Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 07:26:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПАЗАРДЖИК - част 4  (Прочетена 98191 пъти)
 
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: август 16, 2016, 08:30:59 »

Ох супер супер, дано и при нас така хубаво да се нареди smile  yahoo И моят мъж ми сподели онзи ден, че е сънувал кошмари свързани със сватбата  funnytooth викам видя лиии, не съм само аз  pardon
Нямам търпение вече  Сватбаааа
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #211 -: август 16, 2016, 08:38:12 »

Сега пък се появи друга двойка,която иска нощувка,аз си мислех,че ще останат при роднини. Много са интензивни при нас нещата pardon
Иначе кошмарите при мен са нещо редовно, напоследък зачестиха и все нещо свързано с организацията. Наистина,да идва вече,че да се радваме на веселата част  Сватбаааа
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: август 16, 2016, 10:07:59 »

Ще дойде, няма и да усетим как ще мине smile а вие все пак какво решихте ? Ще минавате ли по масите или ще сте с welcome drink ? И всъщност се сетих, че не съм те питала, какво измислихте за събиране на пликовете ?  smile
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #213 -: август 16, 2016, 11:21:50 »

Решихме да минаваме по масите,няма смисъл да държим хората прави да ни чакат. Така и няма да губим време в настаняване след това,а преминаваме към купона yahoo
За пликовете не съм измислила в какво, мисля си дали да не вземем една кошничка подобна на тази за късметчетата,защото кутиите за пари не ни допадат особено. Ти имаш ли някакви идеи?
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: август 16, 2016, 13:28:47 »

Имам smile Една жена, която ни прави ръчно изработени доста нещица за сватбата ми го предложи варианта и нас много ни изкефи - кафез  blum Едната от шаферките ще минава с нас и ще го носи, а той самият ще е облечен отвътре да не изпадат нещата и ще е украсен  yahoo
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #215 -: август 16, 2016, 20:33:22 »

Страхотна идея и много оригинална. Браво danceg
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: август 17, 2016, 08:44:06 »

Да се похваля, вчера много ме изнендаха моите момичета, приготвили ми уникална покана за моминското парти, ръчно направена, изписана в рими, направоооо няма такава красота. И го инсценирали, та ми иа оставили като писмо в пощата, а то в един розов плик с пеперуди...  girl_impossible heart pardon След събота ще разкавам, сигурна съм, че ще е уникално  heart
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #217 -: август 17, 2016, 20:11:11 »

Страхотно! Сигурна съм,че моминското парти ще е незабравимо, имаш чудесно организатори.yahoo
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: август 18, 2016, 12:11:10 »

И аз днес получих разпределение от хотела, успяхме да го запълним целия. Дано всички да са доволни...  crazy
Никак не е лесно !
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #219 -: август 18, 2016, 15:13:14 »

Страхотно! Браво на вас. Има ли случайно още една стая,за която са пропуснали да ни кажат :-) Аз давам зор на мъжо да се обади на двойката,която трябва да е в Йор Даниел,все пак да провери дали са ок. Те и да не са,няма много какво да се направи,но все пак да питаме.И днес да пращам вече разпраделението за резервациите,защото трябва да започваме и с разпределението на масите. Луда работа :-)
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: август 19, 2016, 08:37:16 »

ами не, същото си е. И ние още не сме си разпределили масите, още даже нямаме потвърждение от няколко човека дали ще дойдат или не.... най, ама най-тъпо ще ми е ако някой в последния момент не дойде... а знам, че много пъти на сватби се случва, представяш ли си, подготвили сте хотел, куверт, място в ресторанта, а човека не дойде... дано, ама дано не си случи !  huhhuh.gif
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #221 -: август 19, 2016, 09:14:45 »

И при нас има такива. Най-вече колеги,които уж казаха,че ще дойдат,сега щяли да ми кажат допълнително,много несериозна работа,но какво да се прави. То смешното е,че сме дали поканите 1-2 месеца преди това, не знам какво толкова се чудят. За щастие те така или иначе казаха,че ще пътуват след това,така че поне за хотела няма да го мислим. В момента имам около 4-5 човека,които не са много сигурни,което е смешно като се има предвид,че е другата седмица,но какво да се прави. Няма да се ядосваме за глупости. Каквото стане,това  yahoo

Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: август 19, 2016, 10:15:52 »

Да, много си права, трябва да сме над нещата ! Това трябва да е най-щастливият ден в живоат ни и да не се помръчава от нерви и щуротии, а утре ще имам партиииии  danceg
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #223 -: август 19, 2016, 11:20:11 »

Браво! Ще пишеш как е минало.
Моето до колкото чувам е в разгара на подготовката си,което ме изненадва,защото е малко в последния момент,а и доста хора няма да са в София.
Поне такива слухове дочувам от мъжо,който пък разбрал от кума,който е много притеснен,защото женската част се била организирала бързо,а той бил до никъде с подготовката :-) yahoo
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: август 19, 2016, 12:51:59 »

Хехехех, много яко ! Вие няма ли да сте последната седмица педи сватбата в Пазарджик за всякакви довършителни нещица ? Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines