Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:01:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вино и качествен алкохол за сватбата!!! - част 3  (Прочетена 113165 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: юни 09, 2015, 09:56:21 »

Знаете ли от къде мога да поръчам такива шишета, само че 700 мл?



Вие от къде поръчахте празни бутилки? По-напред в темата има линк за шишета, който не ми се отваря, линк за тапи, но нищо такова не намерих. Въпросът ми е, къде мога да си поръчам такива бутилки, без да се налага да хода до там?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #151 -: юни 09, 2015, 09:58:39 »

Напълни сам мисля, че беше сайта...някъде около гара Искър им се намира складът, ама аз ще ходя до там, че ми е близо...звънни им да ги питаш, може и да пращат с Еконт, около 60-70 ст беше такава бутилка ако не се лъжа Wink
Активен
niki_sf
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #152 -: юни 24, 2015, 15:26:29 »

Здравейте! Попаднах на много интересно шампанско в интернет и преди малко се регистрирах тук да видя дали някой го е пробвал вече, за да ми даде мнение. Изглежда много ефектно smile



https://www.facebook.com/gold.osterreich

В събота съм на сватба и се чудя дали да изненадам младоженците smile
« Последна редакция: юни 24, 2015, 15:28:26 от niki_sf » Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: юни 24, 2015, 15:35:27 »

Ние го видяхме на живо в един магазин, според мен не е нищо особено  pardon
Активен
niki_sf
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #154 -: юни 24, 2015, 15:40:37 »

Ние го видяхме на живо в един магазин, според мен не е нищо особено  pardon

Къде го има? Че ако поръчам по интернет не знам кога ще дойде
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: юни 24, 2015, 16:13:17 »

В един магазин срещу Пирогов, не му знам името. Магазина е за цветя и разни работи за аранжировка, на два етажа.
Активен
niki_sf
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #156 -: юни 24, 2015, 16:41:57 »

В един магазин срещу Пирогов, не му знам името. Магазина е за цветя и разни работи за аранжировка, на два етажа.
Благодаря ти  girl_wink Утре ще мина да го видя  good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: юни 29, 2015, 14:23:50 »

Момичета от къде купихте виното, интересува ме по-специално бяло вино.. Искам да е хубаво и да не ми отрежат главата... Ще купуваме 40литра все пак  pardon

Също и какво уиски купихте, както и колко ви излезе като пари.. Ние мислим за 20бутилки, като основно ще се пие ракия.. Но искаме да има, а не да не стигне...

Мислех, че майка ми ще ги купува от борсите във Враца, понеже работи с тях и са и познаи всички, но са обявили такива цени.. Тук съм чувала, че е много по-евтино  huhhuh.gif
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #158 -: юни 29, 2015, 15:45:02 »

Тони, нашето вино го взехме от кауфланд, Стамболово, намалено от 6 на 3 лв бутилката...ако не се лъжа го гледахме в брошурата за тази седмица пак на същата цена, така че ако искате може да пробвате smile Уиски много малко ще вземем, защото нашата голяма северозападна рода лющи само ракия...мисля че около 5-6 бутилки, вероятно Джони Wink
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: юни 29, 2015, 15:50:40 »

При нас бялото вино е от шато "Уинди хилс" - мускат е, препоръчвам  good Ракията е от същото шато, пак мускатова, а уискито ще е J&B  smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: юни 29, 2015, 16:58:41 »

Тони, както вече написах в темата ми ние сме купили 20 бутилки бяло вино Стамболово, както и Фериботка е направила. Тази вечер отиваме за още няколко бутилки.

Уискито ни е Паспорт (15 бутилки ) - 198лв
100 гайди (12 бутилки) - 188 или ОБЩО 386 лв.

Може да се наложи да купуваме още, но това в последствие ще го решаваме. smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: юни 29, 2015, 21:32:12 »

Ние ще имаме 30-40литра домашна ракия... Баща ми е всеизвестен сред родата и знайни и незнайни познати с добрата си ракия.. По-голямата част от гостите ще са на ракия... Вино бяло ще пият всички по някое време според мен, та затова 40литра... Не сме го купили още, ама 3 лв бутилката ми се струва бая евтино... То е ясно, че няма да купим Chablis (много ми е любим този район и вината от там, но са жифра при такова количесто).. Но искам да е хубаво, а да не умираме от главоболие на другия ден, защото няма нищо по-гадно от главоболие след бяло вино  girl_impossible Ще имаме 20литра червено вино, защото баща ми е известен и с червеното вино  funnytooth Ще купим и 20 бутилки уиски.. Аз исках 10, ама Илиян и майка ми искат "да има", та ще видим..

Тинче, не съм го чула никога.. Определено ще погледна, въпреки че искам шардоне..  huhhuh.gif
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #162 -: юни 29, 2015, 21:39:59 »

Тони и аз бях с предубеждения, но да ти кажа ние го пробвахме цяла вечер преди да го вземем това винце и на следващия ден ни нямаше нищо...пробвайте го, евтино е, но не значи, че не е хубаво smile
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: юни 30, 2015, 07:53:57 »

Бяло вино "Стамболово" съм изпила в промишлени количества, няма никакви проблеми с него  good Зареждат го мисля на България еър, а имахме съквартирант, който работи в кетъринга на летището и сме пийвали често и в различни комбинации  blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: юни 30, 2015, 09:51:37 »

И ние преди да си вземем от него го опитахме и ни хареса. Бутилката по принцип е 6 лв, а сега е на промоция. Според мен е добро. Не сме имали главоболие и т.н.
Червено вино ние няма да купуваме. Иначе и домашна ракия ще имаме.  pardon

Тони, вие колко човека ще сте?  Доста големи количества ракия и вино сте предвидили.  girl_haha
И ние първо купихме 10 бутилки уиски. После ни се видя малко и взехме още 10. Та накрая имаме 27 бутилки. Даже управителят на ресторанта ни каза, че нямало да стигне. Еее, ние колко трябва да вземем при условие, че има и друг алкохол?! Луда работа...
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines