Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 22:30:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът- 8 част  (Прочетена 160137 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: май 29, 2015, 09:19:42 »

Калин по принцип е от моето училище, но както се забеляза, не ме помни много. Все пак е и по-голям, де.
За първо впечатление, влизайки при него е че не се държа кой знае колко добре, но не беше и зле.
Сега, като казваш, че не съм му постоянна клиентка, взех че се замислих, макар че и на другите не съм им.
Разглеждала съм снимки на прически направени от Калин и по принцип ми харесват. Аз и затова направо при него отидох.
Иначе, няма определено място, на което ходя да се подстригвам. Къде ли не съм обикаляла и почти никога не съм оставала очарована. От както отидох в Свищов само там се подстригвам и съм много доволна, но за съжаление вече ми е малко далече да пътувам само заради един фризьор.
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #286 -: май 30, 2015, 06:06:06 »

Аз мигли ще имам 100% завършен грим без такива не мога да си представя но аз и нямам супер дълги мигли та сигурно затова стоят прекрасно наистина и няма да се лиша от тях
Ан няма как да те принуди никой освен ако ти сама не се навиеш Wink
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: май 31, 2015, 13:21:00 »

здравейте  бъдещи булки.. Моята сватба е през Септември, и с грима всичко е ок, понеже работя като гримьор,но искам да ви дам няколко съвета,  относно сватбения грим, които надявам се  ще ви бъдат полезни.  Първо: задължително си направете пробен грим, за да видите с какви продукти работи гримьора,(като марка е добре да бъдат MAC, Kryolan,  Atelier, Inglot) дали използва фиксатор за грима,  обърнете внимание на хигиената, тампоните с които слага фондьотена, чистота на четките, моливите и палитрата червила. Ако имате смелост питайте как почиства самите четки-това е много важно, за да избегнете възможни нежелани последици. Второ: Важно е с гримьора да се чувствате спокойни и сигурни, да разговаряте свободно, а не да се чувствате не на място. Има много 'кралици'  в бранша, които все едно насила те гримират, а в най-важния ви ден ви е нужно добро отношение и разбиране.. Просто намерете гримьор, с които да има химия и разбиране. Трето:относно миглите, моят съвет е задължително си сложете..Подчертават окото много добре, и на снимките придават доза допълнително драматизъм и нежност..  Но системата косъм по косъм, ако не са поставени както трябва, в много от случаите пречат на грима, вместо да го подобрят. понеже има доста 'разбирачи', които се навъдиха и поставят точно този вид мигли по ужасяващ начин. Имайте предвид също, че в момента в който свалите тези мигли вашите ще са леко оредели, самото лепило, колкото и да твърдят, че е безвредно си е лепило. Моят съвет е да си сложите цели мигли, задължително естествен косъм. Има огромен избор.. леки,  гъсти, дълги, мънички, удължени в края. Просто намерете вашия модел и размер и може да сте сигурни, че няма да ви бъде  некомфортно, стига да бъдат съобразени с клепачите и големината на очите ви.  И накрая още един малък съвет: на пробния грим изберете червило или гланц ще използвате, и ако имате възможност си закупете от гримьора, това е единственият  продукт, който има нужда от поправка в сватбения ден..
Аз въпреки, че работя като гримьор също ще имам помощник в сватбения си ден(който ще гримира майка ми, шаферките, ще ми постави мигли и ще нанесе последните детайли на визията ми-понеже предполагам, че от вълнение ще бъда доста разсеяна). А и знам , че заради цялата организация, ще има доста неща да довършвам, дори и по телефона, и за това реших, че искам да се чувствам специална и спокойна. Надявам се да съм била поне малко полезна на вас бъдещи булки... и ви пожелавам да изживеете  най-вълнуващия сватбен ден  kiss2
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #288 -: юни 02, 2015, 08:23:17 »

Много благодаря за съветите, аз изобщо не се бях замисляла за мигли, но може и да питам гримьорката smile
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: юни 02, 2015, 10:41:51 »

да... попитай я, изберете размера и съм сигурна, че резултатът ще бъде впечатляващ smile  особено на снимки стои много нежно
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #290 -: юни 02, 2015, 15:52:16 »

с мигли и без е коренно различен грима-много по-добре е с мигли
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #291 -: юни 07, 2015, 10:28:58 »

Понеже сте подхванали дискусия за допълнителни мигли. Аз съм кума и също ще се гримирам при "професионалист", тъй като сватбата е в друг град е не възможно да ида на пробен грим. Голямото НО е че имам алергичен конюнктивит и изобщо не съм мислила за мигли, тъй като и най-обикновената спирала ми причинява невероятно лютене. Мислите ли ще мога да си позволя да си сложа мигли. И дали ако си купя мога да ги сложа сама, защото гримьорката е казала, че не поставя мигли.

П.П. написала съм професионалист в кавички, тъй като не съм комуникирала с нея , а се доверявам на булката, а и нямам избор, защото до колкото разбирам е единствената в града.

Ще си купя спирала на манхатан за чувствителни очи.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: юни 08, 2015, 01:32:31 »

Съветвам те- да не рискуваш с мигли в същия ден... пробвай седмица преди сватбата да си поставиш миглите сама, и ако има проблем-не  рискувай. Купи си леки естествен косъм мигли и професионално лепило. Постави лепило на миглите и изчакай около 20-30 секунди да засъхне леко. След това хвани с пинсета леко от вън навътре, или както ти   е по-лесно... Ако има проблем или не ти е комфортно, не рискувай а си сложи само спирала smile 
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: юни 09, 2015, 00:56:01 »

Аз също ще се включа, като бивш гримьор.
Съветвам ви, да си купите по една прозрачна матираща/тушираща пудра.
С нея хем няма да си навредите и да насложите излишен цвят, хем ще туширате лъщящите участъци. А може да я ползвате и върху младоженеца. blum
Някои гримьори дават материал, за да се коригирате в случай на нужда, но пудрата е продукт, 60% от който се губят при нанасяне. Така че...добре е да имате нужно количество.
Активен
taratorche
Ентусиаст
**
Публикации: 62



« Отговор #294 -: юни 09, 2015, 02:43:10 »

И аз да се вкл тук.
Според мен никой не трябва да се чувства длъжен да си слага или прави каквото и да било.

Имам познати, които с най-малката палитра правят чудеса и съвсем спокойно могат да си направят грима сами, ако сте опитни и имате продукти нищо не ви пречи да си направите грима сами. Дори и сами можете да си купите фиксатор ако смятате за нужно.

Същото е и с миглите ако си се харесвате, смятам за ненужно губене на време и пари и най-вече че след махането някои може да съжаляват, така че помислете наистина има ли нужда.

Лично аз: в никакъв случай мигли няма да сложа, потя се, лъщя и не ми се занимава, така че някой ще ми прави грима.

Колкото до продуктите, имам много чувствителна кожа така че подкрепям пробния грим точно защото е вероятно да ви направят страхотно каквото и да намацат отгоре ви, но ще разберете и как кожата ви ще реагира.

Мисля че и преди бях писала че аз въобще не харесвам и не понасям МАС примерно... така че пробаааа!
Активен
veronika88
Любопитен
*
Публикации: 30



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: юни 11, 2015, 22:19:50 »

Аз също ще сложа мигли.Предпочитам тези на снопчета ,които се слагат,но ме е страх малко от окапването на моите след това..защото все пак те ще ми трябват и за след сватбата  shok И започвам да се замислям дали да не сложа едни изкуствени с естествен косъм,но пък не съм много компетентна и кой знае дали ще избера подходящите за моите очи.Най вероятно ще поговоря с гримьорката по въпроса.
Харесва ми и грима с очна линия,много подчертава и издължава окото,аз лично се харесвам с очна линия и може би и на сватбата ще присъства в грима ми.Но нищо конкретно не съм решила за момента.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: юни 12, 2015, 08:08:35 »

lolitkabg, благодаря ти за съветите.  smile

formite, не съм сигурна дали си заслужава да рискуваш със слагането на мигли. Щом казваш, че имаш такъв проблем, не е гаранция, че пак няма да се прояви, а това няма да е никак приятно. Според мен няма гаранция

Вероника, консултирай се с гримьора за миглите. И аз така ще направя.  smile Иначе и аз още не съм избрала с какъв грим да съм.  smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #297 -: юни 12, 2015, 08:13:00 »

Аз също още не съм избрала и не съм се уточнявала за мигли и тн...ама по принцип толкова малко се гримирам, даже нямам фон дьо тен нормален Girl_hide и мисля да не слагам мигли, че не знам как ще се възприема, пък и ни най-малка представа нямам снопчета ли, лепящи ли...не правя разлика дори  blush huhhuh.gif
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: юни 12, 2015, 08:18:10 »

И аз до сега не съм слагала мигли и идея си нямам как ще изглеждам. Също не правя разлика между различните видове, но предполагам, че гримьорът ще обясни. Нещата, които ме притесняват са, че не знам как ще ми реагират очите и другото е че се страхувам след махането им да не остана без мигли.  sad
Надявам си да си заслужава все пак  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: юни 12, 2015, 08:22:15 »

Миме, не се излагай. Трябва да ги сложи най-големия некадърник или да е с най-скапаните материали, че да се случи.. Във Враца преди имаше една козметичка Марианка, в дома на техниката беше (в блока на Панорамата), не знам дали още е там.. За бала тя ми ги слага, преди 6 години и още тогава бяха супер. Сега 100% е още по-добре  good
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines