Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:58:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Видеооператори - част 2  (Прочетена 107861 пъти)
 
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #150 -: октомври 12, 2016, 12:24:32 »

Здравейте. Предстой ми сватба и с бъдещата ми съпруга много се колебаем за видео заснемане на сватбата ни с цел спестяване на средства.
Бяхме твърдо решени да имаме само фотограф, но на скоро брат ми присъства на една сватба от когато бяхме очаровани от видеото та от това видео се появиха и колебания за нашата сватба.

 Моля дайте ни съвет какво да правим.. Притеснява ме да не съжаляваме, че не сме си наели видео оператор
Мога да ти дам препоръки, но не зная за кой град имаш в предвид. smile
Активен
bulartis
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6


« Отговор #151 -: октомври 23, 2016, 21:28:12 »

Някой да предложи неща качестмено и не на космически цени? За гр.София
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #152 -: октомври 25, 2016, 22:46:07 »

Някой да предложи неща качестмено и не на космически цени? За гр.София

bulartis Обади се на GF Studio и няма да сбъркаш. Цените са много приемливи а качеството е на високо ниво. В момента снимат като подизпълнители VIP BRODHER 2016  и "ФЕРМАТА"
Търси Георги Лазаров. good
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #153 -: януари 10, 2017, 19:09:02 »

Включвам се с коментар за видео за Пловдив. Бях решила да не коментирам по форумите това, което имам като личен опит, но размислих.
Нашата сватба беше през 2015 и се доверихме на 7Еp.  http://7eptv.com/  Бяхме много впечатлени от това, което видяхме на сайта им. Условията бяха общо взето добри, макар цената да беше най-високата за Пловдив. Качеството си струваше и решихме да работим с тях. По време на уговарянето на ангажимента комуникирахме с Жоро Ставрев. Той е човекът, който основно движи нещата им. Жоро е много талантливо, интелигентно и чаровно момче, харесахме го и си казахме "Това са нашите хора". Както се досещате, договори не се подписват, всичко е на устна договорка.  Пакетът ни включваше 1 оператор в сватбения ден, но Жоро доведе и втори по свое желание без да изисква допълнително заплащане. Платихме капаро от 100 лв и в сватбения ден, след като всичко приключи, доплатихме остатъка от цялата сума (голяма наша грешка!). По думите на Жоро, щяхме да си получим готовия филм "след поне два месеца". Като минаха 3 месеца и ние нямахме още сватбено видео, мъжът ми започна да подпитва Жоро какво се случва. Имали много работа, работели, скоро щяло да има резултат. Проявихме разбиране. След още месец, през който Жоро по никакъв начин не сигнализираше за развитието на нещата, мъжът ми започна да става по-настоятелен, но отново получаваше същия отговор - имаме много работа, скоро ще сме готови. В един момент започна да дава конкретни срокове - до седмица съм готов. След седмица телефонът му беше изключен и така в продължение на няколко седмици. Никой от тях не можеше да бъде открит, а те нямат офис и комуникирахме само по телефон и фейсбук. Ако случайно благоволеше да отговори по фейсбук, даваше някакъв нов измислен краен срок, който не биваше спазен. В някакъв момент ни изпрати сватбения трейлър, но сватбата ни още не беше готова. В крайна сметка, след много потрошени нерви, си направихме уговорка в един ноемврийски ден, повече от 5 месеца след сватбата ни. Получихме дискове в лъскави кутийки, Жоро много ни се извинява, изтъкна някакви сериозни лични причини, които така и не разкри в конкретика. Можете да си представите каква беше изненадата ни, когато се прибрахме в къщи и пуснахме дисковете, само за да констатираме, че на тях има само около 1/5 от сватбеното ни видео - първата част. Вдигнахме огромен скандал по телефона - бил станал гаф, нещо записвачката не била наред. В крайна сметка на другия ден следобяд ни прати линк, от който успяхме да си свалим цялото видео. Така и не получихме нови дискове с цялата сватба, или флашка, какъвто беше пакетът, но нямахме никакво желание да се занимаваме повече. Видеото е хубаво, но ако сега трябваше да изберем отново сватбен оператор, не бихме се доверили на 7Еп. Твърде много нерви ни коства техния професионализъм. На последната ни среща Жоро каза, че е заснел около 50 сватби за сезона и е готов само с 4. Към днешна дата знам, че има хора със сватби от август миналата година, които още не са си получили записите. Талантливи момчета, но много неорганизирани и некоректни.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: януари 11, 2017, 08:11:10 »

Flutter, хубаво е, че поне сте доволни от крайния резултат и видеото не е скапано, защото тогава щеше да е още по-разочароващо, защото ако кадрите не ок, няма как да върнете сватбата отново  pardon Погледни го от тази страна, искрено ще се радвам, ако се мяркаш и по другите теми, особено в Месечната. Твоята сватба ми беше една от най-любимите през 2015  heart heart heart
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #155 -: януари 11, 2017, 11:48:24 »

Alexandrova, оптимистична - както винаги smile kiss2 Споделих опита си със 7ep, защото знам колко много емоции влагат младоженците в организирането на сватбата и в запазването на спомена за нея. Нека хората, на които това предстои, просто знаят с какво се захващат.
А иначе - не ми остава много време за форумстване напоследък, а и по-скоро емигирах към бг-мама, защото вкъщи си имам едно осеммесечно човече smile Но се надявам, че всички булки 2015-та сте добре! Прегръдки от мен!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: януари 11, 2017, 12:40:24 »

 Offtopic И тук имаме много мами smile Просто скролни надолу и прехвърли темите за бебчета и майчинство smile

Да сте живи и здрави. Много се радвам за вас   heart
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines