Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:53:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПАЗАРДЖИК - част 4  (Прочетена 98233 пъти)
 
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #15 -: февруари 09, 2014, 16:43:17 »

За грим бих препоръчала също Петя Велкова и Анелия Манева, работят както с големите салони, така и по домовете и са много харесвани в града. Въобще с годините в сватбения бранш има доста по-голямо разнообразие и на салони, и на гримьори, и на агенции, и на фото и видео. Зависи кой какво търси.  smile
Активен
desinikolova3
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #16 -: февруари 14, 2014, 23:11:14 »

Здравейте, момичета! И аз се присъединявам към бъдещите булки в Пазарджик.  smile
Може ли някоя от вас да ми препоръча добра шивачка в града или района, тъй като съм си харесала модел за булчинската рокля и си търся някой да ми я ушие.
Благодаря предварително!
Активен
Monita
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #17 -: март 05, 2014, 20:44:30 »

Аз препоръчвам Виолета Грънчарова: 0899 527727 / 0889 9624496 и фейсбук :
https://www.facebook.com/VioletVintaGeStyle
Активен
SueS
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #18 -: април 12, 2014, 22:59:05 »

Здравейте! При нас също започнаха приготовленията за сватбата, но още сме съвсем в началото...
Все още не сме избрали ресторант. Понеже не съм от Пазарджик, набелязвам тези, които намирам в интернет(приятелят ми също не е наясно с тези неща, въпреки, че си е от града). За сега сме се спрели на Вионас, Острова и Вайрон. Ще набележим още няколко и надявам се скоро да отидем да ги разгледаме.
За Вайрон не намирам никакви отзиви, но на снимките изглежда много добре. Може ли някой да ми даде малко повече информация за него? А и за другите...  smile
Активен
Krasity
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #19 -: юни 28, 2014, 19:08:38 »

Здравейте и от мен..нашата сватба ще е праз октомври и още се колебаем за ресторант..може ли някои да каже отзиви за Йор-Даниел...
Активен
Monita
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #20 -: юли 23, 2014, 20:23:22 »

Здравейте! smile
Остана ми да си купя само обувки, чанта и воал (искам да е с дантела по края). Може ли някой да ми препоръча магазин в Пазарджик и региона, където мога да намеря хубави такива? smile
Активен
Monita
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #21 -: юли 23, 2014, 20:25:32 »

Може би е дискутирана вече по-нагоре темата, но все още си нямаме и халки, а в златарските магазини на центъра в Пазарджик ни предлагат халки за по 1000 лв. двете. Знаете ли някъде да има по-евтини или от къде купихте вашите? Благодаря! smile
Активен
Ice_Princess
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 29, 2014, 17:49:52 »

Здравейте и от мен..нашата сватба ще е праз октомври и още се колебаем за ресторант..може ли някои да каже отзиви за Йор-Даниел...
Моята сватба е през септември и един от първите, на които писах, бяха Йор-Даниел. (имаме гости от цяла България и искахме да наемем целия хотел, заедно с ресторанта за 2 дни) Та имам няколко причини, поради които НЕ избрах Йор-Даниел.
1. Трябва да се работи само с агенцията на собственичката Йоанна Банкова (или по-точно "друга агенция не може да влиза, но нашите столове са си красиви и така, та може и само с една панделка"  shok )
2. Твърде накъртващ е червеният цвят в ресторанта и всичко трябва да бъде съобразено с това - тематични цветове като синьо, зелено и т.н. автоматично отпадат
3. Кувертът е между 25 и 29 лв, докато в сегашния ми ресторант е 21 (и не правя кой знае каква жертва с качеството) - при повече от 100 гости, както в моя случай, това има голямо значение.
4. Има твърдо изискване за времето на сватбата - или е от 12 до 17 часа, или от 19 до 24, като на всеки допълнителен час се заплаща по 50 лв.
5. Ресторантът ми се вижда малък - този, който избрахме, е на 2 етажа и може да побере двойно повече гости, така че се отвори голям дансинг и няма да е набутано (има се предвид, че най-вероятно ще вали или ще е студено и никой няма да излиза навън).

Надявам се да съм била полезна!
Активен
kadlvas
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #23 -: септември 07, 2014, 21:18:18 »

здравей Ice_Princess можеш ли да ми кажеш сегашния ти ресторант кой е? smile
Активен
Ice_Princess
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 08, 2014, 09:49:29 »

Ресторантът е в Панагюрище - хотел-ресторант "Виктория" - http://www.hotelrestaurantvictoria.com
Но да кажа, въпреки че ми излиза по-евтино, отколкото в Пазарджик (голяма част от гостите ми са именно от Панагюрския регион, освен това ще ползваме и къщата ни в Попинци и апартаментът в Панагюрище за настаняване на гости), си има и недостатъци - собствениците са изключително несериозни - ходих поне 5-6 пъти лично, докато успея да се добера до собственичката, за да обсъдим детайли (а и това стана, след като задействахме връзки). Не си отговарят и на телефоните много често, което допълнително затруднява.
Иначе менюто е прилично и на добри цени, хотела ми го дават по 25 лв за нощувка на човек, а и отвътре "има мегдан" за хубава украса. Може да се ползва и задната врата и с младоженеца да "влезем" през стълбите, което ще бъде много красиво.  heart
Активен
kadlvas
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #25 -: септември 11, 2014, 06:33:15 »

Да страхотен е.Аз попитах за Пазарджик заинтересувах се,защото по горе си записала за куверт около21лв а пък и аз търся нещо до 30лв ако е и по евтин няма да зле  yahoo Пожелавам ти един незабравим ден smile
Активен
kadlvas
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #26 -: септември 11, 2014, 07:15:35 »

Ако някой знае кувертите по ресторантите за сватба на ми пише.Не съм обикаляла да питам искам горе долу да знам danceg
Активен
mea_culpa89
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #27 -: ноември 11, 2014, 13:00:11 »

Здраавейте !
Да се запиша и аз   blum
С "мъжо" ми сме от Пазарджик (по-скоро от околните села де   smile )
За сега сме решили сватбата да е към края на юни, но още не е сигурно. Ритуала - изнесен. За църква все още се колебаем, но май ще има.
Имаме два проблема - гостите ни са повечко (около 200 - голяма рода има моичкия   pardon )
Другия проблем е, че идеята ни е за сватба на открито, по-точно парка в едно от селата ни.
Има от къде да вземем шатри на сравнително добри цени, но нямаме идея как стоят нещата с кетъринга за подобни събития. sad
В общи линии нямаме идеи за цените на почти нищо sad
Ще съм изключително благодарна за всякакви мнения и съвети.
Благодаря предварително
Активен
VASSG_STUDIO
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #28 -: юни 07, 2016, 19:22:07 »

Здравейте, момичета!
Открих и страница във фейсбук за булките в Пазарджик, там също може да споделяме опит и да търсим съвети smile
https://www.facebook.com/pages/%D0%A1%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B0-%D0%B2-%D0%9F%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B6%D0%B8%D0%BA/242067389308727?notif_t=page_new_likes
https://www.facebook.com/%D0%9F%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B6%D0%B8%D0%BA-%D0%A1%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B0-105277532860340/
Активен
valentina_92
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #29 -: юни 12, 2016, 19:56:21 »

Здравейте
Виждам че отдавна никой не е писал по тази тема затова ще се радвам да я подновя
Предстой ми сватба до година май месец но още от сега започнах да събирам мнения за мястото на сватбата и за сега сме се спрели на ресторант Ливадите Ако някой има впечатления от там моля да ми пише

Благодаря
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines