Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 00:06:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПАЗАРДЖИК - част 4  (Прочетена 97380 пъти)
 
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #120 -: юли 27, 2016, 14:48:48 »

Чудесно,и аз ще имам воал,само трябва да видим с фризьорката как ще измислим прическата.
  Ние ще направим фотосесията на острова, малко банално,но пък там има много красиви места,а и искаме да се снимаме покрай животинките също, защото и двамата обожаваме животни. На стадиона също е много красиво, но нашите живеят много близо и сме ходили стотици пъти там на разходки. Оставили сме малко време и след гражданското да направим малко снимки около театъра и фонтаните. Една приятелка ми беше споменала,че някъде до фазанарията имало хубаво езеро за снимки,но аз не видях къде е  pardon
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: юли 27, 2016, 14:57:57 »

Да и аз съм виждала на сники езерото при Фазанарията и изглеждаше много красиво, но избягвам фото сесията ни да е там, защото се претиснявам от гостите да не решат да ни привикват за нещо или пък да дойдат други хора да снимат и да пречат на фотографа... Ние сме оставили време от ритуалната до църквата, когато мислим да направим снимките с гостите и задължително снимка двамата в средата на тортата  pardon
Активен
valentina_92
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #122 -: юли 27, 2016, 20:56:14 »

Аз ще имам 3 шаферки ще бъдат облечени с цвета който си избрах за сватбата(бордо).
Аз също обмислям варианти за фото но когато отида лично до ливадите ще реша може да си харесаме по пътя някое местенце smile
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #123 -: юли 28, 2016, 07:30:15 »

Страхотно yahoo Нашият цвят ще е лилав. Още не сме се видяли с агентката да уточним кое как точно ще украсим,но тя каза,че е достатъчно една седмица преди това. Вече нямам търпение yahoo
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юли 28, 2016, 08:31:52 »

OOO Nicky,
Точно месец ! Не остана  danceg А при мен е месец и седмица yahoo
Ще бъде прекрасно, сигурна съм !
Я дай да обсъдим още нещо ако е останало  smile
Решила ли си как ще украсявате колата ако я украсявате ?
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #125 -: юли 28, 2016, 11:38:07 »

да,не остана yahoo
Приятелят ми взе една украса за колата от Асеновград, изкуствени цветя, много не съм им фен, искам да допълня с нещо.от jumbo взехме много готини балони с булка и младоженец, и от тях ще закачим по колите и това мисля да е. Нашите коли ще са ретро,приятелят ми и кумът са големи фенове и само си мечтаят как ще потеглят с ретро парада от София... мъже :-)
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: юли 28, 2016, 12:57:29 »

Хехехе, много готино. Определено ще намина аз покрай ритуалната зала да ви видя Wink Аз дори незнам с каква кола ще сме, но съм ангажирала зет ми да уреди и май май украсата ни ще е много семпла - две панделки отстрани на огледалата и една табелка "Game Over"  pardon
Аз лично много ще държа от предните дни да знам кой как ще пътува, защото на последната сватба, на която ходихме уж имаше много коли по едно време се оказа, че има хора, които няма къде да се качат... не че няма таксита, ама на самия ден си беше стресиращо... blush
Много се тормозим в момента освен безалкохолните в куверта още колко да предвидим... четох по форума от разни момичета по техните сватби от кое по колко се е изпило и пак не мога да преценя sad
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #127 -: юли 28, 2016, 13:10:34 »

За безалкохолните и алкохола сме в голяма дилема, по колко да е. Мислехме да вземем по може би 1 или 2 безалкохолни по 0.5мл на човек. Аз бях за 1,но според майка ми няма да стигне. Алкохола обаче не мога да измисля, вие колко вино ще вкарвате и от къде ще го поръчате?
При нас като цяло хората от София са си с коли, мислех да им организираме транспорт,но едни ще идват от морето, други ще отиват след това към морето, трети от Велинград ще идват. Останалите ще се чакат някъде в София и ще тръгват заедно с младоженеца и кума. За момента само една приятелка няма транспорт,но тя има много коли,между които да избира :-)
Много ще се радвам ако минеш в неделята, обади се да си направим по някоя снимка  hurrah
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: юли 28, 2016, 13:55:42 »

Охх, въпросът с пиенето е адски сложен и ние сме се приготвили -да има ! Предвидили сме около 60 бутилки бяло вино, към 45 бутилки червено вино, 30 бутилки ракия и 25 бутилки уиски - знам, адски много, ще имаме да си пием и след това....  pardon
И двете вина след обилно дегустиране от всякъде ги поръчахме чрез приятели, ракията още не сме я уредили, действаме за уискито... Но поне имаме много готини бутилки за всичко ! Аз съм адски горда с тях и как ги измислихме. Прикачам ги пак да се изфукам Wink
А аз, че ще мина, ще мина, сигурно ще ме е срамд а се обадя, но ще погледам отстрани Wink


* Асен и Тони.jpg.jpg (57.52 KB, 386x295 - видяно 1999 пъти.)
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #129 -: юли 28, 2016, 15:12:59 »

Сватба е,трябва да има алкохол star А бутилките от къде ги взехте, страхотни са  heart
Ракията ще е домашна от татко,но виното не знам от къде да го вземем. Чудех се дали да не е от винпром. Баща ми има някакви познати,които продават домашно вино,но мен нещо ме е страх да не вземем да натровим хората  nea
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: юли 28, 2016, 15:27:42 »

Ако сте го изпробвали и всичко е било ок, не мисля, че има опасност Wink
Бутилките ги намерих по една обява в alo.bg правят ги в Хасково, търсех бутилки и тези ме спечелиха... пък надписите си ги измислихме да са по-забавни  pardon
Има друг вариант, който наскоро научихме за него, когато вече се бяхме снабдили и с вината и с бутолките... много складове се съгласяват когато е голяма поръчка - за алкохол и безалкохолни, след събитието всичко, което не е отворено, да се върне и да върнат парите. Наистина адски удобен вариант, като се знае как все предвиждаме много, ако го знаех по-рано сигурно щях да се възползвам.
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #131 -: юли 28, 2016, 15:52:43 »

Да,и аз съм го чувала това за складовете, ще пообиколим и ще проверим. Безалкохолните и алкохола най-вероятно ще останат за последния момент като гледам как се организираме.
Ти ще имаш ли чантичка? Аз си мислех,че ще е удобно да имам нещо,където да си сложа поне мокри кърпички, някакъв грим и парфюмче,но от друга страна хем букет, хем и чанта,не ми се разнасят толкова неща...
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: юли 28, 2016, 16:19:47 »

Абсолютно не искам чанта ! И на мен не ми се разнася и така като гледам по други сватби, ако имам чантичка, то тя се носи от някой друг. Мисля просто да си разпределя нещата по шаферките, кърпички, телефон. Ако нямаше да ме заколят всички покрай мен дори и букет бих предпочела да нямам и е много вероятно в повечето време дори да не е в мен... адски алергична съм от прашеца на цветята и вероятността да кихам постоянно е голяма  pardon Дори на младоженеца съм му приготвила бутониерка от изкусвени цветенца.
Ти ще закичаш ли с бутониери ? И ако да, кои хора мислиш да закичаш ?
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #133 -: юли 28, 2016, 19:42:08 »

Чудесно си решила,и аз мисля да си пробутам нещата на някой. И аз също за младоженеца съм подготвила изкуствена бутониера и се чудех дали да не му взема естествена, ще го помисля,няма да е лошо букета да си поръчам първо.
За бутониерите изчетох какво ли не,май всеки си решава. Аз съм взела за кумовете, родителите,бабите,дядовците, братята и сестрите. За шаферчетата съм взела за ръцете,но ще има и за другите дечица за ръцете,те най-много ще се радват. За останалите гости няма да взимам,иначе докато ги закича,сватбата ще свърши. funnytooth
Активен
valentina_92
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #134 -: юли 29, 2016, 07:15:28 »

Здравейте за Вино мога да Ви препоръчам да си вземете от Винарната във Ветрен там и червеното и бялото вино а и пелина са уникални. Миналата година продаваха от там и си взехме.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines