му се доверя все пак има опит и трябва да е наясно предполагам.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: август 17, 2014, 13:00:41 »

Моята гримьорка каза, че отнема много време и че върху тях не се слагала спирала pardon Аз нищо не разбирам от грим, но накрая си се харесах и с цели мигли, макар че никога не нося.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: август 18, 2014, 22:11:04 »

Аз мисля, че това "което отнема много време" са миглите, които се поставят "косъм по косъм". А "снопчетата" доколкото знам са 3-4 миглички, "сглобени" заедно, които се поставят, както изкуствените мигли, по време на грима.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #185 -: август 19, 2014, 08:46:20 »

Аз лично имам цели мигли. На сватбата не съм ги слагала, но по други поводи си ги нося. Слагам спирала върху тях, за да ми се хомогенизират с моите си мигли. Това си е мой си метод на гримиране, а професионалистите си знаят дали да слагат спирала или не. Снопчетата също отнемат време, но всичко е въпрос на практика на гримьора. Някои хора трудно слагат и очна линия, но при повече опити това става с по 1-2 движения.
Radiant, много е важно косата да се мие според прическата. Ако е кок, наистина не трябва да е прясно мита. Повечето фризьори дори викат ден преди датата, за да измият косата в салона например. Най-добре е те да те мият, защото виждат какво правят, а ти в старанието си можеш да я премиеш и да стане доста хвърчаща и трудна за обработка.
Активен
gerinceto_gm
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #186 -: август 19, 2014, 09:41:23 »

В неделя бях на пробен грим и прическа при Слав  yahoo.
За миглите - не сме слагали изкуствени понеже той искаше първо като ме гримира да сложи спирала и тогава да преценим дали ще има нужда. Според него имам дълги мигли за моя клепач, но каза, че ако искам в самия ден може да сложим. Той ползвал такива, които са цели, но стояли естествено, понеже се удължавали към края на окото.

Питах го и за косата, понеже моята беше току-що измита. Отговорът беше - единственото, което искам е да си със суха коса, да не губим време да се сушим. Попита ме - "Ще се чувстваш ли комфортно, ако не си с чиста коса?" "А, ако корените са ти се омазнили, какво правим?" shok

В крайна сметка уточнихме какво искам за сватбата, а в неделя - експериментирахме. Понеже бях на сватба ми направи много интересен кок и опушен грим. Издържаха без да мръднат от 10 сутринта до 2 през нощта, когато аз си изтрих грима. Bravo Bravo Bravo Bravo
Активен
helennna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #187 -: август 19, 2014, 12:50:33 »

gerinceto_gm искам да те питам с какви впечатления си от Слав, тъй като се разбрахме с него да не ходя на пробни грим и прическа и ми е малко нервно така предсватбено, дали ще изглеждам както искам. Искам да те питам за самата основа на лицето стана ли хубаво, защото моята кожа не е перфектна, а ми се иска основата да е идеална Wink))
Активен
gerinceto_gm
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #188 -: август 19, 2014, 13:40:18 »

супер доволна съм  Bravo Bravo Bravo А и през последните 2 месеца бях на професионален грим още 2 пъти. Мога да заключа - той се справи перфектно  good

П.С. Писах ти на лични повече подробности
Активен
van4oni
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #189 -: август 19, 2014, 14:25:54 »

Здравейте,
да попитам и аз нещо за Слав, знаете ли дали поема ангажименти извън София, тъй като аз живея близо до София и ще ме взимат от вкъщи, а не ми се иска да идвам до тук за грим и да се връщам обратно  pardon
Активен
gerinceto_gm
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #190 -: август 19, 2014, 14:40:39 »

Най-добре звънни да го питаш лично. Предполагам, че ако е свободен на твоята дата ще се съгласи, като си включи транспортните разходи (таксито). За да си сигурна обаче го питай лично. Успех  good
Активен
van4oni
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #191 -: август 19, 2014, 15:46:48 »

Много благодаря, задължително ще му се обадя, а и до датата имам още 8 месеца  smile
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #192 -: август 21, 2014, 19:03:43 »

Аз също се интересувам като цяло гримьорите дали поемат ангажименти извън София. Не е и близо, та това с таксито ми прозвуча убийствено.     nea
Ние живеем в София, но сватбата няма да е тук, а там, където ще бъде, не мога да нямеря НИКАКЪВ гримьор.  sad
Активен
prettygirl777
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #193 -: септември 17, 2014, 20:35:15 »

Здравейте на всички!  danceg След като мина и моята сватба преди повече от месец, реших да се включа и аз, за да изразя мнения, тъй като аз самата планирах моята сватба в продължение на 8-9 месеца изцяло благодарение на този прекрасен форум  heart
Искам да благодаря на всички съфорумки, благодарение на които избрах най-подходящия професионалист за сватбен грим и прическа - Анелия Кошарска. Както и останалите момичета споделиха по-рано, тя е много усмихната, позитивна и много добре си върши работата. Бях на пробен грим и прическа в нейния апартамент, където с Ани пробвахме 2 грима и 2 прически, и така избрахме най-доброто за мен. В деня на сватбата  дойде на място при мен, което си е доста удобно, като аз й платих таксито в едната посока. Цените и на пробния грим и прическа, и на тези в сватбения ден са еднакви - по 40 лв всяка (т.е. общо 80 лв за двете). Отделно от това тя направи грим и прическа и на кумата (сестра ми) и на майка ми, като на тях им взе съответно по общо 50 лв и 40 лв за двете. Гримът и прическата и на трите ни издържаха от обяд до края на сватбения ден - към 3.30 ч сутринта.
С две думи - много съм доволна от Анелия Кошарска и смятам, че тя предлага изкл. професионални сватбени услуги на много добри цени, така че я препоръчвам на всички бъдещи булки  give_rose
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #194 -: септември 21, 2014, 18:44:15 »

Здравейте и от мен отново ! Вече две седмици след сватбата ни реших да споделя мнението си моята гримьорка. Наех Кристина от маскара мейк ъп студио - Варна.  Не само тя, но и всички момичета са супер. Тъй като бях я ангажирала за 6 момичета - грим. Справи се повече от супер, да не говорим че бяхме готови 2 часа предварително, което беше супер за снимките и видеото. Цената й също е добра. Препоръчвам горещо.
И по повод няколко странички назад, когато една съфорумка не беше очарована от нейното държание на пробния грим - мое мнение е - нямам намерение да ставаме първи дружки с хората, които наех да ми свършат дадената работа. Хората в този бранш трябва да са професионалисти, а не да фамилиарничат. Важното е човекът да ти свърши работа и, това което обещал като ангажимент да поеме. Момичетата от това студио определено го правят !
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines