Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:13:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да бъдат облечени гостите ни? част 2  (Прочетена 81391 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 08, 2015, 11:56:15 »

 goodpost Подкрепям те, Черешке  good

Въпросът е, щом на булката й е проблем това, то ВСЕКИ трябва да се съобрази с това, егати!  crazy
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: април 08, 2015, 12:11:18 »

И аз не мисля да налагам кой как да се облича. Дори и някой да се появи по дънки и тениска, със сигурност ще го забележа чак на снимките, а не съм от хората, които смятат, че някой може да им "развали" снимките, защото е облечен еди как си, или не е достатъчно красив  pleasantry Ще посъветвам да са по-официални, но предвид, че сватбата ще е градинска, ми се струва глупаво да изисквам облекло като за Шератон.  crazy Разбира се, че булката трябва да е в центъра и всички да се съобразяват с нея, но нека приемем, че от 50-200 души все ще се намерят 2-3 по-несъобразителни и това не значи, че не ни уважават или искат да ни направят мръсно, просто не се усещат и не могат да видят нещата от нашата камбанария, и ако ние сами не си пазим нервите, ами за всяка подробност лудваме и се тръшкаме, и замисляме начини на отмъщение как да съсипем бялата рокля на горката несъобразителна женица, де ще му излезе краят... по-добре да мислим сами са собственото щастие и спокойствие, защото в края на краищата то си зависи само от нас, никой друг не може да е отговорен за него и колкото и да е хубаво всички да пърхат около нас и да се чудят как да ни угодят, защото ние сме центърът на вселената на този ден, трябва да разбираме, че няма как да настроим още 150 души на тази честота и понякога трябва просто да ги оставим "да се оправят" в името на спокойствието и мира.  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: април 08, 2015, 12:15:59 »

Аз за тениските, ризите с къс ръкав и късите панталони съм безкомпромисна. За щастие мисля, че поканените от нас хора, няма да се появят по подобен начин  good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: април 08, 2015, 13:28:46 »

Сега се сещам за нещо весело по повод късия ръкав на ризата.
Преди няколко години се зажениха децата на семейни приятели на родителите ми. Отиваме ние, всичките издокарани. И какво да видим - младоженецът с риза с къс ръкав. И закачена кърпичка. pardon
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: април 08, 2015, 13:56:14 »

Аз пък разказвам на майка ми идеята ми за приказна сватба и тя съвсем сериозно ме пита (защото знае, че съм способна) - А, ще ни караш ли да се обличаме като приказни герои?, при което отговарям - Е,не, чак пък толкова не съм луда, и тя: - Ох, добре, че нямаше да мога да убедя баща ти  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: април 08, 2015, 15:01:30 »

Аз за тениските, ризите с къс ръкав и късите панталони съм безкомпромисна. За щастие мисля, че поканените от нас хора, няма да се появят по подобен начин  good
Абсолютно, както нямам претенции за белите рокли, така обаче имам големи претении за разпасаните тениски. Не мога да селектирам приятелите на мъжа ми /за мое огромно съжаление/, но мога да им наложа как да изглеждат когато са мероприятие организирано от мен. Задължително написах в поканата претенциите ми за дрескода на мъжете и ако някой не се съобрази с него... ще бъда достатъчно съркастична, че да ме запомнят.
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: април 08, 2015, 18:39:17 »

По повод белите рокли, мен изобщо не ме притеснява , че някоя мадама с бяла рокля ще ме засенчеи - съвсем не! Пределно ясно е, че щом близките и приятелите ми са дошли на МОЯТА сватба , ще гледат мен , ако ще да има 5 с по красиви рокли smile Но не намирам за нормално да се облечеш като булка на сватбата на някого. В смисъл знам ли , не мисля, че е прилично да го правиш, но няма да го налагам като дрескод, просто ще го казвам на приятелите ми, макар че те си знаят smile
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: април 09, 2015, 08:14:41 »

Всяка трезво мислеща жена ще облече по различен цвят от бяло. Някой ще се опитат да се направят на много красиви и да предизвикат интерес. Но бъдете сигурни, че нито една няма да е с рокля като вашата с шлейф, обръчи и воал  girl_wink
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: април 10, 2015, 05:15:58 »

Момичета, изобщо не се притеснявайте, че някоя дама, облечена в бяло ще ви засенчи по някакъв начин. И аз имах 2 дами облечени в бяло на моята сватба, но от далече си личи коя е булката.

Виждала съм обаче някой фрапантни случаи - булката беше с бяла дълга рокля, от тези които са по тялото а не разперени тип принцеса с жълта панделка на кръста и кумата беше с бяла рокля (къса обаче) също с жълта панделка на кръста. В такъв случай наистина можеш да объркаш булката с кумата, но мисля че никой не би си позволил такова нещо. Дори да са бели роклите те ще са съвсем обикновени роклички, които нямат нищо общо с вашата.

Сигурна съм, че дори няма да забележите кой как е облечен в деня на сватбата, а вероятно чак на снимките.
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: април 10, 2015, 09:07:09 »

Anita81 , дано си права, че ако нещо толкова малко и смешно ни развали настроението ще е кошмарно , пък аз като се познавам - издразнят ли ме ще стане страшно :/
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: април 10, 2015, 09:56:10 »

Момичета, защо си разваляте настроението предварително с неща, които я станат, я не станат, а и да станат, нито ще са фатални, нито ще ви провалят кардинално сватбата?  pardon Всички искаме всичко да е идеално на нашия специален ден, но пак повтарям - ако ние не си пазим нервите и спокойствието, ами се настройваме негативно за щяло и нещяло, никой, ама абсолютно никой друг няма да ни е виновен, че сме си скапали сами сватбата с цупене и мусене, че нещо не е идеално. Просто казвам. Нито ще обърна внимание как са облечени гостите в самия ден, нито ще ми пука, аз ги обичам с всичките им странности, затова искам да са до мен на този важен ден, и дори някой да ми дойде с крокове и бермуди, пак ще го приема с отворени обятия и няма да позволя да ми се разваля настроението за дреболии. Държа на хората повече от дрехите и съм склонна да прощавам такъв тип несъобразителност. А това не е нищо повече от несъобразителност - не е дори неуважение. Просто някои хора не са настроени да приемат облеклото като нещо ключово. Недоумявам как може толкова да се концентрирате върху нещо толкова дребно, при положение, че около сватбата има предостатъчно неща, които да ни пилят нервите и които са много по-важни и много по-зависещи от нас. Имайте малко доверие на гостите си, или ако се опасявате толкова, че някой няма да дойде по вашите стандарти ,замислете се защо изобщо го каните, явно не ви дреме особено за него, щом дрехите му ви вълнуват основно.
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: април 10, 2015, 11:22:06 »

Anne_Shirley , не си права. Аз си обичам приятелите и семейството и няма да ги вербувам ако не са подходящо облечени, но това не значи, че нещо подобно не може да ме подразни, а някак си не ми се блазни идеята да се ядосвам на сватбения си ден. Предполагам и останалите са така, затова си споделяме мъките  pleasantry тук. Да, много си права - това няма да ни развали сватбата и не е най-важното, но просто ни е неприятно, че някой не иска да се съобрази с нас. В крайна сметка защо на деня ми да се ядосвам за глупости, ако можем да го избегнем предварително. Няма да ми е приятно ако някой ми дойде с бяла дълга рокля, не защото ще ме засенчи или няма да се знае коя е булката - естествено, че няма да има друга с булчинска рокля, а всички до един ще знаят кой се жени ако ще да съм по дънки . Просто за мен не е подходящо да се облича бяла рокля на чужда сватба . smile
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #72 -: април 10, 2015, 22:20:34 »

Момичета, както и да са облечени гостите ви в деня на сватбата, просто знайте, че винаги може да е и по-зле.  funnytooth funnytooth funnytooth
Мъжът с дънките и тениската е кумът.
(Той е приятел на ММ и на всички сватби ходи така, само тениската сменя, тук за нещасите на сватбарите е кум)
Много се радвам, ММ каза, че не иска да го каним  yahoo yahoo


* photo.php.jpg (6.39 KB, 177x133 - видяно 2355 пъти.)
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #73 -: април 10, 2015, 22:23:42 »

А и още един гаф, който е доста известен в интернет  funnytooth funnytooth

Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: април 10, 2015, 22:46:02 »

Ако така ми се яви кума, направо му тегля една и да не го виждам,  ужас  angry
А тази с бялата рокля направо е за бой  beating   beating   beating
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines