Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:03:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПАЗАРДЖИК - част 4  (Прочетена 96593 пъти)
 
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #240 -: август 24, 2016, 11:20:45 »

Най- гадно ми е за масите,защото тъкмо всичко бяхме подредили и всичко пак се размести. И сега не съм напълно доволна от подредбата,но така ще е. Аз мисля,че от приятелите няма да има проблем. При мен изненадата дойде от една колежка и няколко роднини. Но какво да прави  pardon Стискам ти палци да няма отказали се и да нямаш такива главоболия в последния момент. Все пак Илиян ни каза,че може да има такива неща и направо да звъним ако изникне нещо.
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: август 24, 2016, 16:37:59 »

Лудницата е пълна...  tease
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #242 -: август 24, 2016, 22:28:27 »

Днес мъжо ми вика "Като отпаднаха толкова хора,да вземем да поканим още 1 мой колега" и да видиш как откачих shok Около 1 час подреждах маси,докато ги пренаредя и той дай да вземем да поканим още един човек...Да се чуди човек какво прави 3 месеца да си измисли гостите. Ех,мъже....  angry
Добре,че остават само 4 дни,защото съм на път да убия някой funnytooth funnytooth
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: август 25, 2016, 08:53:43 »

хахахахахха, милите ! Голяма лудница, аз от сега ги моля мойте да ми потвърдят, почти сме готови с масите, абсолютно приемам като голямо предимство факта, че можем да нагласяме масите според хората, наистина много удобно! yahoo
На Вас за църквата казвали ли са ви, че трябва да имате шафер ?  crazy
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #244 -: август 25, 2016, 10:51:53 »

Браво Yes Кога започнахме да обсъждаме организацията,кога вече дойде време Сватбаааа
На нас за църквата нищо такова не са ни казали. На вас си искат и шафер ли?
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: август 25, 2016, 12:49:23 »

Ами всъщност не, нищо не са ни казали, но преди време сестра ми се жени в Свети Георги и поповете им били казали, че искат шафер...  huhhuh.gif никаква идея защо, но просто ми беше интересно дали и на вас са ви казали нещо такова.
Наистина и аз не мога да осъзня кога дойде това време, но ето го ! Нямм търпение, в събота тоивамд а си взема роклята  Girl_hide
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #246 -: август 25, 2016, 14:05:50 »

Много странно. Нищо не са казвали,ако се наложи,ще хванем някой от гостите smile
Аз утре съм на моминско парти,само знам че в 10:30 ще ме вземат,после да видим :-)
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: август 25, 2016, 16:49:20 »

OOO, много, ама много хубаво да си изкараш ! И да разказваш после smile danceg
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #248 -: август 26, 2016, 07:06:08 »

Мерси,със сигурност ще разкажа danceg
Как ми се искаше да имахме още една седмица да си починем, както винаги става,точно тази седмица ни беше най-напрегната, и двамата сме много недоспали и довечера на партитата не знам как ще издържим Eeager
Току що си говорих с една колежка,тя ме пита "Вие кой септември бяхте?" - Не септември, в неделя smile Тя горката се шокира какво правя още тук.
Сега само се надявам малко да се стопли това време,защото не си го бяхме поръчали такова  smile
Вие приключихте ли с приготовленията? Как е настроението  smile
Активен
ivelinka1
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #249 -: август 27, 2016, 20:36:02 »

Здравейте момичета,от доста време разглеждам форума и най-накрая си направих регистрация  pardon  Догодина ще правим сватба(доста голяма)около 200 човека.. Та,въпроса ми е къде мога да намеря ресторант за толкова много гости?Много ще съм ви благодарна за предложенията  chee




 
Активен
sourcherry
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #250 -: август 28, 2016, 10:59:42 »

Здравей Ива smile Нашата сватба също ще е около 200 човека и ще я правим във Фазанарията smile Ако сте избрали агенция попитай за ресторанти, защото има места които не допускат дадена агенция smile
Активен
ivelinka1
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #251 -: август 28, 2016, 22:32:12 »

Благодаря за отговора,все още не сме избирали нищо..само датата 01.07.2017.Пиша тук във форума,защото не съм много на "ти" с тези неща,a и съм от София и не знам къде,какво има в Пазарджик  smile Вие с агенция ли сте?


Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #252 -: август 29, 2016, 22:21:08 »

Toni, пиша ти да не се притесняваш за нищо. Сватбата беше страхотна. Всичко беше перфектно, украсате беше уникална, разположението на масите беше идеално и имаше достатъчно пространство за танци, храната беше уникална,персоналът също. Комари нямаше изобщо,а за Митко не знам какво да кажа,наистина направи уникален купон! Единственото,което мога да те посъветвам е да се наслаждаваш на всеки момент,защото минава за миг! Весела сватба и за нищо не се притеснявай, избрали сме идеалното място! yahoo
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #253 -: септември 10, 2016, 07:27:20 »

Здравейте момичета,от доста време разглеждам форума и най-накрая си направих регистрация  pardon  Догодина ще правим сватба(доста голяма)около 200 човека.. Та,въпроса ми е къде мога да намеря ресторант за толкова много гости?Много ще съм ви благодарна за предложенията  chee

Здравей, Ива. Знам,че в ресторант Фемили също правят по-големи сватби, може да погледнеш там. Също ресторант Тракия и Елбрус имат достатъчно места,но там не знам какви условия предлагат.
Ние бяхме във Фазанарията,но бяхме около 90 човека, което мисля,че беше идеално за шатрата. При повече хора мисля, че изнасят маси извън нея,не съм сигурна. Агенцията, която използвахме за украсата беше "Той и Тя", но нямахме друг избор, Фазанарията работят само с нея. Ние сме страшно доволни от тях. Моят съвет е първо да си избереш ресторант,защото с този брой гости няма да имаш много голям избор, и след това те ще ти предложат агенция. Ако не работят с някоя определена,аз бих ти препоръчала "Той и Тя", момичето е много симпатично, направи цялата украса както я искахме и стана много красиво. Успех и честито Сватбаааа
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: септември 12, 2016, 13:51:06 »

Ето ме най-накрая и мен smile Вече пиша като омъжена госпожа  pardon
Ники, първо искам много да ти благодаря за поста след твоята сватба, успях да го прочета, но не успях да отговоря. Определено ми подейства много успокояващо и готино преди големия ден. А той самият наистина беше най-щастливият в живота ни. Всичко беше даже по-хубаво от колкото съм си представяла.  heart Адски много се забавлявахме през целия ден, всичко мина, даже сега ми е мъчно, че свърши.  Girl_hide
Ivelina, Sourcherry, с Ники с удовослтвия ще ви помагаме с каквото можем за вашите най-прекрасни дни. Убедих се, че всяко старание си е заслужавало  heart
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines