Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 13:21:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПАЗАРДЖИК - част 4  (Прочетена 98199 пъти)
 
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #225 -: август 19, 2016, 13:30:59 »

Искаше ми се,но шефката ми е в отпуск по същото време и не ме пускат.Нея даже я няма да 31-ви август и беше голям казус какво щяло да се случва от 29-ти до 31-ви. Все едно фирмата ще се свърши! Досадна история,все пак човек се жени веднъж,ако 3 дни компромис не могат да направят... Добре че по закон ни се полагат от държавата първите 2 работни дни след брак.
Мъжо иначе ще е свободен от сряда и ако се наложи, ще ходи да оправя ако нещо е останало.
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: август 19, 2016, 15:22:08 »

Ох, много тъпо така ! А вие медицински изкарахте ли си ? Ние си взехме цялата седмица, даже от 26-ти почивна ( за това и планирам на Вашата дата да намина през залата ) за всякакви довършителни въпроси и за наспиване надявам се... pardon
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #227 -: август 21, 2016, 07:56:18 »

Да,изкарахме медицинските,занесохме ги в ЕСГРОН,подредихме масите,готови сме вече за купона yahoo Само наспиването като гледам няма как да ни се случи,но след това ще почиваме на плажа Сватбаааа
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: август 22, 2016, 09:25:35 »

Супер супер smile Аз да се похваля ! Имах уникално, невероятно, перфектно моминско парти !  danceg Момичетата ми тооолкова се бяха постарали и подготвили, направооо още ме държи щастливото ми настроение. Имаше изненади, предизвикателства, подаръци, пиене, танци, професионален фотограф ни снимаше, певец дойде да ми пее и свири на китара, въобщеее, няма да ми стигне мястото и времето да разкажа всичко ! Повече от прекрасно беше  heart
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #229 -: август 22, 2016, 11:27:56 »

Страхотно,много се радвам за теб :danceg:Моето предстои в петък. От работа,на моминско парти и от там на сватба и от там на море. Ще ми се съберат много емоции,не съм сигурна,че ще съм в състояние да разгранича кое кога свършва и кое кога започва :-) Важното е,че емоциите всички са много хубави :-)
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: август 22, 2016, 11:39:45 »

Супер супер smile ще бъде незабравимо, сигурна съм ! DANCE
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #231 -: август 23, 2016, 07:19:41 »

Не остана време,чак не мога да повярвам,че е тази седмица danceg
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: август 23, 2016, 08:24:09 »

олееее, да, ти тази, ние следващата ! Според синоптика градуси в Пазарджик на 28-ми - около 30 - идеално ! smile Че днес в София си е направо есен... От сърце ви пожелавам денят Ви да е прекрасен, незабравим и щастлив ! heart
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #233 -: август 23, 2016, 09:09:39 »

Да,ужасно е студено. Много се надявам да се оправи времето,все пак на бала ми валя,нека поне на сватбата да не е така smile
Ние в събота ходихме до ресторанта за разпределението на масите и на мен изведнъж шатрата ми изглеждаше много по-малка. Но Илян както ми обясни за масите,съвсем спокойно ще се съберем и ще има пространство за танци yahoo Ние ще сме 88 човека в крайна сметка :-)
Благодаря ти, пожелавам и на вас много слънчево време на сватбата и да си изкарате незабравимо. Сватбаааа
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: август 23, 2016, 10:57:37 »

Ох, супер супер smile Вие сте 88 човека всичко общо или без фотограф, оператор, дж... Ние в момента се мъчим да си разпределим хората и масите, много е сложно, особено, че няколко човека все още не са ми потвърдили дали ще дойдат или не... и незнам маса за 17 човека ли ще ми трябва, или за 22-ма, а това е на моя мъж родата и някак си не мога да ги разделя... това ми е по-сложно от колкото си представях ? Вие ще имате ли тейбъл картички, или само номера на масите ?
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #235 -: август 23, 2016, 12:18:44 »

Всички общо сме 88. Само гостите са 86. Мъжо държи,че не иска видео,така че имаме само DJ и фотограф.
Ние ги разделихме да по-малки маси. Илиян ни беше казал да ги направим по 12 или 14. Аз дадох на майка ми да подреди родата,а приятелите подредихме ние. Най-голямата маса ни стана 15 човека, другите са по 14 или 12 (11) и имаме една родителска маса. Ще имаме само номера на масите и който където реши може да сяда. Първо мислех да правя тейбъл картички но после се отказах,защото няма кога да ги слагам,а и в крайна сметка хората като си знаят номера на масата,нека седнат до който решат smile
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: август 23, 2016, 13:24:39 »

Ние съвсем малко ще надвишаваме вашата бройка - ще сме между 90 и 95 човека всичко общо, като Йоаннка каза, че масата за фотограф, оператор,дж ще е леко извън шатрата. Ние си взехме едни пеперудки, които се слагат на чашите, а на тях ще пише и името на всеки гост, та ще представляват и тейбъл картички  DANCE Остава само да си измислим масите  girl_impossible
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #237 -: август 23, 2016, 13:49:17 »

Ще се справите. И при нас беше голямо чудене,но успяхме да подредим хората горе долу според това кой кой познава,възраст,интереси. Мисля,че се получи горе долу добре smile
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #238 -: август 24, 2016, 10:00:32 »

Леле,Тони,ако знаеш при мен какво стана. Отпаднаха 4 човека днес,сега тотално преразпределение на масите падна. Изобщо пълна лудница и то докато съм на работа.Днес ще ходим за тортата,дано поне там всичко да е ок,че направо не знам. Наистина е много тъпо последната седмица да сервират такива неща. Аз раздадох поканите още в края на юни,за да имат достатъчно време да отговорят и да си спестя такива емоции,а то какво стана...
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: август 24, 2016, 10:34:11 »

Ох... много тъпо, ама много ! И аз още чакам около 7-8 човека да потвърдят, което никак не е малко, а най ще ми е гадно ако някой на деня не се появи...тогава вече наистина много ще се разсърдя на непоявилите се, макар че знам, че всичко се случва... като си говоря с приятелки, чиито сватби минаха, винаги са имали такива хора, коя двама, трима, а при някои даже до 20 човека... разчитам, че приятелите са ми много готини и точни и няма да има такива неприятни изненади... нооо до последно нищо не се знае...  blush
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines