Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:23:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПАЗАРДЖИК - част 4  (Прочетена 96635 пъти)
 
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #270 -: октомври 15, 2016, 18:34:09 »

Видео нямахме. Мъжо не искаше. Сега ме е малко яд,че не настоях. Все пак един приятел снимаше с камера почти през цялото време,така че пак е нещо. Не че сме успяли да съберем снимките от хората :-)
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: октомври 24, 2016, 10:38:39 »

Имаме снимкииииии  danceg yahoo DANCE И са много яки ! Направо не мога да спра да ги гледам  Girl_hide Споделила съм във Фб селекцията от фотографа - около 200 прекрасни кадъра  heart
Активен
someone
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #272 -: ноември 09, 2016, 10:04:27 »

Здравейте момичета. Можете ли да ми препоръчате добър шивач за рокля в Пазарджик? Още не съм започнала да обикалям  по магазините за готова рокля, но ми се ще да имам вариант и за шиене. Не сме започнали и подготовката. Знаем само датата, 08.04.2017г. и си мислим, че има доста време. Колко време ви отне на вас цялата подготовка? Сватбата ни ще е малка, около 30-тина човека.
Активен
valentina_92
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #273 -: ноември 17, 2016, 10:44:45 »

Здравейте момичета
От известно време мисля да направя чаши за кума и кумата и си харесах ето тези чаши https://miridka.wordpress.com/tag/%D0%BA%D1%83%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B5/ но ми се струва множко 55лв за двете.
Интересувам ме дали някой знае как мога да си намеря точно тези щампи за си ги поръчам от друго място.
Активен
sourcherry
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #274 -: ноември 18, 2016, 12:19:04 »

Здравейте  smile Someone, за мен лично е колкото по-рано започнем, толкова по спокойно...ние до сега само ритуална зала, ресторант и дж сме запазили, но преглеждам сайтовете и вече имам представа за някой от дреболийките....Valentina може да попиташ в бякое рекламно студио..
Активен
someone
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #275 -: ноември 29, 2016, 10:51:17 »

Решихме да преместим датата на сватбата. От април стана август. Доста от приятелите ни не са в България и не могат да се приберат през април. Та, за момента, само разглеждам разни сайтове и си набелязвам идеи. Някоя от вас ползвала ли е услуги на шивач? Роклите, които виждам по разните сайтове са ми много кичозни, а аз искам нещо по-семпло. И, ако не успея да открия, каквото търся, поне да си го ушия.
Активен
valentina_92
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #276 -: декември 18, 2016, 18:07:57 »

Здравейте
Все още търся фотограф и видео оператор за сватбата, говорих с няколко но искат доста космически суми за Пазарджик, някой може ли да ми препоръча някой?
Активен
sourcherry
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #277 -: декември 18, 2016, 18:28:28 »

ние мислим за фотограф Катинов, но за видео не сме се спрели още
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #278 -: декември 30, 2016, 09:58:08 »

Ние използвахме услугите на Кодак,но само за фотограф,видеото беше от един наш приятел. Наистина и на нас цените ни се видяха малко солени за фото+видео.
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: януари 09, 2017, 14:40:07 »

Никиии, а кога ще видим снимките от Вашия ден smile
SourCherry, по принцип не обичам да споделям негативни мнения, но искам да ти споделя, че от Катинов съм много недоволна. Правихме си в неговото студио коледна сесия и първо - никакво отношение към клиентите, реално ние си измисляхме как да застанем, как да позираме, какво по интересно да направим... той само си снимаше. Моето мнение е, че фотографът трябва много да помага за настроението и излъчването на тези, които снима за да има готини и естесвени кадри, а не замръзнали в изкуствена усмивка лица... иначе като качество снимките са страхотни.
А и другото от което съм крайно разочрована. Въобще не си спази обещания от него срок. Беше казал максимум до 2 едмици, че се получават готовите кадри, получихме ги на третата седмица... Реално 1 седмица по принцип не е много голям диапазон от време, но когато е планувано за Коледа и искахме да направим изненада на близки с тези снимки, е много разочароващо...
Активен
sourcherry
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #280 -: януари 09, 2017, 23:34:41 »

Благодаря за мнението  smile Ние още не сме запазили, но се бяхме спрели на него. За видео може ли мнения? Ние решихме да не сменяме датата, а ресторанта. Бяхме запазили Фазанарията, но с тази дата - 23.09 не се знае какво ще е времето, а вътре лично на мен не ми харесва  nea (гостите са около 200, което допринася за избора на друг ресторант). Но нали в Пазарджик има огромен избор на ресторанти...та сега запазихме "Фемили". Още преди да ми предложи бяхме говорили как сватбата ще е във "Фемили", но на какви ли глупости не слушахме относно такси и куверти, което естествено оказа лъжа... Сега сме една крачка по-близо до мечтаната сватба.   Сватбаааа
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: януари 10, 2017, 09:59:58 »

За видео не мога да ти дам мнение, тъй като нашето беше от София и не съм запозната с предлагането от Пазарджик. Ние просто много държахме на снимките и видеото и се доверихме на препоръките на нашия фотограф и избрахме от няколко препоръани от него оператори...
Относно Фемили, лично аз бих ти препоръчала да провериш преди сватбата как ще направят разпределението в ресторанта, защото юни месец миналата година бяхме там на сватба със 160 човека и беше адски тясно и нагъчкано, буквално през 90 % от времето бяхме навън на нещо като голяма веранда със столчета и маси  pardon иначе храната беше много вкусна Wink
Активен
Ivaana
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #282 -: януари 15, 2017, 21:28:46 »

Здравейте,
Предстои ни сватба септември месец и тъй като сме в чужбина и повечето от организацията я правим от тук искам да попитам дали някой би могъл да ни даде координати на оркестър за взимане на кумувете и булката. Благодаря ви много предварително
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #283 -: януари 25, 2017, 14:12:44 »

Здравейте момичета. Доста време не съм се включвала и виждам,че има трескава подготовка. Това са чудесни емоции,наслаждавайте им се  heart
Относно Фемили, наистина е хубаво да се провери. Там беше първото място,където отидохме да питаме за сватбата. Оказа се,че нашата дата не беше свободна и отпадна като опция,но ми направи много лошо впечатление подредбата на ресторанта. На този ден трябваше да има сватба за 200 човека, бяха наблъскали масите една до друга, не можеше да се мине свободно, за танци изобщо не знам къде са планирали да ги правят. Също, преди време си правихме среща на класа пак там, от външната част, докато вътре имаше сватба. На мен не ми допада идеята да има странични хора в заведението докато тече един от най-важните дни от живота ми. Не искам да те разочаровам,но по-добре поразпитай по-подробно за нещата,които те интересуват.И въпреки всичко,ресторанта беше приказно украсен и сигурно стават уникални сватби там. Успех с подготовката :-)
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #284 -: януари 25, 2017, 14:15:26 »

Тони,качила съм малко в фейсбук,но ще трябва да сложа още. Не знам дали ще ми повявраш,че дори още не сме събрали всички снимки от хората,а доста хора снимаха. Трябва малко по-сериозно да започна със събираемостта  smile
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines