Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 01:02:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът- 8 част  (Прочетена 159481 пъти)
 
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #135 -: юни 27, 2014, 09:57:41 »

ivanjelina, точно такива мигли бях загледала - единични, отнема 3 часа слагането, супер качествени (уж), супер скъпи (като за мигли поне)... Но дори за тях четох и лоши отзиви blush Осъзнавам, че от всеки продукт има недоволни, което не значи, че е некачествен... но не ми се експериментира преди сватбата... А така ми се искаше, но съм си шубе и ще пропусна...
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #136 -: юни 27, 2014, 12:31:00 »

ivanjelina, точно такива мигли бях загледала - единични, отнема 3 часа слагането, супер качествени (уж), супер скъпи (като за мигли поне)... Но дори за тях четох и лоши отзиви blush Осъзнавам, че от всеки продукт има недоволни, което не значи, че е некачествен... но не ми се експериментира преди сватбата... А така ми се искаше, но съм си шубе и ще пропусна...

Тези мигли ги предложи mina smile. Звучът като доста интересен вариант, но аз с мойте алергии не смея и да си помисля за тях. И без никакъв грим се събуждам почти всеки ден с подути и червени очи. sad
А онзи ден на работата ми идва едно момиче - перфектна, като изрисувана, (а без грим), красива като кукла, с едни очи невероятни...И ми вика, как да си махна торбичките под очите, сватбата ми е след 3 седмици?? Щях да падна, казвам ви. Всеки луд с номера си. Къде ги видя, бе жена?! торбички...хаха. Ела ме виж мен с анти-хистамина и милионите хапчета. Всеки ден съм като след мач с Майк Тайсън.
Май наистина изкрейзваме булките, като наближи събитието! Wink
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #137 -: юни 27, 2014, 13:04:44 »

Хаха май да... всеки луд с номер(ата) си...

Никога няма да се харесаме на 100%, нито пък всички околни ще ни харесат безрезервно... колкото и да стараем и пари да пръснем.

Пресен пример от жълтите колонки - сватбата на Ким К. и Канйе... Ами роклята й отзад беше прекрасна, но отпред беше като гигантски лигавник... А средния зализан път на иначе така хубавата й коса също беше не особено прекрасен... Но тя сигурно много си се е харесвала. А сигурно се е шашкала за неща, които на околните са им се сторили хубави....
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юни 27, 2014, 13:11:58 »

 Offtopic Radiant, роклятаи прическата на Ким (от последната й сватба  blum) са ужасителни. Толко пари, толко ситлисти и накрая такава гняс.  sad
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юни 27, 2014, 13:47:29 »

Хаххааха, напълно съм съгласна с вас относно Ким К.
Аз да се върна на миглите хаха та, първо - има няколко вида - "изкуствени" (почти пластмасови), от коприна и от натурален косъм. Аз не бих си сложила от натурален косъм, като се знам каква съм... С екстеншъни на косата издържах 2 месеца с триста зора и казах, че чужда коса на главата си няма да сложа повече. Пластмасовите... ами, хората с чувствителни очи предполагам, че ще ги усещат леко груби, въпреки че са дости фини и леки. По мое мнение от коприна са най-удачния вариант, тъй като са леки и изключително фини. Разбира се, по-скъпи са, но в крайна сметка всеки си преценява.
Относно отзивите - не зная кой, какво и къде е споделял, но не забравяйте, че се изисква специална поддръжка, която ние самите трябва да полагаме вкъщи, за да запазим изкуствените си мигли залепени за по-дълго време. Не на последно място - от изключителна важност е качеството на лепилото! Има и специални лепила за чувствителни очи (които според мен е най-добре да се използват и за нечувствителни очи). Това не означава, че се решава проблема с алергиите!  Wink
Все пак ако някой е от София и реши да се допита до професионалист, на ЛС мога да ви дам контактите на едни девойки - те бяха едни от първите в България, които започнаха да предлагат този тип мигли.
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #140 -: юни 27, 2014, 16:24:15 »

За съжаление отзивите бяха точно за копринените мигли... мацката беше ходила при добър специалист, марката на миглите беше световноизвестна, материалите качествени, домашните грижи правени...

Мисълта ми е, че дори с най-висококачествените продукти/процедури и усилия гаранцията не е 100% (то няма и как да е), а аз прочета ли дори само 1 негативно мнение и веднага си създавам едно на ум и не мога да се пречупя да рискувам (дори рискът да е малък).... поне не преди сватбата... може би по-нататаък ще пробвам, защото хубави мигли винаги са ми били мерак...
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #141 -: юни 28, 2014, 03:19:41 »

За гореспоменатата сватба и аз да се включа, че язък им за парите и за всичко! Скромните булки какви чудеса правят от нищото направо, а тези, които 'могат' всичко, пълна излагация. Аз и от мега раздуханата кралска сватба в Англия бях много разочарована, не ме впечатли ни рокля, ни грим, ни нищо. Даже според мен на 'принцесата' грима я състаряваше много.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юли 02, 2014, 20:05:19 »

Момичета, по мое мнение Ким К. просто е искала да изненада всички с вида си и е заложила на по-семпла визия. Доколко самата визия е успешна е въпрос на мнение (както съм писала по-долу на мен също не ми харесва) и както каза Radiant "тя сигурно много си се е харесвала".
Аз да споделя сега моята идея за моят сватбен грим. Като цяло мисля да се доверя изцяло на гримьорката ми. От всички коментари, които изчетох е страхотен професионалист и е много добра в това, което прави! Мисля само да я насоча леко в цветовете на сенките - тъй като сватбата е в лилаво ми се иска сенките ми да са в тон... Миналата седмица ходих на един уъркшоп за грим и използвах точно такива цветове (без да искам!) и останах доста учудена, че всъщност тези цветове стоят много добре на кафявите ми очи! Също така пробвах и едно червило на L'Oreal - Capuccino. Много ми хареса! Аз по принцип харесвам по-семпли червила и гланцове (кожата ми е с леко жълт отенък и предпочитам цветове в по-оранжевата гама; не мисля, че розовите червила ми стоят добре), но това много ми допадна - светличко е, нещо от сорта на бледо кафяво, но с лек розоват перлен блясък. Мисля да потърся някакъв такъв подобен цвят на MAC и ако намеря направо ще си купя, за да се подготвя smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юли 02, 2014, 22:54:30 »

Аз имах изкуствени мигли на сватбата, но не от снопчета, а цели.
Бях си купила снопчета, но не знаех, че трябва да ходя да ми ги лепят предварително специално Girl_hide Така е, който не се гримира.

На самият ден гримьорката ми обясни каква е работата и каза, че ако искам ще ми сложи снопчетата, но е нетрайното лепило (само такова имаше) и също ми обясни, че върху тях не се слата спирала pardon В краина сметка с изкуствените мигли (които бях много против преди това) се харесах много, а и гостите твърдяха през цялото време, че съм неотразима и приличам на холивудска звезда  pardon Въпрос на вкус, но аз не съжалявам.

Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #144 -: юли 03, 2014, 12:01:10 »

Mina, и аз се изненадах, че на моите сини очи кафяв грим стои невероятно. Всъщност доста от професионалните гримьори съветват да използваме цветова гама, обратна на очите ни. Поне при мен това още повече подчертава сините очи. Както и при теб кафявите.
Аз още се колебая за червилото. Гримьорката ми иска да съм с кафяво на очите и прасковено червило. Пробвах вкъщи и стои страхотно. Но се притеснявам да не ми се губят съвсем устните така. Особено за снимки, усмивки и т.н. Аз съм много бледа и ми отиват силни червила, всичко червено и розово.
Ще го мисля....
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юли 03, 2014, 13:10:08 »

ivanjelina, аз обожавам прасковени цветове! Не познавам тена ти, но имайки предвид, че сватбата би е дневна мисля, че гримьорката ти е направила добър избор. Не разбирам защо смяташ, че ще ти се губят устните - цветът е много свеж, и ако наистина си със светла кожа би следвало да контрастира, но семпло и нежно.
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #146 -: юли 10, 2014, 09:52:25 »

Извинявам се, че ще се повторя, писах вече и в темата за прическите give_rose

Момичета, може ли идеи за фризьор/гримьор (2 в 1) за София, който ходи по домовете... Не е нужно да е от супер висок клас... обмислям да има 2ри такъв човек, който да направи мама и 2 приятелки докато мен също ме подготвят...
Активен
dementia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #147 -: юли 11, 2014, 22:19:49 »

Здравейте момичета! Може би отговора на въпроса ми е разискван много пъти назад в темата,но нямам време да чета а спешно ме интересува. Та интересува ме гримьор в Бургас,който да работи добре и на нормални цени.моля помагайте!
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #148 -: юли 20, 2014, 02:59:51 »

mina, ами може би зависи от тена и кожата на самия човек....не знам. Онзи ден бях на пробно гримиране в тези тонове, кафяво и прасковено, и не се получи хич. В смисъл, стана красиво, гримьорката направи всичко като на сниката, която й дадох, но в крайна сметка се получи супер бледо и ежедневно. Изобщо не става за сватба. И реших като ида в София да кажа на пробния грим да ме прави каквото си иска, и само ако не се харесам, ще мисля нещо друго.
Не знам дали споменах, но си намерих уникалната спирала! За всички дами с чувствителни очи и алергии, слушайте! Green People - http://www.greenpeople.co.uk/volumising-mascara-black-7ml . Уникална е! Направо ми заспа на очите, никакво дразнене и зачервяване. И не се размаза цял ден! Даже като се прибрах вкъщи му ударих един як рев, и от нерви и какво ли не, и също да я тествам - не мръдна! Крокодилски сълзи лях, не се помръдна, спиралата е трепач. А и много хубаво ги оформя, реши ги и дава обем на миглите. Голям късмет, че я намерих!  Bravo
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юли 24, 2014, 13:58:49 »

ivanjelina, определено си зависи от тена на кожата. Аз съм по-жълтакава и розовите цветове не ми стоят особено добре, и прасковено-оранжевите ми прилягат повече.
Иначе аз си купих червило и молив за сватбата. Червилото е Fabby, моливът Dervish, и двете на M.A.C. Като ги пробвах обаче после обаче ми се стори, че не стоят точно както си ги представях, но пък тогава нямах никакъв друг грим... Като ги пробвам с грим на лицето пак ще изкажа мнение ;-)
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines