Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 09:46:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПАЗАРДЖИК - част 4  (Прочетена 99344 пъти)
 
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 06, 2016, 16:40:54 »

Здравейте smile
И аз ще се радвам темата да се поднови и ако има желаещи булки да си споделяме опит, трепети и вълнения. На мен ми предстои сватба съвсем скоро - 04.09.2016. Почти всичко вече е готово , но  с радост бих обсъждала всякакви сватбени теми. 
Активен
valentina_92
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #31 -: юли 07, 2016, 07:36:33 »

Да то не остана до вашата сватбар къде ще бъде

Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 07, 2016, 08:23:43 »

Във Фазанарията  danceg
Активен
valentina_92
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #33 -: юли 08, 2016, 07:21:13 »

Дано да си изкарате страхотно!
Аз си търся добър фотографр видеооператор и ДЖ Вие на кой сте се спряли
И общо взето как минава подготовката разказвай  smile
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 11, 2016, 09:03:28 »

Ами при мен подготовката минава доста добре, даже смея да твърдя, че съм необичайно спокойна за булка. Оказа се, че сме си избрали много култова дата и когато отидохме още края на демекври да си попитаме в църквата ( Света Богорица ), повечето часове бяха заети ! От тогава се мобилизирахме и до края на януари бяхме резервирали ключовите неща - ритуалната зала, църквата, ресторанта и хотела към него, фотографа, оператора и дж-я.
Фотограф първо се бяхме спряли на Стоян Навущанов, но когато му се обадих ( пак края на декември ), отговорът беше "Ооо, отдавна тая дата ми е резервирана и капарирана", за това си харесахме един фотограф от София - Георги Казаков, срещахме се вече с него, даже ни прави романтична фото сесия, уникален човек. Но иначе фотографи много и на различни цени, аз много държах да имам хубави снимки, много фтографи разглеждах и просто се влюбихме и двамата в стила на този, но то с всичко е така, гледаш, гледаш и някое от нещата просто го усещаш като твое си, въперки че някой може да ти обяснява, че има по-добро, по-евтино и незнам какво си, харесваш си твоето си и това е.
Операторът също ще е от София, помолихме фотографът да ни посъветва на кой да се спрем и с кой се сработват - LA Studio се казва.
А дж-я ни е Митко Пильов, той някога беше на сватбата на сестра ми, наскоро също бяхме на сватба, която водеше той и наистина е много добър. Поне той няма да идва от София smile
Общо взето доста дълъг ми стана пост-а  pardon за това до тук спирам smile Но ще се радвам да помагам с каквото мога Wink
Активен
valentina_92
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #35 -: юли 11, 2016, 09:59:09 »

Супер и аз от сега започвам да си запазвам ресторант църква и ритуална зала за да не стане гаф ние определиме дата 20 05 2017 И ние си избрахме същия ДЖ вече говорих с него и ми допада и цената за която работи
За Фотограф още се колебая аз попринцип съм любител фотограф и също много държа на снимките и още чакам отговори от няколко човека
Ние си избрахме Ливадите тези седмица ще ходя да видя менюто и мястото на живо как е и дано всичко да е наред
От къде си купи рокля аз мисля и до Асеновград да отскоча така и така ще съм близо до града
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 11, 2016, 10:14:28 »

Да и моята е от Асеновград, има магазичета, в които направо влизах и излизах, много зле. Но има няколко бутика, които като качество и израотка са направо класни. Моята я поръчах от Berna Moda, дизайнерката е много симпатична и мила, цената на роклята е доста приемлива - моята е за 700 лева и 80 лева за воал.
На Ливадите знам , че е много красиво,ходила съм, стискам палци и другото да е наред. Но без да те плаша е хубаво да си резервирате от далече, че точно тогава има и много балове smile
Активен
valentina_92
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #37 -: юли 13, 2016, 07:20:56 »

Да зная че тогава ще е лудница затова другият месец най - късно ще резервираме мястото ,църквата и ритуалната зала. Останах с много лоши впечатления от работещите в ритуалната зала в Пазарджик, но няма къде другаде май и ще се надявам този път да бъдат по готини и мили.
За роклята ти супер 700 лв е приемлива цена, аз съм от Варна и тук гледах няколко модела но още нищо не съм пробвала изчаквам още че май е доста рано biggrin но вече нямам търпение за всичко smile
Още се чудя за поканите, подаръците за гостите и покана за кумовете ти от къде ги взе ?
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 13, 2016, 08:55:49 »

Хм... доста странно, аз и двата пъти като ходих до ритуалната зала, дамите бяха изключително мили и любезни, стискам палци и този път с теб да са така. Пък ако не те изкефят, винаги можете да подпишете на предния ден и на деня да си направите изнесен ритуал - мястото го предполага, пък тогава може всеки да ви венчае. На последната сватба, на която ходихме приятел на младоженците водеше церемонията smile Тъпото е, че реално вие вече ще сте женени и това ще е повторно "Да" за пред гостите...
Поканите си ги поръчахме от една жена, на която от известно време поръчвам ръчно изработени нещица и станаха уникални. Всички, на които вече връчихме покана останаха очаровани. Прикачам я и ти да я видиш smile
Подаръчетата ги измислихме да са на всеки гост по две - едните ще са наредени на масите, а другите шаферките ще ги връчват като тръгнем за наздравицата.
Първите си ги правя сама с помощта на едната ми шаферка и страшно много се кефя - те ще са малки шишенца вутре с късметче и цветни мъниста, а те самите с дантелка и панделка. А късметчетата вместо благодарсветно писмо, измислихме 80 различни забавни цитата за сватбата и любовта... smile
Вторите подаръчета , че са от тези сватбените сладки/курабиийки, всяка отделно опакована в целуфан.
Дано и гостите се изкефят какво сме измислили smile


* received_1324347237582456 - Copy.jpeg (45.37 KB, 314x269 - видяно 3091 пъти.)
Активен
valentina_92
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #39 -: юли 14, 2016, 08:50:48 »

Страхотна е поканата и идеята за подаръчетата е супер, аз също тази седмица ще се срещам с човек който прави ръчно покани, късмети и всички подробности покрай украсите и да видим дали ще ми хареса smile
За торта забравих да те питам от къде ще си поръчвате? Ние нашата мислим от сладкарница Криспи в Пазарджик.
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 14, 2016, 09:32:19 »

Криспи категорично не ти ги препоръчвам. Тортите са им маргаринени и въоще като качество са много зле - лично мое мнение.
Ние поръчахме от Захарната къща. Аз съм много доволна от тяхните торти и като отношение са страхотни. В деня на сватбата ще ни доставят тортата в ресторанта, което е много удобно плюс правят тортите страшно красиви.
Другото място, където правят страшно вкусни торти е цех Лиляна Вацева, но като изпълнение за външен вид на нас не ни допаднаха smile
Активен
valentina_92
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #41 -: юли 14, 2016, 11:58:44 »

Оо много благодаря за информацията ще разгледам сега и отзивите за захарната къща.
Да идеално е така в деня на сватбата да се донесе тортата да не трябва някой друг да ходи да я взема.
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 14, 2016, 12:42:55 »

Да, определено. Особено когато става въпрос за голяма празнична нагласена торта, най-добре да си я занесат професионално. Вие колко голяма сватба ще правите smile
Активен
valentina_92
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #43 -: юли 14, 2016, 13:12:15 »

За сега около 80 човека, но очаквам и че не всички ще дойдат когато раздам поканите ще разбера колко точно ще са, а вашата?
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 14, 2016, 14:22:29 »

И ние в този диапазон smile Около 85 до 90 госта, с нас двамата, с дж, оператор, фотограф, агентка приблизително 95 всички общо. Като разглеждам и чета в блогове и форуми, мисля, че и двете сме се спряли на хубав брой хора - не прекалено голяма и не прекалено малка сватба smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines