Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 17:29:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът- 8 част  (Прочетена 159996 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #120 -: юни 24, 2014, 13:49:05 »

vania_kk, прическата и гримът на lorka88 са дело на Дора Станкова от фризьорски салон "Ивета" в гр. Ахелой. Опитай да намериш координати (аз такива нямам), но разстоянието между Несебър и Ахелой е 10 мин., не е като 3-4 часа. И дано се справиш с премеждието ГРИМ! Успех!
« Последна редакция: юни 24, 2014, 13:51:28 от nadelina88 » Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #121 -: юни 24, 2014, 17:20:07 »

Благодаря, че ме успокояваш smile
Писах ѝ преди около 3 седмици, но тя така ѝ не ми отговори  sad
vania_kk Къде си ми писала, аз съобщения от теб нямам  huhhuh.gif Освен това още на 05.05 съм ти писала тук в тази тема кой е салона. Така или иначе, както nadelina_88 и milenkata са ти казали, моята сватба също беше в Несебър. И прическата и грима ми бяха направени от Дора Станкова във фризьорски салон "Ивета" в Ахелой.  Телефонът им е 0889443882, fb: https://www.facebook.com/fr.salon.iveta?fref=ts. Аз лично съм изключително доволна и впечатлена, Дора е много готина, работи с още едно момиче, много бързо и крайният резултат беше по-красив дори от това, което сама си представях. Салонът е в Ахелой и пътят с кола от Несебър беше около....7 минути Wink Въобще не се притеснявай, а се обаждай. В темата ми (сватбата на lorka88) можеш да видиш малко снимки, по-скоро на прическата, отколкото на грима, защото още си чакам професионалните снимки, а на тези, които съм качила гримът не си личи толкова. Ако имаш някакви други въпроси относно сватбата в Несебър, можеш да ми пишеш и там, ще се радвам да ти помогна. Успех!
Активен
vania_kk
Ентусиаст
**
Публикации: 52


« Отговор #122 -: юни 24, 2014, 19:24:15 »

vania_kk Къде си ми писала, аз съобщения от теб нямам  huhhuh.gif Освен това още на 05.05 съм ти писала тук в тази тема кой е салона. Така или иначе, както nadelina_88 и milenkata са ти казали, моята сватба също беше в Несебър. И прическата и грима ми бяха направени от Дора Станкова във фризьорски салон "Ивета" в Ахелой.  Телефонът им е 0889443882, fb: https://www.facebook.com/fr.salon.iveta?fref=ts. Аз лично съм изключително доволна и впечатлена, Дора е много готина, работи с още едно момиче, много бързо и крайният резултат беше по-красив дори от това, което сама си представях. Салонът е в Ахелой и пътят с кола от Несебър беше около....7 минути Wink Въобще не се притеснявай, а се обаждай. В темата ми (сватбата на lorka88) можеш да видиш малко снимки, по-скоро на прическата, отколкото на грима, защото още си чакам професионалните снимки, а на тези, които съм качила гримът не си личи толкова. Ако имаш някакви други въпроси относно сватбата в Несебър, можеш да ми пишеш и там, ще се радвам да ти помогна. Успех!

Благодаря ти!! Явно аз съм допуснала грешка при пращането на ЛС, за което се извинявам. Още утре ще им звънна!!
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #123 -: юни 25, 2014, 20:09:20 »

Ваня, успя ли да се свържеш  girl_wink
Активен
vania_kk
Ентусиаст
**
Публикации: 52


« Отговор #124 -: юни 26, 2014, 10:02:57 »

Ваня, успя ли да се свържеш  girl_wink
Да, благодаря ти Лорка  Wink Имам записан час за 02/08. Грим 30 лв, прическа 60. Пробни по 20 лв. Качвам снимка на това, което съм харесала smile Уговорихме се, когато отиваме към Несебър през Юли да й се обадя за пробите.
 Offtopic Искам да ви споделя, че тотално съм изнервена вече, искам този ден да минава.... crazy не знам защо се чувствам така, но има дни, в които не мога да си намеря място от нерви....


* wedding-makeup-my-dream-wedding-pinterest.jpg (51.93 KB, 620x930 - видяно 387 пъти.)
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #125 -: юни 26, 2014, 10:24:41 »

Vania_kk, страхотен грим си си избрала, много е красив. Да покажеш снимки и на крайния резултат, моля те. Аз съм в много сложно положение с грима, защото имам много алергии. Ако някоя от вас, дами, знае спирала за много чувствителни очи, която издържа и не се размазва, моля ви, споделете. Пробвала съм вече няколко натурални и био спирали, но въобще не издържат, размазват се доста бързо. Заради алергиите всички гримове ще си нося аз при гримьорката, имам всичко органик и био, но се притеснявам, че няма да издържат... sad
А за нервите, не ми говори...вчера даже си поревах. Има доста моменти, в които горчиво съжалявам, че се захванах с цялата организация. Винаги съм мечтала за хубава, истинска сватба и затова реших да дам максимума от себе си. Но при ограничени средства е кошмарно просто. Сигурно на хората, които могат да платят на агенциии, им е много леко, но при мен не е така.
Активен
vania_kk
Ентусиаст
**
Публикации: 52


« Отговор #126 -: юни 26, 2014, 10:38:00 »

Благодаря много, в интерес на истината си мисля и прическата да е такава. Не обичам претруфени и завъртяни неща.
Аз не мога да си представя да организирам голяма сватба. Казвам го това, защото ние ще сме само с кумовете, даже и родителите ни няма да присъстват....а напрежението от сега започна да ми избива.
Относно грима, не мога да те посъветвам нищо  sad
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #127 -: юни 26, 2014, 12:20:18 »

vania_kk, сигурна съм, че всичко ще ти се нареди smile girl_wink Това са моментни нерви само!

Нашата сватба е само 20 човека, съвсем символична и като гледам как с месеци не мога да взема решение относно малкото неща, за които имам де се погрижа, и се благодаря, че не се захванах със "сватба като сватба". Просто имаше да я планирам с години, с или без агенция  blush щях сигурно половин година да избирам украса за масите например..

ivanjelina, пробвала ли си козметиката на Bare Minerals?
Активен
greta85
Сватбар
***
Публикации: 151


« Отговор #128 -: юни 26, 2014, 13:11:20 »

Само да дам една идея, която не знам дали би ти послужила. Мислила ли си за изкуствени мигли, но не знам лепилото или там с каквото ги поставят дали няма да ти повлияят зле. А относно нервите всички сме така предполагам и аз имам дни, в които не мога да си намеря място от нерви или понякога не спя спокойно. Но и с агенция пак решенията зависят от теб, агенцията не би трябвало да действа на своя глава.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: юни 26, 2014, 17:03:23 »

Здравейте момичета!
Включвам се и аз в тази темичка. За сватбата си съм ангажирала Кремена Христова (Русе). Почти всички мнения, които прочетох тук, а и от приятелки бяха препоръка към нея така че не се колебах изобщо и още през Януари говорих с нея, за да съм сигурна, че ще успея да я ангажирам. Пробният грим ще го направим 2 дни преди сватбата - за моминското парти, като след това ще го попроменим малко, за да стабе по-тежък вечерн грим.
Бих искала също така да споделя мнението си относно един салон в София. Не знам дали сте чували за Beauty Studio Recreation. Не съм сигурна дали се пада в Манастирски ливади или Бели брези... Близо е до Билла-та на бул. България. През Април бяхме на сватба в София и там си правих грим и прическа и останах адски доволна, особено като се има предвид, че пътувахме цяла нощ от чужбина и отидох на сватбата без да съм спала! Бях готова с грим и прическа в 14ч и когато се прибрах вкъщи в 4ч сутринта, нищо не беше мръднало! И никой не ми вярваше, че не съм спала - изглеждах супер свежа!
ivanjelina, по въпроса за трайността на твоя грим - знам, че Institut Esthederm Paris (медицинска козметика) предлагат един спрей-фиксатор за лице, който фиксира грима и предпазва кожата от влиянието на околната среда. За съжаление обаче не мога да ти кажа цена.
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #130 -: юни 26, 2014, 17:35:53 »

Ваня, радвам се, че си уредила въпроса, дано стане всичко, както ти харесва. Гримът, който си качила ми харесва, за прическа предполагам, че ще намерите някакъв по-изчистен вариант smile
А сега към всички - за нервите, знам колко ви е напрегнато, аз също сънувах какви ли не сънища и бях изцяло погълната от организацията. Но не се безпокойте  smile Първо, всичко приключва в момента, в който сте готови с всичко, тогава чак ще ви е странно, че вече няма какво да уреждате. И второ, учудващо, но поне на мен, тази емоция страшно много ми липсва! Сватбата е неповторимо събитие, без значение дали е с 5, 20 или 100 души. Уреждането й е част от цялото щастие, което тя носи и на мен лично (26 дни след сватбата) дори ми се насълзяват очите всеки път като се сетя за всички емоции, които преживях преди това - всеки избор, всяко чудене, всяка радост и разочарование. Сега всичко това отмина, не съжалявам и за миг, че съм минала по този път и ми е тъжно, че точно това нещо втори път няма да го изживея! Така че, не искайте да минава толкова бързо това време, а се насладете максимално!   good
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #131 -: юни 26, 2014, 18:14:06 »

Много исках да си сложа мигли за сватбата, но толкова лоши неща четох дори за най-добрите марки, че не мога да се престраша да експериментирам преди сватбата cray Ех.... Няма да имам хубав идълги мигли явно и ще съм си с натуралните...
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: юни 26, 2014, 18:24:18 »

Много исках да си сложа мигли за сватбата, но толкова лоши неща четох дори за най-добрите марки, че не мога да се престраша да експериментирам преди сватбата cray Ех.... Няма да имам хубав идълги мигли явно и ще съм си с натуралните...
Аз не си сложих също и честно казано не съжалявам. Много пъти съм си правила професионален грим и никога не съм слагала изкуствени мигли. Мен дори и спиралата ме дразни. Просто миглите ми не издържат на това третиране. И аз съм чувала много лоши неща за изкуствените,но не е това причината да не искам да си слагам. Просто не ми харесват и няма да ми е комфортно на самите очи.
 smile
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юни 26, 2014, 19:01:07 »

Radiant, а обмисляла ли си варианта за мигли "косъм по косъм"? Издържат около месец и стоят много натурално! Аз с удоволствие бих си сложила, но сватбеното ни пътешествие включва морска ваканция и се притеснявам, че от солената вода могат да паднат, а искам да се чувствам напълно комфортно, без да се притеснявам от каквото и да било. Все пак все още този вариант не съм го изключила напълно.  blum Но ми иска за няколко дни да изключа напълно, включително и за грижите за косата и да си я мокря в морето колкото си искам (косата ми е трайно изправена и трябва да използвам шампоан без сол, за да не се измие ефекта, а мокренето й в морска вода е абсолютно изключено)  Wink
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #134 -: юни 27, 2014, 01:54:51 »

vania_kk, и според мен на този грим такава стилна и изчистена прическа ще стои най-добре. Изобщо доста често най-елегантните прически и визии са именно най-семплите.
А Radiant, благодаря за препоръката. Bare minerals още не съм пробвала, трябва да им обърна внимание. Пробвах Dr. Hauschka, Elysambre, Lavera...от не-био Clinique. Последната ми дразни очите, а предишните се размазват. Днес чух хубави неща за Green People, ще взема и нея да пробвам. Добре, че имах мостри на останалите, че струват майка си и баща си.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines