Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:49:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да бъдат облечени гостите ни? част 2  (Прочетена 81355 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #15 -: февруари 11, 2015, 11:52:49 »

 Offtopic Нали знаеш че такива покани общо взето се правят ако на нея някой в последния момент и е отпаднал и колкото да си запълни бройките? smile Това не е приятел за мен, човек ако държи на теб, ще те покани от самото начало
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 11, 2015, 11:58:37 »

 Offtopic О, абсолютно!!! Ние дори не сме се виждали през последни 5 години, на сватбата се запознах с мъжа й!!  crazy crazy crazy
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 11, 2015, 12:30:02 »

Миленка,това което показа е ужасно Oh my .... Явно лафа "офицялен анцуг за сватба" не случайно се е появил. Ако нещо такова ми се случи на сватбата ще бъда меко казано обидена. Според мен това е крайно неуважително, не само към младоженците,родителите и всички,които са се постарали да организират всичко, но и към самото мероприятие. Съмнявам се пък този човек да няма нито един по-офицялен панталон, в този случай дори дънките са за предпочитане.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 11, 2015, 12:36:35 »

Така си е, не мисля изобщо, че до подобна снимка дори ще се стигне  NO
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 11, 2015, 12:53:00 »

Хаха, като казахте риза с къс ръкав, се сетих за ризи хавайки и шорти, сандали с чорапи...С гостите някак ще се оправя. Предупреждавам ги лично, че трябва да са по-официални. В крайна сметка, предупредени са за сватбата още от миналото лято. Ние с ММ не си позволяваме да ходим неглиже по сватби и кръщенета, очакваме го и от гостите.Но съм сигурна, че ще има 1-2ма с тениски или бели рокли.  Абе, каквото - такова. Днес съм сложила  Love girl
Направи ми впечатление, че дори някои от професионалистите ме попитаха дали държа да са много официални (костюм) или няма проблем да са с панталон/ дънки и риза.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 11, 2015, 13:11:29 »

Аз да си призная, изобщо не се бях сетила, че е важно и професионалистите да не са по тениска и дънки. Когато се срещнахме с Хорхе, той ни обърна внимание, че ако имаме някакви изисквания за цветове и т.н, ще се опита да се съобрази, но ако не успее ще е с бяла риза и панталон.. Поредният + в срещата ни с него.. След като ми обърна внимание си представих, как всиччко е супер, а на снимките и видеото Дж е по дънки и тениска, виждала съм го на много снимки и е ужасно.. Та, ако са професионалисти наистина ще се съобразят с облеклото със сигурност! Разбира се няма да искам папионки и вратовръзки, но поне риза и панталон в нормален цвят, ми се струват в границите на разумното..   good
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #21 -: февруари 11, 2015, 13:32:48 »

Честно не си представям един фотограф който трябва да прави едва ли не шпагати за някои снимки с панталон и риза, ще ги скъса за нула време. Същото важи и за видео. Те са си по принцип в тъмни рекламни поло тениски с тъмни дънки. За ДЖ е по разбираемо да сложи ризка. Wink
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #22 -: февруари 11, 2015, 13:37:36 »

Mariola съгласна съм, нашата фотографка даже залягаше по пода biggrin и нямаше да й е удобно с официални дрехи.  За DJ определено трябва да е с риза и панталон. При нас пък едно момиче от гостите беше с туника, много къса, направоо.... blush  Wink  А това риза с къс ръкав за мъжете е ужасно, не знам как си мислят, че могат да минат за официално облечен, поне аз не го приемам.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 11, 2015, 13:42:40 »

Нашият фотограф идея си няма как е бил облечен, той нали не е на снимките, а зад обектива. Важното е да му е удобно, за да може да си върши работата. Ако фотографър е жена, няма да е с официална рокля, да не може да приклекне.

Svetla_24, ако навън е 35 градуса, да държиш мъжете да са с дълги ръкави, а жените да са си с голи гърбове - това си е сексизъм.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 11, 2015, 14:07:31 »

Мариолка, така си е Фото и Видео са с рекламни, ама пак са съобразени, не по анцуг.. А ДЖ го има на дооооста снимки и на голяма част от интересните моменти на филма, понеже той все пак е и водещ на повечето събития  good
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #25 -: февруари 11, 2015, 14:12:48 »

Панди обичам те но и 40 градуса да е за мен къси панталонки и риза с къс ръкав са неприемливи за официално събитие.... Май жените сме по-облагодетелствани, винаги може хем да не ни е топло, хем да сме елегантни smile
Хайде ако е дневна лежерна сватба, направена с небрежна тематика или пък плажна сватба и всичко е феерично, мога да се примиря с ризи хавайки и къси панталонки. Но вечерна сватба, в ресторант , който е примерно с темата за Приказките или моята тема - стара София или каквато и да е друга тема освен "лежерно неглиже" и аз примерно съм се постарала всичко да е изпипано и на ниво - е не си го представям с друго освен мъжете с костюми или спортно елегантни сака с дънки, задължително с дълги ризи може и без връзки, а жените може и с къси рокли, но официални, без джапанки и гумени сандалки smile

За профитата - за ДЖ може да е с някакъв тип панталон, по-елегантен , задължително с риза, може и без вратовръзка. За фото и видео - на тези хора трябва да им е удобно и те обикновено знаят как да се облекат така че хем да им е удобно , хем да е в тон със сватбата. Това е ако разбира се са истински професионалисти и са се поинтересували за стила и визията на тържеството.

Нас Хорхе специално ни пита какъв е цвета , за да съчетае ризата си с цвета на парито. Каза че обикновено носи риза без връзка с дълъг ръкав тип спортно елегантна, панталон и сако, като ако е много горещо сваля сакото. Лично нас тази визия ни устройва.
С видео и фото не бяхме говорили, но се постараха хората много.Видеото ни беше с много сладки спортни ботушки, втален панталон, и красива блуза-прилеп с един прекрасен шал. А Фотото беше с карирана ризка и пуловер отгоре, с дънков панталон и елегантни мъжки боти.

Нашата сватба беше зимата, но мисля че много добре се бяха справили и гостите и профитата  good
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 11, 2015, 14:49:19 »

Преди малко гледах поредното клипче от нечия сватба в нета - еми девойката, която хвана букета беше по къси дънкови панталонки и гуменки на платформа, ако се сещате за кой тип говоря. Та определено ще им напомня как да се облекат, още повече че повечето от нашите гости до сега не са ходили на сватба.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 11, 2015, 15:05:46 »

Е нямам предвид хайски ризи и къси панталони. Ама всъщност щом младоженеца може да изтърпи с костюм какво съм ги зажалила  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 11, 2015, 15:24:02 »

Така си е.. Ненавиждм риза с къс ръкав... Многооо ме притеснява, обаче бащата на ММ, който през лятото носи само такива  cray Силно се надявам да се връзуми и да не е с такава  angry
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 11, 2015, 15:25:34 »

За мен има огромна разлика между бермуди с крокове и нормална риза с къс ръкав, но това си е само моето мнение  pleasantry В никакъв случай не мога да кажа, че риза с къс ръкав е също толкова недопустима за сватба, колкото и анцуг, а ми се струва, че масовото мнение явно е такова. Напротив - на мен ми харесва, свежо е, младежко е, да - не е строго официално, но в никакъв случай не е неприлично и грозно. Но тук слагам уточнението, че аз не си падам по строго официалното по принцип, затова и все за сватба си представям по-неангажираща и лека атмосфера, защото моята сватба ще бъде такава, защото така си я представям от край време.  Girl_hide Вероятно на сватба в Шератон действително би стояло не на място, но ако на такава сватба отидеш по къси гащи, значи наистина си се чалнал или си мнооого над нещата  funnytooth Но не е лошо да се съобразяваме все пак за каква сватба става въпрос - ако е някоя сватба в дълбоката провинция, където няма къде да се направи освен в някой ресторант тип кръчма, или на някоя ливада, и отнякъде изтекат снимки от тази сватба, за да им се присмиваме колко нелепо са облечени гостите, може би трябва да допуснем, че тяхната реалност не е същата като на сватбарите от Шератон  pardon
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines