Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 01:14:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПАЗАРДЖИК - част 4  (Прочетена 97388 пъти)
 
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: януари 27, 2017, 10:47:06 »

Ще чакам търпеливо да качиш още Wink
Активен
Arc_en_ciel
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #286 -: януари 27, 2017, 21:44:41 »

Здравейте, дами. От около седмица разглеждам форума и чак сега се реших да се регистрирам girl_impossible. До днес бях горе-долу спокойна, но изникнаха някои въпроси, които ме безпокоят pardon. Сватбата ни е планувана за 9-ти септември. Миналата седмица запазихме Фазанарията, като тържеството ще е в двете шатри(една основна и една помощна), които са до летния бар. Притеснението ми обаче е дали ще се съберем и до колко ще е комфортно за гостите. Около 120 човека ще сме по списък, като предполагам, че има възможност няколко да отпаднат, но няма да сме под 110. Виждам, че някои от вас са организирали сватби там, може ли да споделите впечатления - имаше ли достатъчно място за танцуване, как се справя персоналът с обслужването, къде се разполага DJ-ят и въобще неща, които да имам предвид. Виждам, че като цяло мненията са положителни и сватбите са се получили повече от добре, но все пак ако можете да споделите съвети и препоръки ще съм мнооооого благодарна give_rose
Активен
sourcherry
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #287 -: януари 29, 2017, 21:12:29 »

Относно Фемили притеснения заподредбата нямам. Балът ми беше там - около 300 човека и имаше място за танци. Когато попитах как ще бъдат разположени гостите казаха, че според крайната бройка ще предложат варианти за масите
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #288 -: януари 30, 2017, 11:55:16 »

Здравейте, дами. От около седмица разглеждам форума и чак сега се реших да се регистрирам girl_impossible. До днес бях горе-долу спокойна, но изникнаха някои въпроси, които ме безпокоят pardon. Сватбата ни е планувана за 9-ти септември. Миналата седмица запазихме Фазанарията, като тържеството ще е в двете шатри(една основна и една помощна), които са до летния бар. Притеснението ми обаче е дали ще се съберем и до колко ще е комфортно за гостите. Около 120 човека ще сме по списък, като предполагам, че има възможност няколко да отпаднат, но няма да сме под 110. Виждам, че някои от вас са организирали сватби там, може ли да споделите впечатления - имаше ли достатъчно място за танцуване, как се справя персоналът с обслужването, къде се разполага DJ-ят и въобще неща, които да имам предвид. Виждам, че като цяло мненията са положителни и сватбите са се получили повече от добре, но все пак ако можете да споделите съвети и препоръки ще съм мнооооого благодарна give_rose

Ние бяхме около 90 човека и бяхме само в едната шатра. Имаше достатъчно място за танци и като цяло се събрахме без проблем. Относно обслужването, нямам никакъв спомен колко персонал беше тогава,но всичко идваше на време. Нямам никакви забележки към персонала или обслужването, справиха се страхотно  yahoo
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: януари 30, 2017, 14:01:48 »

Здравейте, дами. От около седмица разглеждам форума и чак сега се реших да се регистрирам girl_impossible. До днес бях горе-долу спокойна, но изникнаха някои въпроси, които ме безпокоят pardon. Сватбата ни е планувана за 9-ти септември. Миналата седмица запазихме Фазанарията, като тържеството ще е в двете шатри(една основна и една помощна), които са до летния бар. Притеснението ми обаче е дали ще се съберем и до колко ще е комфортно за гостите. Около 120 човека ще сме по списък, като предполагам, че има възможност няколко да отпаднат, но няма да сме под 110. Виждам, че някои от вас са организирали сватби там, може ли да споделите впечатления - имаше ли достатъчно място за танцуване, как се справя персоналът с обслужването, къде се разполага DJ-ят и въобще неща, които да имам предвид. Виждам, че като цяло мненията са положителни и сватбите са се получили повече от добре, но все пак ако можете да споделите съвети и препоръки ще съм мнооооого благодарна give_rose

Здравей и честито smile И аз като бивша булка, чието празненство беше във Фазанарията, ще ти потвърдя, че беше наистина много хубаво. Храната беше много вкусна и обстановката се получава изключително красива като се нагласи и украси - светят и едни лампички на тавана на шатрата и е много красиво. Ние също бяхме около 90 човека само в едната шатра, но имай напредвид, че първоначално списъкът ми беше със 110 и по различни причини и непредвидени ситуации, спадна на 90 ( хора в чужбина, двойки, които решават да додйат без децата си и т.н. )
В нашия случай беше изключително удобно, че ползвахме и целия хотел във Фазанарията.
Разпределението на ресторанта ще го нагласят според масите и крайния брой гости, като винаги се съобразяват да има място за танци и е много готино, защото масите се нагласят така както Вие с твоя мъж прецените- тоест ние имахме различни маси - една за 10, една за 18, една за 22 души спрямо комоаниите, което е много по-удачно за такова събитие , от колкото ако трябва да нагласявате гостите да речем задължително по 10.
Аз имах една забележка към обслужването - нарязаха тортата на изключително тънки парчета и ми върнаха на другия ден половин торта...
Ще се радвам да дам и други съвети ако са ти нужни Wink
Активен
Arc_en_ciel
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #290 -: януари 30, 2017, 21:40:15 »

Благодаря Ви, t_o_n_i и nickybd. Вече съм малко по-спокойна, но до септември какви ли не тревоги ще ми минат през главата  crazy. Надявам се да се получи добре, още повече имайки предвид, че имаме доста време за подготовка.
t_o_n_i, предложения и препоръки приемам всякакви  smile. Виждам, че вие сте си наели видео оператор от София, ние имахме срещи с пловдивски оператори, но за сега това което ни харесва е над психологическата ми граница за бюджет  girl_impossible. Освен ресторанта имаме ангажиран фотограф и DJ. Нещата, които не сме уточнили и са на дневен ред са - торта, музиканти (за забиране на кумове и булка), иска ни се да си наемем някакъв танцов състав за около половин час, заря и други. Та ако се сещаш за нещо, ще се радвам да споделиш  give_rose.
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: януари 31, 2017, 09:50:00 »

Радваме се да помогнем smile Миналата година по същото време бяхме ангажирали главните неща за сватбата - ритуалната зала, църквата, фотограф, оператор и дж, ресторанта и съответно определихме пакета за украсата, от там нататък имахме страшно много време да донагласяме дребните нещица, да ги изпипаме и нагласим така, както на нас ни харесват и повярвай ми, повечето време е само в твой/ваш плюс и ще ви спести много време.
Следващият уикенд в Пловдив ще има сватбено изложение. Прилагам ти линк към събитието, ако имаш възможност, можеш да разгледаш на място било то за това, което още нямаш или просто за някакви идейки и вдъхновение  heart
https://trud.bg/%D0%BF%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%BE-%D0%B8%D0%B7%D0%BB%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B8-%D0%B8-%D1%81%D1%8A%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%B8%D1%8F-%D0%BF%D1%80/
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #292 -: януари 31, 2017, 10:12:49 »

Да добавя и аз,че и при нас гостите първоначално бяха над 100,даже се бях притеснила,поръчвах още подаръци, по-голяма торта и накрая доста хора отпаднаха.  Така че не се притеснявай за бройката, със сигурност ще има 5-10 човека,които ще отпаднат. При нас уж всички бяха сигурни и пак последната седмица имаше размествания.
В София имаше хубаво изложение също (ние спечелихме сватбената торта там :-) ), но за съжаление вече е минало. Аз все пак от там нищо не си харесах,цените бяха убийствени crazy
При мен подготовката започна около началото на март и пак се справихме,така че не се притеснявай. Питай каквото те интересува :-)
Активен
valentina_92
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #293 -: февруари 21, 2017, 10:30:27 »

Здравейте момичета моята сватба наближава и вече доста от нещата са готови, скоро ще ходя да търся рокля и обувки.
Сега започнах да търся гримьор за Пазарджик, но не знам към кого да се насоча, Вие къде бяхте имате ли някакви впечатления от някого?
Много държа на грима и искам да издържи през целия ден.
Активен
sourcherry
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #294 -: февруари 23, 2017, 20:40:00 »

Аз съм се насочила към студио "Backstage" или "Фльорца", но се колебая все още smile
Активен
valentina_92
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #295 -: февруари 23, 2017, 21:06:53 »

Аз също гледах за "Фльорца" но като разгледах галерията им с гримове не останах особено впечатлена.
Сега ще разгледам и за другото студио което каза да видим там дали ще ми допадне smile
А на прическа спяла ли си се?
Активен
sourcherry
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #296 -: февруари 24, 2017, 10:56:06 »

Приятелки ми препоръчаха "LUJO", но аз не съм доволна от тях. Относно прическата предпочитам косата да е вдигната, но ще е според роклята и бижутата.

Активен
valentina_92
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #297 -: февруари 26, 2017, 09:35:12 »

Аз за прическа ще бъде при една фризьорка от Ветрен - Зорница се казва много е добра има салон и в Белово. А за грим ще търся още smile
Активен
Arc_en_ciel
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #298 -: март 12, 2017, 18:09:41 »

Здравейте отново мили булки  pleasantry. Не успях да отида на изложението в Пловдив, защото съвпадна с една екскурзия, която дълго планирахме и бяхме предплатили. До колкото разбрах не съм пропуснала много, защото една позната сподели впечатления, а и аз вече съм ангажирала "Тя и той" да се погрижат за украсата.
Та по същество Wink... Сега и аз започнах да обмислям прическата и грима, а тъй като не живея в Пазарджик не знам към кого да се обърна. Препоръчаха ми Дарина за грима, чийто салон е до Шареното. Ако някой има впечатления ще се радвам да сподели give_rose. Също така, ако знаете дали има някаква страница във ФБ или сайт може да споделите (аз не намерих нищо). За фризьора за сега обмислям дали да не пробвам в Backstage или в същото студио, в което е тази Дарина - Студио 5. За сега искам косата ми да е на вълни на сватбата, но интересното е, че не всяка фризьорка прави хубави къдрици.
Активен
VASSG_STUDIO
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #299 -: март 22, 2017, 11:16:41 »

Здравейте, бих ви препоръчал при избор на сватбен видеограф да разгледате моят сайт, оформен като портфолио: http://vassgstudio.blogspot.bg/
или в youtube: https://www.youtube.com/playlist?list=PLq8SpDlCxzpHhzlw2uzVRTnCZ8_6LeuVv
Бих се радвал, ако съм допринесъл за повече положителни емоции!
Телефон за връзка с мен: 088 897 48 18
или на фейсбук страницата ми: https://www.facebook.com/SvatbaPazardzhik/


* LOGO.png (41.51 KB, 454x340 - видяно 476 пъти.)
« Последна редакция: март 22, 2017, 11:22:03 от VASSG_STUDIO » Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines