Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:45:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът- 8 част  (Прочетена 158808 пъти)
 
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юни 10, 2014, 08:43:01 »

tinycat, благодаря за съобщението и възможността да мога и аз да споделя мнението си!  smile
Очите ти при първия грим ми харесват повече - страхотни са! Притворени, но издължени. Всъщност това най-много ми харесва при първия грим. При втория ми харесват скулите, че са по-леко подчертани, но ми липсва цвят на устните... Аз също съм привърженикча на лекия грим. Сватбата, ако е вечерна, определено бих се спряла на първия вариант.
Ти си много красиво момиче, така че каквото и да решиш /или вече си решила/ няма да има толкова голямо значение, защото все ще си губава!  smile
Активен
vania_kk
Ентусиаст
**
Публикации: 52


« Отговор #106 -: юни 10, 2014, 09:39:20 »

tinycat и аз съм за втория грим. Много е нежен и ти стои супер.
Аз съм в дилема относно гримът.... Понеже сватбата ще е в Несебър, а ние сме от Варна си нямам ни най-малка идея кой да ми направи гримът там. Какво мислите за варианта за пробен грим във Варна, а като намеря гримьор в Несебър да му покажа какво искам. ЗНам, че е много рисковано и има възможност да не получа това, което искам, но не знам какво да правя  sad
С фризьорът е същото положението. Намерих един салон близо до хотела и ще звъня тези дни да питам дали имат гримьор....
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: юни 10, 2014, 09:48:03 »

 Фели и Ваня, благодаря  give_rose
 Ваня, не знам кога е твоята сватба, но нали по морето големите хотели си имат салони в тах. Може така да потърсиш гримьорка, която работи в/близо до Несебър. Друг вариант -  помоли фотографа ви за съвет (ако е от морето), защото той със сигурност познава не един и двама гримьори. Има една булка - Lorka88 - която се ожени съвсем наскоро в Несебър и може да я попиташ как е решила въпроса с грима.  give_rose
Активен
vania_kk
Ентусиаст
**
Публикации: 52


« Отговор #108 -: юни 10, 2014, 10:25:15 »

Фели и Ваня, благодаря  give_rose
 Ваня, не знам кога е твоята сватба, но нали по морето големите хотели си имат салони в тах. Може така да потърсиш гримьорка, която работи в/близо до Несебър. Друг вариант -  помоли фотографа ви за съвет (ако е от морето), защото той със сигурност познава не един и двама гримьори. Има една булка - Lorka88 - която се ожени съвсем наскоро в Несебър и може да я попиташ как е решила въпроса с грима.  give_rose
Благодаря за съвета. Ще потърся Lorka88 сега. Иначе сватбата е на 02/08 и май е време да уточня тези неяснотии   pardon
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: юни 10, 2014, 16:48:03 »

Може ли и на мен на лични втория грим  blush

Много искам да го видя - всички коментари за него са толкова позитивни  Girl_hide
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: юни 16, 2014, 09:48:17 »

Здравейте, влизам, за да дам отзиви за един нов гримьор за гр. София (поне за мен).
Момичето се казва Ивета, вчера правихме грим с нея и съм много доволна.
Разбрах за нея от общи познати във ФБ.

Дойде до вкъщи в точния час, нямахме предварителна уговорка какъв ще е гримът.
Видя прическата, роклята, обясних, че ще правим снимки и ми направи много хубав грим.
Много мила и старателна.
Работеше с продукти на МАС. Гримът ми издържа от 12:00ч до 21:00ч, когато го свалих.
Не беше мръднал през целия ден  smile

Когато са готови снимките, ще покажа и тях.
Това е ФБ страницата й: https://www.facebook.com/IvetaKoatadinova?fref=ts
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #111 -: юни 19, 2014, 13:51:06 »

Аз съм при Слав за грим и прическа, тоест той е при мен blum, на 31ви Август в 9 сутринта (гражданско от 12.00 и църква от 13.00). Той ми каза, че грим и прическа отнема час и половина... Дано стигне!

Не съм записвала проба, защото бях сигурна, че предвид каква малка и символична сватба е (20 човека, само най-близките роднини и приятели), няма да съм чак таква булка с всичките му там проби, драми и т.н. (а съм си доста суетна по принцип).

Да ама.... датата наближава.... Мен взеха едни съмнения относно липсата на проба да ме тресат blush Май ще преосмислям...

За грим си мисля, че искам нещо леко, но не прекалено леко... Да има очна линия, а сенките да са по-неутрални цветове, затъмнени към края... Нещо такова, но поне няколко идеи по-леко/бледо...

Активен
gerganasl
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



« Отговор #112 -: юни 21, 2014, 15:59:54 »

Момичета, вие ще правите ли пробни грим и прическа? И какво мислите за изкуствени мигли, ще слагате ли или не?
Аз за пробен грим се чудя да ида ли или да се доверя .... а за прическа всъщност по-скоро да. Вие как ще процедирате?
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: юни 21, 2014, 16:16:59 »

Аз нямах проби, все пак няма как да стане абсолютно еднакво,  а и професионалистите обикновено не се стараят на пробните и после казват за сватбата ще е по-така pardon
Аз не бях сигурна за мигли,  защото исках да съм естествена, но си ссложих накрая едни малки и не съжалявам, много отварят окото.
Моят грим излезе 60 с милите и бях много доволна.  Не мръдна и на снимките е много нежен smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: юни 21, 2014, 16:44:35 »

 Аз съм ЗА проба на грима - особено ако не се гримираш принципно и не си се виждала с грим. Втори плюс на пробата е че се срещаш с човекът, на който ще разчиташ в сватбения ден и може да знаеш какво да очакваш.  smile
За косата е по-относително, тя наистина не може да се получи еднакво два пъти. Отново - ако не знаеш какво искаш и кое как ще ти седи - напраив си пробна. Най-добре да си намериш някой, който предлага пакетна цена за булчинска+пробна.
Активен
vania_kk
Ентусиаст
**
Публикации: 52


« Отговор #115 -: юни 24, 2014, 11:55:02 »

Момичета, много сум притеснена... sad
Не мога да си намеря гримьор и фризьор в Несебър. Една позната ми препоръча една жена от Бургас, но мм не е много съгласен да се ангажираме с пътуване до там, за да ни гримират. И аз не съм много навита. Жената нямала кола и каза, че трябва ние да отидем. Да но това означава да загубим 3-4 часа в път и приготовления и вместо да си празнуваме от сутринта с кумовете (както сме го планирали) трябва бием път... Сватбата ни е на 02.08 и съм отчаяна вече.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: юни 24, 2014, 12:12:58 »

Момичета, много сум притеснена... sad
Не мога да си намеря гримьор и фризьор в Несебър. Една позната ми препоръча една жена от Бургас, но мм не е много съгласен да се ангажираме с пътуване до там, за да ни гримират. И аз не съм много навита. Жената нямала кола и каза, че трябва ние да отидем. Да но това означава да загубим 3-4 часа в път и приготовления и вместо да си празнуваме от сутринта с кумовете (както сме го планирали) трябва бием път... Сватбата ни е на 02.08 и съм отчаяна вече.
http://www.dupissima.com/bg/cat/1

тия правят поне грим, пробвай да се свържеш
Активен
vania_kk
Ентусиаст
**
Публикации: 52


« Отговор #117 -: юни 24, 2014, 12:20:24 »

Преди малко говорих с тях, все още не предлагат грим. Питах момичето, с което говорих дали познава някой, който може да ми помогне и каза, че до до вечера ще ми се обади. Силно се надявам да се обади, защото иначе не знам какво ще правя! cray
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #118 -: юни 24, 2014, 13:06:33 »

Ваня спокойно не се притеснявай smile Имаш време..

Потърси във форума lorka88 тя се ожени в Несебър и може да ти помогне smile
Активен
vania_kk
Ентусиаст
**
Публикации: 52


« Отговор #119 -: юни 24, 2014, 13:12:20 »

Ваня спокойно не се притеснявай smile Имаш време..

Потърси във форума lorka88 тя се ожени в Несебър и може да ти помогне smile
Благодаря, че ме успокояваш smile
Писах ѝ преди около 3 седмици, но тя така ѝ не ми отговори  sad
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines