Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 05:57:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът- 8 част  (Прочетена 158559 пъти)
 
julieta85
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #15 -: март 03, 2014, 16:36:33 »

Моята сватба се пада в неделя и искам както фризьора ми ,така и гримьора ми да дойдат у дома за да ме подготвят.Повечето студия в нашия град не работят,ако работят трябва да отида там на място.За това говорих с моята фризьорка и тя ми препоръча едно момиче,което работи в ретро студио тя да ме прави.Тези дни съм намислила да направя пробния грим.
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #16 -: март 04, 2014, 11:36:43 »

julieta85, много добре изглежда този грим! Хем е нежен и точно като за булка, хем е по-интересен и нестандартен с този цвят под окото. Аз не съм решила дали да търся професионален гримьор или да ме прави една приятелка, която гримира много хубаво. Аз самата се гримирам 5-6 пъти в годината и няма да се справя сама. Два пъти ме е гримирал професионален гримьор, но все по някаква случайност и то един и същи, но не му помня нито името, нито нищо. И приятелката ми ме е гримирала няколко пъти. И всеки път, когато или тя или този гримьор са ме правили, след това е имало много комплименти от всички, които са ме видели, че изглеждам много добре. Но на непознат човек много трудно бих се доверила, независимо колко препоръки има, въпреки че винаги може да се направи пробен грим. Не знам...

Пробвай с пробен грим. Там може да кажеш какво искаш и какво не. Положителната страна на проф. грим е, че се използват проф. такъв, който издържа цял ден и вечер. Моята гримьорка използва на Мак мисля, гримира ме в 10 сутринта и си ми стоя до 5 часа сутринта. А за освежаване на грима по време на сватбата- нямах време и гланц да си сложа :Д
 Не знам твоята приятелка с какъв грим ще те прави, ако ползва професионална козметика, да склонна съм да се съглася smile
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #17 -: март 04, 2014, 11:41:27 »

По принцип съм за нежен, но и леко силен грим, за да може да подчертае чертите на момичето на снимките smile Много лекия грим на снимките стои все едно го няма, а на вечерна светлина съвсем не се вижда.
 Моята гримьорка на пробния ме направи със силен грим, еми стоях като фолк звезда. За това на истинския й казах по-лек, нежен и леко опушен. Получи се супер smile Трябва да ви кача някоя снимка довечера.
Активен
LoveMeAgain
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


« Отговор #18 -: март 04, 2014, 12:04:58 »

Eми нищо не ми пречи да направя пробен грим при професионалист примерно на рождения ми ден, който е около месец преди сватбата. Аз тия марки - Мак и каквито са там изобщо не ги знам… Не знам каква разлика има с хубавите гримове от по-горен клас козметика, които не се водят професионални, честно казано много неща ги подозирам като рекламни трикове.
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #19 -: март 04, 2014, 12:30:50 »

И аз не съм експерт. Разбрах, че грима ми е бил на Мак, защото една приятелка ползва същия и тогава се осъзнах. Разликата между да речем Лореал или Максфактор и Мак или който и да е професионален, е че професионалните са много по- издръжливи. Аз ползвам Лореал и до края на деня вече почти нямам грим. Моята приятелка с Мак си й стои все едно сега се е гримирала. И аз не ги знаех тези неща докато не тръгнах да се женя и не забелязах приятелката ми един ден след работа.

Не искам да правя реклама, давам мнение, дано да съм ви помогнала smile
пробвай за рождения си ден, сама ще прецениш smile
Активен
helennna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #20 -: март 04, 2014, 13:15:35 »

Аз реших, че няма да имам пробен грим и прическа и ще е голяма изненада накрая, но разчитам на това че по-принцип винаги съм гримирана и знам много добре какво ми отива и какво точно искам, а мисля, че Слав ще се справи и без пробни lol)
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #21 -: март 04, 2014, 17:21:37 »

Аз реших, че няма да имам пробен грим и прическа и ще е голяма изненада накрая, но разчитам на това че по-принцип винаги съм гримирана и знам много добре какво ми отива и какво точно искам, а мисля, че Слав ще се справи и без пробни lol)
Т.е. Слав вече е ангажиран за 30.08...
ще ми се наложи значи да търся друг добър професионалист...мислех грима и прическата последни да ги уреждам, но почвам да се позамислям...
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #22 -: март 04, 2014, 18:01:20 »

Desislava те гримьорите/фризьорите  могат по няколко ангажимента на ден да поемат звънни му да го питаш не го отсвирвай така Wink
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #23 -: март 04, 2014, 19:30:39 »

mariola85 мерси за съвета, всичко зависи от това в колко часа му е другият ангажимент и ако сватбата е вечерна, както е нашата, просто отпада като опция...плюс това знам, че той позакъснява, което го приех и не ми е толкова голям проблем, мога да го викна по-рано, но ако знам, че има и друга булка не бих се наела... smile
Активен
julieta85
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #24 -: март 04, 2014, 22:04:27 »

Благодаря за съветите момичета в събота ще съм на пробен грим.Много ще ми е интересно,как ли изглеждам.Ще видя и с каква марка гримове работи и ще видя дали ще ми издържи грима до края на вечерта.А,за прическата аз минах от там,стана великолепна,даже вече нямам търпение да идва сватбата да се видя,и с прическата ,с роклята и грима. yahoo
Активен
helennna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #25 -: март 05, 2014, 10:12:32 »

Т.е. Слав вече е ангажиран за 30.08...
ще ми се наложи значи да търся друг добър професионалист...мислех грима и прическата последни да ги уреждам, но почвам да се позамислям...

Да, аз говорих с него може би веднага като се ориентирахме с църква и гражданско и даже още ресторант нямахме избран, а близките ми се смееха че нищо не съм ангажирала още, но важното е че гримъор имам smile
Активен
helennna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #26 -: март 05, 2014, 10:13:39 »

mariola85 мерси за съвета, всичко зависи от това в колко часа му е другият ангажимент и ако сватбата е вечерна, както е нашата, просто отпада като опция...плюс това знам, че той позакъснява, което го приех и не ми е толкова голям проблем, мога да го викна по-рано, но ако знам, че има и друга булка не бих се наела... smile

За съжаление и нашата е вечерна сватба и съм го ангажирала за 13.30 sad
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #27 -: март 05, 2014, 12:45:28 »

Аз Слав не съм го ползвала, мен ме гримира Зоран Коцов, и искам да ви кажа че дойде от фотосесия, гримира ме и след това отиде на друг ангажимент. Всичко зависи от това как сте планирали да ви протече деня. Аз ще ви дам моя пример за вечерна сватба:

07:30 Фризьор
10:00 подписване в гражданското ( бяхме с изнесен ритуал)
10:30-12:00 айлак нищо не правих
12:00 гримьор, до 12:30 бях готова
12:00-13:30 снимки с най-близките
13:30-14:00 взимане на булката
14:00-16:30 фотосесия с младоженеца
17:00 църковен брак
18:30 изнесен ритуал
19:30 ресторант

Та искам да ви кажа че всяка от вас ще има различен план как ще протича деня, една ще иска да е готова преди 12:00 друга до 14:00, поговорете с него той ще прецени дали ще може да ви поеме smile, и не се притеснявайте ако закъснява, докато булката не е готова сватбата няма да започне  girl_wink
Активен
ona_neg
Гост
« Отговор #28 -: март 07, 2014, 14:43:33 »

Бихте ли написали цени на Слав и Зоран? (съжалявам, ако ги има написани в предишните теми някъде)
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #29 -: март 11, 2014, 10:50:56 »

Благодаря за съветите момичета в събота ще съм на пробен грим.Много ще ми е интересно,как ли изглеждам.Ще видя и с каква марка гримове работи и ще видя дали ще ми издържи грима до края на вечерта.А,за прическата аз минах от там,стана великолепна,даже вече нямам търпение да идва сватбата да се видя,и с прическата ,с роклята и грима. yahoo

Как мина?
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines