Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:56:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПАЗАРДЖИК - част 4  (Прочетена 96592 пъти)
 
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #135 -: юли 29, 2016, 07:26:09 »

Благодаря ти, Valentina, ще проверим определено :-)
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юли 29, 2016, 08:40:54 »

И аз съм чувала само добри отзиви за Ветрен smile
А за бутониерките, и ние сме така - само за родителите, кумувете, сестра ми и зет ми. Шаферките решиха, че ще са с букетчета, така че и за тях няма бутониерки smile
Nicky, ти ще имаш ли моминско парти ?  Girl_hide
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #137 -: юли 29, 2016, 10:02:09 »

Да,мислим да направим едно моминско парти,може би в петък на 26.08. Ще видим кумата как ще го организира. Иначе кумът се е заел доста сериозно със задачата,чак ревнувам малко pullpigtails
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юли 29, 2016, 10:28:44 »

Хехе, много готино ! И аз ще имам, но на 20.08 в София. Нямам никаква идея какво са ми измислили и приготвили приятелките, но като знам колко е креативна и пълна с идеи едната шаферка, със сигурност ще е весело и готино smile После ще разказвам ! danceg
Активен
sourcherry
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #139 -: юли 29, 2016, 13:08:08 »

Здравейте! Моята сватба е след повече от година, но сме студенти и гледаме всичко да е готово предварително. girl_wink Ако може да препоръчате фотограф?
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юли 29, 2016, 13:31:07 »

Здравей, sourcherry и честито !
В момента наистина има много голям избор от фотографи, които предлагат различни стилове снимки, диапазонът на пакетите също е различен. Моята гледна точка е, че трябва да се разглежда достатъчно и когато видиш "вашия" фотограф, ще знаеш, че искаш той да снима на сватбата Ви, но то общо взето с почти всичко е така. Виждаш своето и решаваш, че е то smile
Аз лично съм се спряла на фотограф от София по същия начин видях албумите му със снимки от сватба и се влюбих в стила му и работата му, казва се Георги Казаков, можеш да видиш ако искаш страницата му във Фейсбук.
Nicky се е спряла на Кодак Експрес от Пазарджик, много хора ги хвалят и са доволни от работата на фотографите smile
Не знам колко ти бях полезна, но наистина за всичко е важното Ти да си избереш и че си убедена, че това е "твоето си", без значение дали е за фотографа, мястото, видеото, роклята и подаръчетата за гости...   smile
Активен
sourcherry
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #141 -: юли 29, 2016, 13:52:16 »

Благодаря  smile
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #142 -: юли 29, 2016, 15:03:38 »

Toni и права,важно е ти да си харесаш фотографа. Аз лично не съм се срещала с момчетата от kodak, защото сме доста ангажирани,понякога работим събота и неделя и ни е малко трудна организацията, но тях ни ги препоръчаха от Фазанарията и Митко също,така че решихме да им се доверим  smile
Активен
sourcherry
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #143 -: юли 29, 2016, 15:22:58 »

Ще има ли църковен брак и коя църква сте избрали? Относно гражданския брак освен медицински друго трябва ли?
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #144 -: юли 29, 2016, 15:32:23 »

Да,ние ще сме в Св. Георги. Ние ходихме в Св. Богородица,но там ни казаха,че на нашата дата не може,което много ме шокира,понеже датата беше избрана според позволените дати в църковния календар. След това отидохме до Св. Георги и там ни обясниха,че може да е на 28.08,но преди 16:00,защото е денят преди 29.08,когато църковен брак е забранен. В Св. Богородица бяха и малко груби,защото приятелят ми е католик,той така или иначе ще се кръсти,но те дори не дадоха шанс това да се обясни, започнаха думи като "Абсурт" не само за датата,но и като цяло за църковния ни брак и определено решихме,че това няма да е нашата църква. И така си резервирахме Св. Георги smile

За гражданския брак трябва медицинско,личните карти,платената такса и там другите дреболийки като ритуални чаши,шампанско,почерпката след церемонията.
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юли 29, 2016, 15:37:03 »

Ние ще сме в Св. Богородица, като чета Nicky какво е преживяла почвам малко да се претиснявам как ще ни венчаят, дано всичко да е наред !
Иначе за ритуалната зала трябва предварително да се подадат документите в общината за да си запазите датата и часа, който си изберете да се подпишете, трябва да се посочат и кумувете. А медицинското се представя преди сватбата, защото е валидно 30 дни smile
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #146 -: юли 29, 2016, 15:48:47 »

Toni, не се притеснявай,ние сме ходили на сватби в Св. Богородица и винаги всичко е било супер,за това и отидохме първо там. Не знам защо при нас така се случи,явно не се обичат много с католиците pardon
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #147 -: юли 29, 2016, 15:58:08 »

Друго,което ме изуми,когато отидохме в Св. Богородица беше,че вече имаше записана двойка за 28.08 от 16:00 и коментарът на свещеника беше,че не можело така,и на тях трябвало сега да се обадят и да им кажат,че не може на тази дата. Представяте ли си,хората сигурно са си резервирали гражданския брак,може и ресторант и кой знае какво друго и те в даден момент ще се свържат с тях да им кажат,че не може.... Може би защото са най-голямата църква в града са решили,че могат да си правят каквото си искат...жалко,защото църквата наистина е много красива.
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юли 29, 2016, 16:00:26 »

ох... май юе ходя при първа възможност да проверя при нас дали всичко е наред  Hmmm
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #149 -: юли 29, 2016, 21:48:43 »

Toni, не се притеснявай,през септември забранените дати са 8-ми и 14-ти септември,а твоята дата не е около нито един от двата дни Wink
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines