Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:30:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да бъдат облечени гостите ни? част 2  (Прочетена 81381 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 11, 2015, 15:27:42 »

Така си е.. Ненавиждм риза с къс ръкав... Многооо ме притеснява, обаче бащата на ММ, който през лятото носи само такива  cray Силно се надявам да се връзуми и да не е с такава  angry
На мен пък ми звънна майката на моя мъж, да ме пита как искам да изглеждат те - как да си направи косата и в какви цветове да съчетаят дрехите.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 11, 2015, 15:33:39 »

Да, дано.. Просто те много се съобразяват с всяко нещо, което им кажем... Не мие  заявено това за ризите... просто като  го казаха и се сетих  pardon nea nea nea nea
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 16, 2015, 10:17:02 »

В крайна сметка написах в притурката към поканите, че "ще се радваме да видим мъжете в ризи".
За жените нищо не съм писала, защото знам, че всички ще се направят много. Даже едната ми приятелка вика: Абе ние пак сме като абитуриентки, обсъждаме коя с какъв цвят, с каква дължина....

Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: март 16, 2015, 10:20:38 »

На мен пък ми сервираха,че едно от децата ще бъде облечено с детска булчинска рокля,или там както се казва cray. Ама какво да се прави,не мога да кажа,кой как да се облече. То като си несъоибразителен и не те интересува дали е редно или не и да ти кажат пак няма да разбереш.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: март 16, 2015, 12:10:15 »

На мен пък ми сервираха,че едно от децата ще бъде облечено с детска булчинска рокля,или там както се казва cray. Ама какво да се прави,не мога да кажа,кой как да се облече. То като си несъоибразителен и не те интересува дали е редно или не и да ти кажат пак няма да разбереш.
Защо да не можеш? Момичета, това е вашия празник и щом ще изсипете един куфар с пари и тонове нерви, можете да кажете всичко! Аз понеже съм оперирана от всякакви притеснения и съображения се изненадвам от подобна притеснителност.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: март 16, 2015, 12:24:53 »

По мои наблюдения, дори и да протестира за облеклото на малкото момиченце, хората пак ще си направят каквото искат.  girl_impossible
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: март 16, 2015, 12:28:09 »

Лорка, това е моментът да преодолееш себе си. ти си булката , директно в очите им казваш любезно но твърдо условията си . Ако не послушат, тяхна си работа. но ти да си пробвала.
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 16, 2015, 12:59:25 »

Това означава да се изпокарам с тях и детето да ме намрази. Как се казва на 9 годишно дете такова неща,то не е виновно.
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #38 -: март 16, 2015, 13:01:43 »

Аз не разбирам каква е драмата малко дете да е облечено така? Нали не се притесняваш, че ще те засенчи? lol)
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 16, 2015, 13:08:12 »

Драмата е там,че не искам. Не става въпрос за засенчване. Доста булки коментират,че им е нептиятно някой да се появи в бяла рокля. На мен също не ми е приятно да има още някой освен мен в буклчинска рокля. Все пак 9 годишно дете не е като 9 месечно.
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #40 -: март 16, 2015, 13:12:08 »

Е, не е като 9 месечно, но е дете, не е дори "девойче". Не знам, всеки го разбира по своему, но според мен е безобидно. Никой не може да засенчи една красива булка на нейния ден. А и мисля, че колкото по-малко си тровим нервите с подобни дреболии, толкова по-голяма вероятност има да се забавляваме, а не е ли това най-важното?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 16, 2015, 13:24:05 »

Ти казала ли си, че искаш малка шаферка?
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: март 16, 2015, 13:26:39 »

Точно обратното-казах,че не искам малки шаферки и без това си имам предостатъчно големи (за моята представа за сватба)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: март 16, 2015, 13:31:23 »

Просто кажи, че би ти било неприятно да има малка шаферка и толкова.. Щом не си ги молила дори  pardon
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 16, 2015, 14:05:31 »

А аз какво да кажа като на кумовете са 2 момиченца и ще са с  бели рокли. Имаме 2 братовчедки и за тях ми заявиха, че ще са с булченски рокли и  за капак племенницата ми и тя ще е с такава рокля. Имам и 2 големи шаферки и направо откачам  crazy мисля, че е прекалено, но като им кажа почват да се сърдят и да го обръщат на скандал. Примирих се вече  pardon
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines