Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 13:31:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът- 8 част  (Прочетена 160167 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #75 -: юни 06, 2014, 16:48:33 »

tinycat на мен пък ми се стори много лек и нежен, явно не си свикнала да се гледаш с грим, но иначе си е супер, ако е по лек ще иглеждаш не гримирана на снимките
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юни 06, 2014, 16:52:32 »

mariola85, и гримьора това ми обясни  huhhuh.gif Наистина никога не се гримирам и ми е много непривично, но за снимки е ОК. Чудех се дали да не помоля в деня на сватбата черното около очите да е по-малко.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 06, 2014, 17:32:29 »

Прощавайте за селфитата, но няма как. Искам да покажа резултата от пробния грим и да чуе чуждо мнение, понеже аз съм със смесени чувства.
Ще махна линковете по-късно.  blush

Мила,гримът ти даже е много лек според мен. Изобщо не е тежък.
Само дето може би трябва да помислите за по-неутрални цветове. Поне на мен тези ми се виждат много ярки. В момента ми изглежда повече като за дневно парти. Надявам се да не се засегнеш от моето мнение.


госпожица - гримът,който си показала е много красив. Не съм професионалист,но такъв грим доколкото знам се прави трудно и много зависи от цвета на кожата и на веждите.
Виждаш ли как на тези момичета им е по-светла кожата и имат розов руж,който не седи добре на всички жени. Това е доста трудно постижимо. Поне според мен и това,което съм чувала.
Но пък не е невъзможно.

При грима винаги играе важна рокля и светлината и тена и основата. Целта на грима е,не да те променя така че да не можеш да се познаеш,а да подчертае чертите на лицето ти и да покаже най-хубавото у всяка жена.
Моя фотограф ме посъветва да е по - матирано. За да няма лъщене.А моя гримьор ми беше казал да съм в по-неутрални цветове. Но пък ако попаднете на истински професионалист,той ще знае какво и как да направи и няма да има за какво да се притеснявате. Аз съм много доволна от моя гримьор. Нямаше никакво лъщене. Не знам какво беше направил,но едновремено изглеждах красива и щастлива и гримът не мръдна изобщо.  blush
« Последна редакция: юни 07, 2014, 07:21:32 от fiibi_bg » Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юни 06, 2014, 18:04:08 »

Нели, наистина гримът ти беше много хубав и нямаше никакво лъщене. Единствената цветна част в моя грим е лилавото, уж за да ми подчертае цвета на очите  huhhuh.gif Главата ми нищо не разбира. Сега като се загледам в снимките, виждам че скулите ми са подчертани и на някои снимки изглежда ок, на други ми седи като някакво петно.  huhhuh.gif
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 06, 2014, 19:00:37 »

Много ти е добре гримът, но винаги може на кажеш, че искаш по-малко очна линия, но според мен ти отива и подчертава очите.
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 06, 2014, 23:04:06 »

tinycat, на мен гримът ми харесва и смятам, че ти отива  good
На мен ми изглежда нежен и лек.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 06, 2014, 23:57:41 »

Аз не съм сигурна за ружа,  мисля че това ръждиво те състарява, надявам се да не те засегн. Ще видим в неделя как ще ме украси и мен гримьорката, аз имам много бледа кожа и се надявам да стане нещо леко и младежко, пък ако ще и негримирана да изглеждам на снимките, на мен те са ми за спомен как изглеждам аз, а не за козметичен каталог или мозно списание.
Аз в ежедневието си ходя натурална Wink
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юни 07, 2014, 06:15:31 »

 Годпожица, даааа! Ружът е много тъмен, определено не искам така за сватбата. Теб те направят прекрасно утре  smile Зачудих се дали да не сменя гримьора, имам време да намеря друг.
« Последна редакция: юни 07, 2014, 06:24:07 от tinycat » Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юни 07, 2014, 09:19:20 »

Аз нищо не успях да видя smile Сигурно не знам къде да гледам, а ми е интересно да видя.
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юни 07, 2014, 11:08:24 »

 Фели, помолих модератор да махне линковете понеже съм параноична  blush
 Ако искаш снимки може на ЛС. smile
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #85 -: юни 07, 2014, 11:43:47 »

Тини и аз не успях да видя грима, а ми е интересно, ако не е проблем може ли и на мен да го пратиш на ЛС ?
според мен имаш време за реакция ако не ти харесва и не се чустваш добре smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юни 07, 2014, 12:03:36 »

 Пратила съм ЛС  give_rose
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юни 08, 2014, 17:19:12 »

Мерси за ЛС. На мен ми харесва! Скулите са леко подчертани, може и с по-розово, защото не ти е тъмна кожата. А очите са супер!  smile Ако те притеснява, че е силен, може просто по-светли сенки да използва. Важното е да се възприемаш и да се чувстваш добре.
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #88 -: юни 08, 2014, 21:34:55 »

Ако ти се занимава и аз ще се радвам да го видя lol
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #89 -: юни 09, 2014, 10:10:10 »

Разръчкахте ми любопитството... искам и аз да видя грима - ако разбира се може де give_rose
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines