Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 07:18:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да бъдат облечени гостите ни? част 2  (Прочетена 81801 пъти)
 
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: март 16, 2015, 14:07:55 »

djosi При тебе е още по-зле, явно и аз трябва да се примиря и да приема,че това няма да бъде сватбата такава каквато я искам,да се пусна по течението пък каквото ще да става.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: март 16, 2015, 14:18:01 »

Явно, за да не се ядосваш го преглътни и така..
Само да стигна в БГ и така ще им се накарам на всички, че ме побъркаха  Yes crazy
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: март 29, 2015, 14:43:54 »

Лорка, ако това ще те успокои поне малко аз имах шаферка на тя възраст и въобще не ме е засенчвала. Напротив, носеше ми цветята, чантата и т.н. Момичета, знам, че сега ви се струва като огромна трагедия, но ще видите , че дори и 10 момичета да са в бели рокли именно вие ще сте център на вниманието. За всичко се намира решение, пестете си нервите
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: март 30, 2015, 09:01:41 »

Прави сте,а и вече нямам сили да се ядосвам за това. На всичкото отгоре и майка ми щяла да бъде с бял костюм. Оставям ги да правят каквото си искат crazy
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #49 -: март 30, 2015, 09:16:08 »

Облечи си друг цвят  pardon

Егати хората  girl_impossible
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: март 30, 2015, 09:20:41 »

Ако ще и всички да са облечени в бяло, пак ще съм различна. Все пак никой няма да е с толкова официална и голяма рокля като моята  girl_wink
Лорка остави ги да правят каквото искат, има да се ядосваш за по важни неща  girl_wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: март 30, 2015, 09:29:30 »

Е поне на майка ти кажи ебати!!! Това е нереално  crazy crazy crazy Наистина бих се облякла в черна булчинска рокля, ако всички ми заявят, че ще са в бяло.. Принципно аз ще ги отрежа директно де, ама.. Аз съм си доста пряма и не ми пука, кой, какво казва  pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: март 30, 2015, 11:12:05 »

Когато бях малка много ме водеха по сватби и винаги бях с бяла рокличка. Умирах си от щастие. Погледнето го токава гледна точка - на вашия ден ще зарадвате няколко малки момиченца.

А ако някое малко момченце е с костюм и папионка, младоженецът дали ще се разсърди?
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: март 30, 2015, 11:14:36 »


А ако някое малко момченце е с костюм и папионка, младоженецът дали ще се разсърди?
Ако е от неговата рода-не, но ако е от моята най-вероятно.
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #54 -: април 07, 2015, 22:14:44 »

lorka888 напълно те подкрепям. Не е редно, щом не искаш, някой да се появи на сватбата ти с бяла рокля.

djosi, ако при мен беше така както при теб щях да откача  diablo diablo

аз ще пиша на поканите, че бих искала да са с официално облекло, понеже сватбата ще е през лятото и предполагам, че повечето иначе ще дойдат с къси гащи и тениска  NO

Иначе на абсолютно всички жени ще кажа, че не искам да идват с бяла, кремава или слонова кост рокля... а ако някой дойде така, по случайност кумата ще се спъне някъде и ще я полее лекичко с червено вино  DANCE laugh (шегувам се, но предполагам, че като ги предупредя, че ще ми съсипят празника така, няма да облекат този цвят)

А за децата, при нас няма да има много малки момиченца и  всичките ще са шаферки на сватбата с цвета на сватбата, който е тюркоаз.  danceg
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: април 08, 2015, 08:26:00 »

ООоо момичета, много се ядосах като четох , че гостите ви ви налагат подобни нелепи глупости .. Как така ще обличат бели рокли или костюми ??? sad
Аз лично възнамерявам категорично да забраня белите рокли , съжалявам ако някой се сърди, обаче това си е моята сватба и не намирам за прилично да виждам други особи в бели рокли .  crazy
Аз исках да има дрескод - черно и бяло ... в крайна сметка кой няма в гардероба си черно или бяло ??? нооо всички ме убеждават колко нямало да е добре да имам и как хората нямало да се съобразят на 100% и със сигурност ще има разни други цветове . Затова наистина се отказах sad Иначе аз няма да имам момиченца шаферки мънички , ще имам за сметка на това 4 прекрасни малки момченца в костюми smile И 6 шаферки в черни рокли ииии 1 ко-шаферка в червена рокля да се отличава Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #56 -: април 08, 2015, 08:48:20 »

Такааа аз също ще забраня белите рокли и костюми, както и всички разновидности на бялото и изобщо не ме интересува кой ще се сърди...Иначе да идва всеки с какъвто цвят иска, само черната не мога да я преглътна за сватба и това ще си изисквам. Мисля, че е излишно да спменавам за анцузи, маратонки, кецоподобни и тн...Аз също няма да имам малки шаферки, но имам 3ма прекрасни малки братовчеди (единият като че ли вече по-висок от мен), но не мисля да карам лелите ми да го костюмират smile
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: април 08, 2015, 09:44:37 »

Feribotka , ааааааа моля ти се biggrin аз говорих за моя син - 3 годишен, племенника ми - 4 годишен, детето на кумовете - 2 годишно  и племенника на мъжа ми ( макар че за него не съм много сигурна) - на година и половина smile smile smile така че наистина имах предвид мънинки момченца за шафери. Дългучите, дето стърчат с по половин глава над нас не се броят, макар и да са по-малки biggrin и аз имам двама такива biggrin
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #58 -: април 08, 2015, 10:35:41 »

Хаха е мойте другите двама са около 10на год, все още спадат към малките мисля...и един фъстък ще има на година и половина горе долу smile Майките им вече ме питаха дали да ги костюмират, аз казах, че ако имат желание добре, ако не - не държа smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: април 08, 2015, 11:47:22 »

Мен пък лично това с бялото изооообщо не ме притеснява. Дори казах, че нямам претенции в какво да са облечени "стига да е рокля, ако щеш бяла". Не знам защо, ама това по никакъв начин не може да ми развали празника.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines