Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:37:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПАЗАРДЖИК - част 4  (Прочетена 96626 пъти)
 
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #255 -: септември 13, 2016, 07:48:58 »

При нас имаше страшно много гафове,но въпреки това беше страхотно. Свърши ужасно бързо,сега ми е много  мъчно,сякаш всичко беше за 1 час,а ние всъщност стояхме до ранни зори yahoo
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: септември 13, 2016, 08:23:37 »

Яяя, разкажи за гафовете smile При нас също имаше, но на фона на общото настроение и това, че гостите останаха изключително доволни, просто казахме "майната му" и ги елеминирахме.  pardon А иначе държа да ти споделя, че даже като се срещахме с Митко преди сватбата, той ни разкаваше за вашата сватба и колко забавна и весела била  Bravo
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #257 -: септември 15, 2016, 18:47:17 »

ооо,от къде да започна. Като за начало,взимането на булката беше трагедия,аз исках всички да са вътре,а само момичетата със задачите да са вън. Да,ама не,лелите си решили и всички си останаха навън,съответно от блоковете се събраха един куп народ да гледат. После колите от София закъсняха,ние съответно закъсняхме за гражданското. Там не бяха особено доволни. Някъде по пътя забравихме и късметчетата за хвърляне пред гражданското,после ги хвърляхме в ресторанта Oh my ...
Мъжо ми затисна роклята с вратата на колата и се получи едно петно. В ресторанта кумът реши,че и той иска да чупи чаша и леко я хрърли към едната маса,за късмет нямаше пострадали shok
И тортата не беше вкуса,който бяхме избрали. Изобщо, един куп гафове  blush Но явно за хората отстрани е било забавно yahoo
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: септември 16, 2016, 08:50:26 »

Хахаха smile Все неща, за които ще се сещате и ще се смеете в годините  Bravo
При нас пък при взимането на булката, пристигнали част от роднините на мъжо преди него, шаферките наредени с шотове и въпроси викали "Ама ние чакаме младоженеца  "  funnytooth както и да е, получи се много забавно взимане  pardon Баща ми милия беше поръчал 100 балона за украса вкъщи и за слагане оп колите, при което от жегата още при връзване по колите се спукаха... Аз тръгнах да ходя да ми правят прическа, забравих си воала и се сетих точно при фризьорката, та пак тате идва да ми го донесе... В ресторанта пилето за ръченицата беше сурово и само е танцувало в чинията докато едната шаферка е играла с него  funnytooth На другия ден осъзнахме , че сме оставили вкъщи клечките за снимки ( тип фото бутка ), щяхме да влизаме в ресторанта хванати с белезници-и тях забравихме  pardon Ние пък бяхме на време в ритуалната и чакахме около 30 минути докато ни оженят...
Важното обаче е, че наистина беше уникално весело и готино smile
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #259 -: септември 18, 2016, 07:40:58 »

Ооо,воала и аз го забравих,иначе го бях сложила точно до вратата,за да не го забравим. И сутринта всички минахме покрай него,никой не се сети pardon Добре,че си спомних само на една пресечка от вкъщи. После татко ме забрави при фризьорката,ние с кумата в 9 излизаме от нея,за да ходим на гримьор,но няма кой да ни вземе shok И там се забавихме,аз се чудех какво ще ме прави 1 час,а то отне даже над час, пристигнахме заедно с фотографа,добре че се обличам бързо yahoo И след над час грим, младоженеца ми го развали като размаза торта по лицето ми. Изобщо до края на деня пораженията бяха пълни,а аз се притеснявах,че на едно място леко се беше измачкала роклята pardon
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: септември 19, 2016, 08:44:57 »

ооо и на мен роклята ми се измачка, обувките ги смених с кецове след църквата още. до края на вечерта махнах обеците, че ми пречеха, а после даже и роклята си махнах , че ми се поду корема от пиене на бира на екс, супер случайно имах в себе си бяла рокличка, та си останах с нея  pardon
опитах се да ти изпратя на съобщение някоя снимчица ( професионалните обаче още не са ни готови ), но не успях... Ако искаш, намери ме във фейсбук - Antonia Tosseva  girl_wink
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #261 -: септември 21, 2016, 16:57:32 »

Страхотна сватба е била наистина. Изглеждате много щастливи. Браво weddingday
Нашите снимки също не са готови,чудя се дали не мина много време вече,ние не искахме специална обработка.
Аз с роклята си откарах до сутринта,но обувките си смених веднага щом ритнах менчето. Добре,че стана така,защото това менче беше ужасно тежко,а другите ми обувки бяха сандали,щях да си потроша краката   Oh my ... Но голям зор беше с обувките,особено в края на фотосесията. Едва издържах girl_impossible
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: септември 23, 2016, 13:21:18 »

Аз за това си бях булка с кецове smile но поне ми беше адски удобно. Еееех, хубаво беше, въпреки гафчетата. На вас какъв срок ви дадоха за снимките и за видеото ?
Активен
valentina_92
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #263 -: септември 26, 2016, 10:29:53 »

Здравейте момичета
Може ли да ми кажете за фотограф и ДЖ колко пари дадохте?
И може ли да ми дадете номера ако го имате на Митко Пильов?
Активен
sourcherry
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #264 -: септември 27, 2016, 09:50:24 »

Ние ще отделим около 1500лв за фотограф и ДЖ. smile  ДЖ-ят ни е приятел
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: септември 27, 2016, 10:08:06 »

Здравей Valentina. Писах ти на лични. Определено с Митко няма да сгрешиш, перфектен ДЖ е, направи уникален купон. smile
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #266 -: септември 27, 2016, 19:32:33 »

Съгласна съм за Митко. Наистина направи страшен купон, хората не седнаха,особено ние smile
За фотото ни казаха,че ще се обадят щом са готови,но мина 1 месец вече,а ние не сме искали да има някаква специална обработка. Малко се притеснявам вече дали не е станало нещо shok
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: септември 28, 2016, 09:37:50 »

Ники, дадоха ли ви някакъв срок ? До кога трябва да са готови снимките ? Нашите не са готови, но още като давахме капарото за фотографа, сме приели условията му, че снимките се получават в срок от 2 до 10 седмици след събитието, така че сега търпеливо ( и не толкова защото ми е марак да ги видя ) си чакаме...
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #268 -: октомври 01, 2016, 17:01:17 »

Не,не ни дадоха,но в петък минах през студиото и се оказа,че в момента обработват сватби от 31.07. Има доста време за нас smile
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: октомври 03, 2016, 09:54:01 »

Еми значи и двете ще чакаме smile А видеото и то ли ви беше от там ?
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines